Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25231
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

22.01.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,7
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,7
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,6
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,4
CARLA PUIG JOU (+)2,2
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,8
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,8
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
11º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
12º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1
12º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1
14º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,8
14º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,8
16º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,7
16º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
18º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,6
18º ISABEL LUQUE CANO (+)0,6
20º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,5
20º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)0,5
22º MARILYN HOLMES (+)0,4
23º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
24º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,1
24º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
24º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,1
27º BERTA FOLCH SOLA 0
27º MONTSE MURCIA GARRIGO 0
29º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,1
29º SORAYA LASSAL DAIA 0,1
31º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,5
33º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,7
33º MARIA CREUS RIBAS 0,7
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
35º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,8
41º LOURDES MARTIN JIMENEZ 0,9
41º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 0,9
43º MARUJA TOLEDO TORRES 1
43º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
45º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
49º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
49º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,4
JAN BOFILL COLOMES (+)2,1
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,9
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,5
PAU ANDRES CANAL (+)0,4
LLUIS PALOMO MATEOS 0,7
PAU SANCHEZ MARIN 1,1
10º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 1,2
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,4
12º ADRIA GIL MONTECELO 1,7
13º PABLO GARCIA TEROL 2
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,2
15º JOAN PANISELLO FERRAGUT 2,6
16º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,9
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
19º EDUARD PACHECO CANO 3,4
20º ALEX VERGES VILA 3,5
21º ENRIQUE SILVA SILVA 3,7
22º JON JULIA COMAS 4
22º NICOLAU MOLAS BOU 4
24º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 4,2
25º ANNA SANCHEZ CANAL 4,3
25º ALBERT ANDRES CANAL 4,3
27º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
27º ADRIA PRAT LAMAS 4,5
27º MARTI LUJA PASCUAL 4,5
30º XAVI SAMBOLA PRATS 4,6
31º NURIA BERTRAN HERRAIZ 4,7
32º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
33º GENIS ALVAREZ PIZARRO 5
34º JAN VOLTAS MORENO 5,1
35º CARLES CALVO MOLINA 5,6
36º MARINA JOYCE MORENO 5,8
36º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,8
38º JAN FARRE ARIÑO 6,3
39º POL RIU MILAN 6,4
40º ERIK JURRI 6,5
41º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,2
41º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
41º MARC ACOSTA RIOS 7,2
44º MARC LLORENS SOLA 7,3
45º DANI MALOLETNEV SITNIKOVA 7,5
45º HUGO PEREZ CASTAÑO 7,5
47º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 7,7
48º MARC GIL MONTECELO 8,2
49º DARIA PONSDOMENECH KAMENEVA 8,3
50º VADIM SLYVA 8,6
50º YAGO IZQUIERDO RUIZ 8,6

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,4
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,4
JORDI SERRA BLANCH (+)7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
CONRAD LLADO PLA (+)6
ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)6
MANEL MARTINEZ MESA (+)6
10º JORDI GIRO CODINA (+)5,9
11º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,8
11º FIDEL SOLER BENET (+)5,8
11º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,8
14º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,7
14º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
16º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
16º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5,6
16º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,6
16º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,6
16º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,6
16º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
22º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
23º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
23º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,4
23º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
26º ANTONIO GARCIA AVILA (+)5,2
26º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,2
26º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
26º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,2
26º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,2
31º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
32º JUAN MARTI ILLAS (+)5
33º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
34º RAMON JARDI MARTI (+)4,8
34º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,8
34º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,8
34º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,8
34º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,8
39º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
39º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
39º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
39º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,7
39º JOAN CODINA FEIXAS (+)4,7
39º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,7
45º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,5
45º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
47º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,4
47º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)4,4
47º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
50º LUIS GRIFE GUIU (+)4,3
50º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC