Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25434
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

30.09.2019

Llista dels 872 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,7
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,1
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
MANUEL AMOR ROYO (+)6,8
JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,8
JORDI SERRA BLANCH (+)6,7
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,6
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,6
11º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
11º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,5
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,5
11º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,5
15º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,3
15º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
15º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
18º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
19º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
19º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,1
19º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
19º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)6,1
19º JOHN FREDERICK EVANS (+)6,1
19º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,1
25º CONRAD LLADO PLA (+)6
25º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6
27º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
27º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,9
27º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,9
30º JORDI GARCIA PINTO (+)5,8
31º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
31º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
31º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,7
34º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
34º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
34º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
37º CARLES PEREZ GELMA (+)5,5
37º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
37º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
37º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,5
37º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,5
42º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
42º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
42º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,4
42º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5,4
46º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
47º DAVID SOLE MARZO (+)5,2
47º BERENGUER ORTI MARES (+)5,2
47º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,2
47º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
47º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
47º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,2
47º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,2
47º OSCAR PIQUE PARROT (+)5,2
55º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
55º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)5,1
55º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,1
55º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,1
59º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5
59º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)5
59º MIQUEL PORTA FARRAN (+)5
62º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
62º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,9
62º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
62º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,9
62º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
67º LUIS GRIFE GUIU (+)4,8
67º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
67º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
67º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
67º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
67º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,8
67º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
67º ROSENDO MENTA SALA (+)4,8
75º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,7
75º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
75º ENRIC SERRANO GIL (+)4,7
75º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,7
75º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
80º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,6
80º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,6
80º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
80º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
80º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
80º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
80º JAVIER CACERES SORIANO (+)4,6
80º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,6
80º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,6
80º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
90º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
90º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
90º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,5
90º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
90º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,5
90º DANI TOMAS SOAZ (+)4,5
96º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
96º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
96º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,4
96º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
96º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
96º SERGI ARISA SAEZ (+)4,4
96º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
103º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
103º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,3
103º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)4,3
103º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
103º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,3
103º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,3
103º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,3
103º JUAN MARTI ILLAS (+)4,3
103º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
103º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
103º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
103º RICARDO MATEO PEREZ (+)4,3
115º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
115º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,2
115º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,2
118º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
118º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,1
118º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,1
118º DAVID VILASECA CASALS (+)4,1
118º PERE CURTO ESCARDO (+)4,1
118º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)4,1
118º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,1
118º ELOI HERNANDO ROMERO (+)4,1
126º DAVID DIAZ CORTES (+)4
126º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4
126º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4
126º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
126º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
126º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4
126º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4
133º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
133º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,9
133º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
133º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,9
133º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,9
133º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)3,9
133º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
133º ERIC PUIG JOU (+)3,9
133º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,9
133º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
133º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
144º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
144º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,8
144º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,8
144º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,8
144º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
144º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,8
144º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
144º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,8
144º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)3,8
144º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
144º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
144º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,8
144º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,8
144º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,8
144º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,8
144º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,8
160º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,7
160º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)3,7
160º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
160º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
160º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,7
160º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
160º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
160º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)3,7
160º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
160º PEP ANGLES ROS (+)3,7
160º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
160º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
172º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,6
172º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,6
172º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
172º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
172º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
172º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
178º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,5
178º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,5
178º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,5
178º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
178º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,5
178º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
178º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,5
185º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
185º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,4
185º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
185º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
185º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,4
185º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
185º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,4
185º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
185º RAMON VILA CORRAL (+)3,4
185º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,4
185º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
196º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,3
196º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
196º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
196º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,3
196º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
196º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
196º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,3
196º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)3,3
204º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,2
204º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,2
204º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
204º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,2
204º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
204º JORDI PONS SEGALA (+)3,2
204º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
204º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,2
204º POL SAURA TURON (+)3,2
204º IVAN CERRATO CLAR (+)3,2
204º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3,2
204º MARTA CUCURULL SOLE (+)3,2
204º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3,2
204º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,2
204º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
204º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
204º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
221º MARTI MORENO COLL (+)3,1
221º MARC FORT LOPEZ (+)3,1
221º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)3,1
221º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,1
221º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
221º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
221º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
221º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
221º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3,1
221º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
221º CARLOS TOMAS RUBIO (+)3,1
232º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
232º SERGI NOGUE LOPEZ (+)3
232º RAMON BONVILA BONET (+)3
232º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3
232º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)3
232º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3
232º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3
232º AURELIO HURTADO HURTADO (+)3
232º MARIO GOMEZ MARTA (+)3
241º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,9
241º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
241º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
241º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
241º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
241º ROGER GARCIA RIBO (+)2,9
241º EDUARD PAGES VILA (+)2,9
241º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,9
249º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,8
249º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,8
249º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
249º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,8
249º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,8
249º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
249º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
249º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,8
249º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
249º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,8
249º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
249º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,8
261º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
261º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,7
261º ALAN WEIR (+)2,7
261º CARLES TORRUS ROIG (+)2,7
261º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
261º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,7
261º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,7
261º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
261º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
261º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,7
261º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,7
261º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,7
261º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,7
261º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
261º NICULAE BALTES (+)2,7
261º RICARD MORAT CARDONA (+)2,7
261º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
261º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,7
261º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,7
261º GREGO LOPEZ LEON (+)2,7
261º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,7
261º DAVID TENES GARCIA (+)2,7
283º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
283º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
283º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,6
283º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)2,6
283º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,6
283º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,6
283º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,6
283º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,6
283º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,6
283º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,6
283º PABLO FOSALBA VELA (+)2,6
283º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,6
283º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
283º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,6
297º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
297º CARLES VIEJO MORO (+)2,5
297º RICARD RIPOLL PI (+)2,5
297º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
297º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
297º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,5
297º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
297º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,5
297º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,5
297º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
297º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
297º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
297º SANTI CANADELL BOIX (+)2,5
297º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,5
297º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,5
297º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
297º JOSEP BOADA AURICH (+)2,5
297º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,5
315º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
315º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,4
315º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
315º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,4
315º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,4
315º IGNASI FARRES FALCO (+)2,4
315º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,4
315º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,4
315º CARLOS OLIVER VERA (+)2,4
315º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,4
315º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
315º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
315º JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
315º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
329º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,3
329º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
329º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2,3
329º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
329º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
329º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
329º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
329º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
329º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
329º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
329º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,3
329º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,3
329º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,3
329º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,3
329º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,3
329º MARC ISLA MATEU (+)2,3
329º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,3
329º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
329º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,3
329º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,3
349º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,2
349º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,2
349º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,2
349º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
349º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
349º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,2
349º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,2
349º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,2
349º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
349º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
349º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
349º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
349º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,2
349º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,2
349º CARLES MARQUES PLA (+)2,2
349º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
349º CARLES BERNET BERNADO (+)2,2
349º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,2
349º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
349º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
349º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
370º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
370º ALBERT ANDRES AZNAR (+)2,1
370º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
370º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
370º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
370º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
370º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
370º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
370º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
370º LLUIS TOMAS REYNE (+)2,1
370º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,1
370º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,1
370º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
370º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,1
370º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
370º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
370º CASTO VILA SOLVES (+)2,1
370º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,1
388º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)2
388º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
388º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
388º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
388º PAU PEREZ SIERRA (+)2
388º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
388º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
388º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
388º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
388º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2
388º CARLA PUIG JOU (+)2
388º JUAN ALCAZAR PONS (+)2
388º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
388º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
388º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2
388º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)2
404º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
404º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
404º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,9
404º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,9
404º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,9
404º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
404º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,9
404º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,9
404º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
404º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
404º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,9
404º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,9
404º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,9
404º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,9
404º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,9
404º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,9
404º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,9
404º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
404º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
404º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
404º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
404º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
404º JAUME GIL ARGEMI (+)1,9
427º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,8
427º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
427º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,8
427º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,8
427º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
427º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1,8
427º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
427º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
427º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
427º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,8
427º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
427º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
427º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,8
427º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
427º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
427º DANIEL GARCIA MORATO (+)1,8
427º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
427º DAVID RION DIAZ (+)1,8
445º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
445º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
445º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
445º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)1,7
445º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
445º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
445º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,7
445º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,7
445º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,7
445º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
445º RICHARD CORDEN (+)1,7
445º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
445º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
445º JORDI COSTA NOSAS (+)1,7
445º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,7
445º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
445º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,7
445º ANTONIO LUNA GARCIA (+)1,7
445º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
445º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,7
445º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
445º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,7
445º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
468º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,6
468º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
468º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
468º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,6
468º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
468º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1,6
468º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
468º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
468º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
468º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
468º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,6
468º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,6
468º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
468º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,6
468º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
468º OSCAR MARTIN BAO (+)1,6
468º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
468º HUSEIN ALKASAB (+)1,6
468º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
468º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
468º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
468º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
468º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,6
468º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
468º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
468º JULIAN LLOPART PALAU (+)1,6
468º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,6
495º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
495º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
495º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
495º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,5
495º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,5
495º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
495º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,5
495º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,5
495º RICARD REY INFANTE (+)1,5
495º DANIEL BIOSCA RIERA (+)1,5
495º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
495º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,5
495º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,5
495º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,5
495º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
495º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,5
495º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
495º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
495º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1,5
495º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
495º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,5
516º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
516º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
516º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
516º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
516º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
516º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,4
516º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
516º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,4
516º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,4
516º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
516º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
516º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,4
516º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,4
516º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,4
516º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
516º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
516º CARLES BARRERA BASSO (+)1,4
516º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,4
516º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,4
516º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
516º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,4
516º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,4
516º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
516º JOAN URPI RIBAS (+)1,4
516º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
541º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
541º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
541º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
541º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
541º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
541º JORDI SOLA ALSINA (+)1,3
541º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,3
541º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
541º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,3
541º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,3
541º JORDI MOLINS JARDI (+)1,3
541º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
541º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,3
541º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
541º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
541º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,3
541º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,3
541º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,3
541º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
541º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,3
541º BORJA PONT PURTI (+)1,3
562º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
562º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,2
562º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,2
562º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,2
562º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
562º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,2
562º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
562º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,2
562º PEDRO SIN CIRES (+)1,2
562º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)1,2
562º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
562º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,2
562º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
562º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,2
562º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
562º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,2
562º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1,2
579º JUAN CORNET SUSANA (+)1,1
579º JORDI MONJONELL TUSELL (+)1,1
579º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
579º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)1,1
579º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,1
579º ENRIC MARTIN MOYA (+)1,1
579º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
579º ALEX LUQUE MORAL (+)1,1
579º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1,1
579º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,1
579º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,1
579º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
579º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
579º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC