Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25406
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

26.08.2019

Llista dels 846 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,7
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,3
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
JORDI SERRA BLANCH (+)6,7
ORIOL MAS GUERRERO (+)6,7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
JAUME VIDAL SERRAT (+)6,6
10º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
10º ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,5
12º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)6,4
13º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,3
13º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,3
13º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
13º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,3
13º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,3
13º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
13º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,3
20º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
20º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
22º CONRAD LLADO PLA (+)6
22º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6
24º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,9
24º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,9
26º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,8
27º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,7
27º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
27º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,7
27º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
31º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
31º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
31º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
34º BERENGUER ORTI MARES (+)5,4
34º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,4
34º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,4
37º LUIS GRIFE GUIU (+)5,3
37º CARLES PEREZ GELMA (+)5,3
37º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
37º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,3
37º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
37º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,3
43º JORDI GARCIA PINTO (+)5,2
43º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)5,2
43º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
43º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
43º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,2
48º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,1
48º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
48º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,1
48º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
52º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
52º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)5
52º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5
52º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
52º JOSE ATERO LORCA (+)5
52º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5
58º DAVID SOLE MARZO (+)4,9
58º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,9
58º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
58º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,9
58º FIDEL SOLER BENET (+)4,9
58º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
64º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,8
64º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
64º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
64º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
64º SERGI ARISA SAEZ (+)4,8
64º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,8
64º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
71º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
71º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
71º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,7
71º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
71º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,7
71º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
77º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
77º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
77º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
77º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
77º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
77º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,6
77º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,6
77º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
85º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
85º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,5
85º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,5
85º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
89º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
89º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
89º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,4
89º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,4
89º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,4
89º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
89º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)4,4
96º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)4,3
96º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
96º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
96º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,3
96º JUAN MARTI ILLAS (+)4,3
96º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
96º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
96º DAVID VILASECA CASALS (+)4,3
96º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
105º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,2
105º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,2
105º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4,2
105º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
105º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,2
105º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4,2
105º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
112º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,1
112º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
112º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,1
112º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
116º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4
116º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4
116º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)4
116º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
116º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
116º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4
116º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
116º PERE CURTO ESCARDO (+)4
116º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4
125º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
125º DAVID DIAZ CORTES (+)3,9
125º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,9
125º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
125º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
125º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,9
125º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,9
125º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,9
125º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
125º ERIC PUIG JOU (+)3,9
125º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
125º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,9
125º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
125º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
139º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,8
139º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
139º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,8
139º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,8
139º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
139º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
139º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,8
139º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
139º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,8
139º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,8
139º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
139º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,8
151º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
151º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
151º ENRIC SERRANO GIL (+)3,7
151º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)3,7
151º PEP ANGLES ROS (+)3,7
151º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,7
151º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,7
151º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,7
151º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)3,7
151º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,7
161º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,6
161º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,6
161º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
161º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,6
161º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,6
161º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)3,6
161º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
161º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
161º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
161º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,6
171º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,5
171º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,5
171º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,5
171º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,5
171º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
171º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
171º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,5
171º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,5
179º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
179º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,4
179º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
179º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,4
179º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,4
179º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
179º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
179º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
179º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
188º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,3
188º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)3,3
188º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
188º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
188º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,3
188º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
188º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
188º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,3
196º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,2
196º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,2
196º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,2
196º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,2
196º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
196º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
196º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,2
196º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
196º POL SAURA TURON (+)3,2
196º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,2
196º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
196º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
196º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,2
196º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
210º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,1
210º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
210º MARC FORT LOPEZ (+)3,1
210º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
210º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,1
210º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
210º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
210º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,1
210º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
210º IVAN CERRATO CLAR (+)3,1
210º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
210º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
210º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
223º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
223º SERGI NOGUE LOPEZ (+)3
223º RAMON BONVILA BONET (+)3
223º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3
223º MARC IBANYEZ TORRES (+)3
223º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3
223º JOSEP BOADA AURICH (+)3
223º JORDI RUIZ REALES (+)3
231º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,9
231º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,9
231º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,9
231º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
231º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
231º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,9
231º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
238º MARTI MORENO COLL (+)2,8
238º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
238º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,8
238º RICARD DIAZ CARRERAS (+)2,8
238º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
238º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
238º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
238º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,8
238º ROGER GARCIA RIBO (+)2,8
238º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
238º EDUARD PAGES VILA (+)2,8
249º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
249º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,7
249º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
249º JOAN PERICH ROMERO (+)2,7
249º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,7
249º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
249º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
249º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,7
249º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,7
249º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,7
249º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,7
249º SANTI CANADELL BOIX (+)2,7
249º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
249º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
249º NICULAE BALTES (+)2,7
249º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,7
249º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
249º GREGO LOPEZ LEON (+)2,7
249º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,7
268º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
268º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
268º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
268º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
268º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,6
268º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,6
268º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,6
268º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,6
268º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
268º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,6
268º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,6
268º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,6
268º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
281º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
281º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
281º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,5
281º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,5
281º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
281º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,5
281º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,5
281º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
281º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
281º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,5
281º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
281º RICARD MORAT CARDONA (+)2,5
281º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
281º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,5
281º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,5
281º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
297º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,4
297º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
297º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,4
297º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
297º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
297º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,4
297º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
297º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,4
297º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,4
297º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
297º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
297º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,4
297º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
297º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,4
297º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,4
297º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,4
313º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,3
313º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,3
313º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
313º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,3
313º CARLES TORRUS ROIG (+)2,3
313º RICARD RIPOLL PI (+)2,3
313º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
313º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
313º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
313º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
313º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
313º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
313º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
313º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,3
313º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,3
313º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,3
313º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,3
313º PEDRO TENOR PEREZ (+)2,3
313º MARC ISLA MATEU (+)2,3
313º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,3
313º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
313º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,3
313º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,3
336º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
336º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
336º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,2
336º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
336º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
336º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,2
336º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
336º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,2
336º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
336º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
336º VALENTI PUIG CERETO (+)2,2
336º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,2
336º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
336º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,2
336º RAMON VILA CORRAL (+)2,2
336º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,2
336º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,2
336º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
336º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,2
336º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
356º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
356º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,1
356º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
356º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
356º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
356º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
356º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
356º LLUIS TOMAS REYNE (+)2,1
356º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,1
356º CARLES MARQUES PLA (+)2,1
356º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
356º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
356º JORDI MAS LLOVERAS (+)2,1
356º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
356º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
356º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,1
356º JAN BOFILL COLOMES (+)2,1
356º DAVID TENES GARCIA (+)2,1
356º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
375º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
375º DIEGO MIER CAMPO (+)2
375º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
375º RAMON RUIZ GALISTEO (+)2
375º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
375º PAU PEREZ SIERRA (+)2
375º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
375º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
375º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)2
375º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
375º RICARD REY INFANTE (+)2
375º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2
375º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2
375º HUSEIN ALKASAB (+)2
375º CARLA PUIG JOU (+)2
375º JUAN ALCAZAR PONS (+)2
375º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
375º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
375º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2
394º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
394º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
394º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,9
394º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
394º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,9
394º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
394º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
394º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
394º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,9
394º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,9
394º PEDRO SIN CIRES (+)1,9
394º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)1,9
394º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,9
394º CARLOS OLIVER VERA (+)1,9
394º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
394º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,9
394º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
394º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
394º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
394º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,9
394º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
394º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
394º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
417º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)1,8
417º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,8
417º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
417º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,8
417º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,8
417º IGNASI FARRES FALCO (+)1,8
417º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
417º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
417º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
417º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
417º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
417º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
417º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,8
417º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
417º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
417º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
417º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
417º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,8
417º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,8
417º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,8
417º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
417º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
417º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
440º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,7
440º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,7
440º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
440º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
440º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
440º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
440º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
440º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
440º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
440º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
440º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
440º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,7
440º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,7
440º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,7
440º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
455º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,6
455º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,6
455º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
455º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
455º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,6
455º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
455º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
455º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
455º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
455º ANTONI RECASENS COMES (+)1,6
455º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,6
455º JORDI MOLINS JARDI (+)1,6
455º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,6
455º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,6
455º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,6
455º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
455º RICHARD CORDEN (+)1,6
455º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
455º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,6
455º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
455º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
455º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
455º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
455º JAUME GIL ARGEMI (+)1,6
455º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,6
455º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
455º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,6
482º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
482º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
482º ALAN WEIR (+)1,5
482º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
482º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,5
482º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,5
482º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,5
482º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
482º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,5
482º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,5
482º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,5
482º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,5
482º PERE COLOMER LLACH (+)1,5
482º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,5
482º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
482º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,5
482º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,5
482º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
482º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,5
482º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
482º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,5
482º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
482º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
505º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
505º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
505º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,4
505º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
505º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
505º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
505º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
505º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,4
505º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,4
505º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
505º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
505º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,4
505º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,4
505º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,4
505º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,4
505º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,4
505º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
505º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,4
505º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,4
505º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
505º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
505º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
505º DAVID RION DIAZ (+)1,4
505º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
529º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
529º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
529º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
529º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
529º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
529º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
529º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
529º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
529º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,3
529º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
529º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
529º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
529º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,3
529º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
529º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
529º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1,3
529º BORJA PONT PURTI (+)1,3
546º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
546º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,2
546º ISIDRE BAGUE IGLESIAS (+)1,2
546º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,2
546º JOAQUIM PUNSODA BOU (+)1,2
546º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
546º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
546º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1,2
546º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
546º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,2
546º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,2
546º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
546º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
546º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,2
546º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
546º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,2
546º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
546º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,2
546º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,2
565º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,1
565º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
565º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,1
565º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
565º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
565º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,1
565º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,1
565º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
565º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
565º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,1
565º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
565º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,1
565º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,1
565º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,1
565º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
565º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1,1
565º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
582º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1
582º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
582º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
582º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1
582º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)1
582º ENRIC VILALTA SUBIRA (+)1
582º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
582º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1
582º JORDI SOLA ALSINA (+)1
582º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
582º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC