Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25498
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

16.12.2019

Llista dels 887 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,7
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,4
MANUEL AMOR ROYO (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,1
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)7,1
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)7
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,9
10º ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,8
10º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,8
12º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
13º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
13º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)6,5
13º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,5
13º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,5
13º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,5
18º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
18º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)6,3
18º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
21º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,2
21º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
23º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6,1
23º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
25º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
25º CONRAD LLADO PLA (+)6
25º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
25º JOHN FREDERICK EVANS (+)6
25º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6
30º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,9
30º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,9
32º JORDI GARCIA PINTO (+)5,8
32º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,8
32º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,8
35º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
36º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
36º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
36º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
39º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,5
39º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
39º JORDI CANTO GARCIA (+)5,5
39º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,5
39º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,5
39º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
39º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,5
39º JOSEP SURROCA CORET (+)5,5
39º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,5
39º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)5,5
39º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
50º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
50º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
50º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
50º OSCAR PIQUE PARROT (+)5,4
50º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5,4
55º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,3
55º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
55º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
58º BERENGUER ORTI MARES (+)5,2
58º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,2
60º DAVID SOLE MARZO (+)5,1
60º LUIS GRIFE GUIU (+)5,1
60º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
60º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
60º MIQUEL PORTA FARRAN (+)5,1
65º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
65º ENRIC SERRANO GIL (+)5
67º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
67º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
67º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,9
67º ENRIC SANZ RAMON (+)4,9
67º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,9
67º ROSENDO MENTA SALA (+)4,9
67º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
67º ELOI HERNANDO ROMERO (+)4,9
75º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,8
75º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
75º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
75º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,8
75º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,8
75º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
75º DANI TOMAS SOAZ (+)4,8
75º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,8
83º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,7
83º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,7
83º JOSE ATERO LORCA (+)4,7
83º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,7
83º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
83º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
89º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,6
89º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
89º JUAN MARTI ILLAS (+)4,6
89º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
89º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
89º SERGI ARISA SAEZ (+)4,6
89º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
89º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,6
89º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,6
89º PERE CURTO ESCARDO (+)4,6
89º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
89º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)4,6
89º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)4,6
89º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
103º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
103º DAVID DIAZ CORTES (+)4,5
103º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
103º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,5
103º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
103º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,5
109º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
109º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
109º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
109º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,4
113º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
113º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
113º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,3
113º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,3
113º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
113º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
113º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
113º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,3
121º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,2
121º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
121º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)4,2
121º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
121º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,2
126º CARLOS CASTELL SALVANES (+)4,1
126º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4,1
126º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
126º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,1
126º JOAN CODINA FEIXAS (+)4,1
126º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4,1
126º JAVIER CACERES SORIANO (+)4,1
133º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)4
133º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
133º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4
133º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4
133º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
133º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)4
133º ERIC PUIG JOU (+)4
140º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,9
140º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,9
140º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,9
140º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)3,9
140º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
140º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,9
140º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
140º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
148º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
148º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,8
148º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,8
148º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
148º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,8
148º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,8
148º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
148º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)3,8
148º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,8
148º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,8
158º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,7
158º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
158º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
158º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
158º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
158º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
158º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
158º PEP ANGLES ROS (+)3,7
158º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,7
158º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,7
158º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,7
158º ROGER GARCIA RIBO (+)3,7
158º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
158º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
172º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,6
172º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,6
172º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,6
172º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,6
172º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,6
172º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
172º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,6
172º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
172º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,6
172º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
172º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
172º RAMON VILA CORRAL (+)3,6
172º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,6
172º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,6
172º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,6
187º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,5
187º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,5
187º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
187º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)3,5
187º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,5
187º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)3,5
187º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
187º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
195º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
195º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,4
195º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,4
195º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
195º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,4
195º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,4
195º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)3,4
195º POL SAURA TURON (+)3,4
195º ANGEL MARIN RUIZ (+)3,4
195º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
195º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3,4
195º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
207º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,3
207º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
207º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,3
207º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,3
207º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,3
207º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,3
207º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
207º MARTA CUCURULL SOLE (+)3,3
207º AURELIO HURTADO HURTADO (+)3,3
207º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,3
217º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
217º MARC FORT LOPEZ (+)3,2
217º SERGI NOGUE LOPEZ (+)3,2
217º JORDI PONS SEGALA (+)3,2
217º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
217º VALENTI PUIG CERETO (+)3,2
217º IVAN CERRATO CLAR (+)3,2
217º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3,2
217º NICULAE BALTES (+)3,2
217º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,2
217º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,2
217º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
217º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3,2
217º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)3,2
217º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
217º EDUARD PAGES VILA (+)3,2
233º MARC GARCIA PINTO (+)3,1
233º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,1
233º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,1
233º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
233º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
233º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)3,1
233º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)3,1
233º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
233º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
233º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
233º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,1
233º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)3,1
245º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)3
245º XAVIER SERRAL FLORETA (+)3
245º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
245º MARTI MORENO COLL (+)3
245º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
245º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)3
245º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3
245º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3
245º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)3
245º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3
245º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3
245º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)3
245º LLUIS BELMONTE SAIN (+)3
245º JORDI RUIZ REALES (+)3
259º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,9
259º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,9
259º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
259º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
259º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,9
259º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,9
259º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
259º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,9
259º JOSEP BOADA AURICH (+)2,9
259º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,9
259º DAVID TENES GARCIA (+)2,9
259º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,9
271º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,8
271º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
271º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,8
271º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,8
271º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,8
271º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
271º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
271º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
271º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,8
271º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,8
271º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
271º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,8
283º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,7
283º ALAN WEIR (+)2,7
283º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
283º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
283º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
283º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,7
283º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,7
283º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
283º MARC ISLA MATEU (+)2,7
283º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,7
283º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,7
283º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,7
283º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,7
283º GREGO LOPEZ LEON (+)2,7
297º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,6
297º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
297º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,6
297º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
297º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
297º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,6
297º IGNASI FARRES FALCO (+)2,6
297º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,6
297º CARLOS OLIVER VERA (+)2,6
297º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,6
297º LLUIS MOLINS SALA (+)2,6
297º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,6
297º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,6
297º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,6
311º CARLES VIEJO MORO (+)2,5
311º CARLES TORRUS ROIG (+)2,5
311º RICARD RIPOLL PI (+)2,5
311º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
311º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
311º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
311º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,5
311º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
311º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,5
311º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,5
311º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
311º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,5
311º RICARD MORAT CARDONA (+)2,5
311º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
311º IOAN JULIAN SIDAU (+)2,5
311º PABLO FOSALBA VELA (+)2,5
311º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
328º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
328º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,4
328º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
328º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,4
328º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,4
328º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,4
328º CARLES MARQUES PLA (+)2,4
328º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,4
328º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
328º JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
328º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
339º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
339º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
339º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
339º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,3
339º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
339º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
339º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
339º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
339º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,3
339º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,3
339º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,3
339º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,3
339º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,3
339º SANTI CANADELL BOIX (+)2,3
339º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
339º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,3
339º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,3
356º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
356º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2,2
356º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,2
356º ALBERT ANDRES AZNAR (+)2,2
356º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,2
356º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
356º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
356º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,2
356º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
356º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
356º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,2
356º RICARD REY INFANTE (+)2,2
356º CARLES BERNET BERNADO (+)2,2
356º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,2
356º CASTO VILA SOLVES (+)2,2
356º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,2
356º ANTONIO LUNA GARCIA (+)2,2
356º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
356º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
356º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
356º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,2
356º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)2,2
356º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
379º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)2,1
379º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
379º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
379º DIEGO MIER CAMPO (+)2,1
379º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,1
379º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
379º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
379º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,1
379º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
379º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
379º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
379º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)2,1
379º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
379º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,1
379º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
379º CARLES BARRERA BASSO (+)2,1
379º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,1
379º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)2,1
379º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
379º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
379º CARLA PUIG JOU (+)2,1
379º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2,1
401º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
401º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2
401º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
401º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2
401º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
401º PAU PEREZ SIERRA (+)2
401º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
401º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2
401º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
401º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)2
401º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2
401º JORDI VILADOMAT VERS (+)2
401º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
401º JAVIER CABRERA RAYO (+)2
401º JORDI MAS LLOVERAS (+)2
401º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
401º DAVID MUR SUÑER (+)2
401º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2
401º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
401º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2
421º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
421º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
421º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)1,9
421º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
421º ANTONI RECASENS COMES (+)1,9
421º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,9
421º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
421º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
421º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,9
421º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,9
421º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,9
421º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
421º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
421º DANIEL GARCIA MORATO (+)1,9
421º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
421º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
421º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
421º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
421º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
421º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,9
441º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,8
441º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,8
441º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
441º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,8
441º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,8
441º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,8
441º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,8
441º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
441º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
441º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
441º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
441º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
441º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
441º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,8
441º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
441º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,8
441º JORDI COSTA NOSAS (+)1,8
441º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
441º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
441º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
461º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
461º JORDI MIRET SABATER (+)1,7
461º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
461º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,7
461º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,7
461º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,7
461º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
461º RICHARD CORDEN (+)1,7
461º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
461º OSCAR MARTIN BAO (+)1,7
461º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,7
461º GREGORI LOPEZ SORIANO (+)1,7
461º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
461º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
461º HUSEIN ALKASAB (+)1,7
461º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,7
461º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
461º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,7
461º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
461º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
461º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,7
461º DAVID RION DIAZ (+)1,7
461º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
484º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
484º MANUEL VAZQUEZ LOPEZ (+)1,6
484º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
484º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,6
484º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1,6
484º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,6
484º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,6
484º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,6
484º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
484º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
484º JORDI SOLA ALSINA (+)1,6
484º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,6
484º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,6
484º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,6
484º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
484º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
484º VICENTE TORNERO ARRIBA (+)1,6
484º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
484º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,6
484º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
484º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,6
484º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
484º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
484º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,6
484º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
484º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
484º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,6
484º JOAN URPI RIBAS (+)1,6
512º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,5
512º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
512º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
512º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
512º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,5
512º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,5
512º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,5
512º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
512º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,5
512º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,5
512º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
512º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,5
512º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
512º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
512º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
512º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,5
512º JAUME GIL ARGEMI (+)1,5
512º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
512º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
531º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
531º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
531º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,4
531º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
531º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1,4
531º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
531º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
531º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
531º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,4
531º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,4
531º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,4
531º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
531º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,4
531º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,4
531º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,4
531º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,4
531º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
531º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,4
531º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
531º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,4
531º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,4
531º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
531º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,4
531º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,4
531º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
531º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,4
531º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
531º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
531º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
560º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)1,3
560º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
560º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)1,3
560º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
560º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
560º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
560º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
560º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,3
560º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
560º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
560º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,3
560º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
560º DANIEL BIOSCA RIERA (+)1,3
560º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,3
560º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
560º XAVIER BORDERA SALVAT (+)1,3
560º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,3
560º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
560º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1,3
560º BORJA PONT PURTI (+)1,3
580º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
580º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,2
580º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,2
580º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,2
580º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,2
580º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
580º TONI BESORA PALOU (+)1,2
580º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
580º AGUSTIN PENELLA SOLANO (+)1,2
580º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,2
580º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
580º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,2
580º ALEJANDRO GARCI
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC