Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25503
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

23.12.2019

Llista dels 883 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,7
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,4
MANUEL AMOR ROYO (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,1
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)7,1
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,1
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,9
BARRY ROBERT COOMBER (+)6,9
11º ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,7
11º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
13º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
13º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)6,5
13º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,5
13º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,5
13º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,5
18º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
18º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
20º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,2
20º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
22º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6,1
22º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
22º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)6,1
25º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
25º CONRAD LLADO PLA (+)6
25º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
25º JOHN FREDERICK EVANS (+)6
29º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,9
29º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,9
29º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,9
32º JORDI GARCIA PINTO (+)5,8
32º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,8
32º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,8
32º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,8
36º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
36º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,7
38º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
38º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
38º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
41º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,5
41º DAVID SOLE MARZO (+)5,5
41º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
41º JORDI CANTO GARCIA (+)5,5
41º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,5
41º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
41º JOSEP SURROCA CORET (+)5,5
41º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,5
41º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)5,5
41º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
51º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
51º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
51º ENRIC SERRANO GIL (+)5,4
51º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,4
51º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5,4
56º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,3
56º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
56º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
59º BERENGUER ORTI MARES (+)5,2
59º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,2
61º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
61º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
61º MIQUEL PORTA FARRAN (+)5,1
64º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
64º FIDEL SOLER BENET (+)5
64º OSCAR PIQUE PARROT (+)5
67º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,9
67º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
67º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
67º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
67º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,9
67º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
67º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
67º ENRIC SANZ RAMON (+)4,9
67º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,9
67º ROSENDO MENTA SALA (+)4,9
67º DANI TOMAS SOAZ (+)4,9
67º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
67º ELOI HERNANDO ROMERO (+)4,9
80º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
80º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,8
80º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
80º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,8
84º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,7
84º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,7
84º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
84º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,7
84º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,7
84º PERE CURTO ESCARDO (+)4,7
84º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,7
84º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)4,7
84º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
84º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
94º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,6
94º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
94º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
94º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
94º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
94º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,6
94º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
94º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)4,6
94º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
103º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
103º DAVID DIAZ CORTES (+)4,5
103º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,5
103º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
107º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,4
107º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
107º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,4
107º JUAN MARTI ILLAS (+)4,4
107º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
107º SERGI ARISA SAEZ (+)4,4
107º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
107º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,4
115º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
115º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
115º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,3
115º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
115º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
115º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
115º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,3
122º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
122º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
122º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)4,2
122º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
122º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,2
127º CARLOS CASTELL SALVANES (+)4,1
127º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4,1
127º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
127º JOAN CODINA FEIXAS (+)4,1
127º JAVIER CACERES SORIANO (+)4,1
132º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)4
132º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
132º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4
132º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4
132º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
132º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)4
132º ERIC PUIG JOU (+)4
139º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,9
139º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,9
139º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,9
139º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,9
139º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)3,9
139º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
139º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,9
139º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,9
139º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
139º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
149º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
149º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,8
149º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,8
149º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
149º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,8
149º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,8
149º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
149º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)3,8
149º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,8
149º ROGER GARCIA RIBO (+)3,8
149º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,8
160º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
160º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
160º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
160º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,7
160º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
160º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
160º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
160º PEP ANGLES ROS (+)3,7
160º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,7
160º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,7
160º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,7
160º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
160º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
173º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,6
173º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,6
173º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,6
173º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
173º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
173º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,6
173º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)3,6
173º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
173º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
173º RAMON VILA CORRAL (+)3,6
173º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,6
184º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,5
184º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,5
184º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,5
184º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
184º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)3,5
184º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,5
184º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)3,5
184º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
184º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
193º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
193º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,4
193º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)3,4
193º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,4
193º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
193º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,4
193º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,4
193º POL SAURA TURON (+)3,4
193º ANGEL MARIN RUIZ (+)3,4
193º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
193º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3,4
193º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
193º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,4
193º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
207º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,3
207º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
207º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,3
207º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,3
207º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,3
207º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
207º MARTA CUCURULL SOLE (+)3,3
207º AURELIO HURTADO HURTADO (+)3,3
207º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,3
216º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
216º MARC FORT LOPEZ (+)3,2
216º SERGI NOGUE LOPEZ (+)3,2
216º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,2
216º JORDI PONS SEGALA (+)3,2
216º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,2
216º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
216º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)3,2
216º VALENTI PUIG CERETO (+)3,2
216º IVAN CERRATO CLAR (+)3,2
216º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3,2
216º NICULAE BALTES (+)3,2
216º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,2
216º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3,2
216º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
216º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3,2
216º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)3,2
216º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
216º EDUARD PAGES VILA (+)3,2
235º MARC GARCIA PINTO (+)3,1
235º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
235º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
235º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)3,1
235º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
235º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
235º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
235º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
235º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,1
235º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)3,1
245º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)3
245º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
245º MARTI MORENO COLL (+)3
245º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
245º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)3
245º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3
245º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3
245º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)3
245º JESUS FUENTES CRUZ (+)3
245º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3
245º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3
245º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)3
245º LLUIS BELMONTE SAIN (+)3
258º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,9
258º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,9
258º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,9
258º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
258º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
258º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
258º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,9
258º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,9
258º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
258º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,9
258º JOSEP BOADA AURICH (+)2,9
258º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,9
258º DAVID TENES GARCIA (+)2,9
258º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,9
272º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,8
272º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,8
272º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
272º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,8
272º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,8
272º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,8
272º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
272º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
272º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
272º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,8
272º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,8
272º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,8
272º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,8
272º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
286º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,7
286º ALAN WEIR (+)2,7
286º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
286º IGNASI FARRES FALCO (+)2,7
286º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
286º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
286º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,7
286º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
286º MARC ISLA MATEU (+)2,7
286º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,7
286º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,7
286º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,7
286º GREGO LOPEZ LEON (+)2,7
299º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,6
299º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
299º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,6
299º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
299º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,6
299º LLUIS MOLINS SALA (+)2,6
299º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,6
299º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,6
307º CARLES VIEJO MORO (+)2,5
307º CARLES TORRUS ROIG (+)2,5
307º RICARD RIPOLL PI (+)2,5
307º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
307º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
307º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
307º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,5
307º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
307º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,5
307º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,5
307º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
307º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,5
307º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,5
307º RICARD MORAT CARDONA (+)2,5
307º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
307º IOAN JULIAN SIDAU (+)2,5
307º PABLO FOSALBA VELA (+)2,5
307º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
325º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,4
325º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
325º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,4
325º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
325º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,4
325º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,4
325º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,4
325º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,4
325º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,4
325º CARLES MARQUES PLA (+)2,4
325º CARLOS OLIVER VERA (+)2,4
325º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,4
325º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,4
325º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
325º JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
325º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
341º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
341º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
341º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
341º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,3
341º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
341º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
341º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,3
341º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
341º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,3
341º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,3
341º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,3
341º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,3
341º SANTI CANADELL BOIX (+)2,3
341º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
341º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,3
341º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,3
341º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,3
358º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
358º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2,2
358º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,2
358º ALBERT ANDRES AZNAR (+)2,2
358º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,2
358º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
358º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)2,2
358º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,2
358º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
358º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,2
358º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
358º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,2
358º RICARD REY INFANTE (+)2,2
358º PEDRO TENOR PEREZ (+)2,2
358º CARLES BERNET BERNADO (+)2,2
358º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,2
358º DANIEL GARCIA MORATO (+)2,2
358º CASTO VILA SOLVES (+)2,2
358º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
358º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,2
358º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
358º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,2
358º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)2,2
358º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
382º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)2,1
382º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
382º DIEGO MIER CAMPO (+)2,1
382º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,1
382º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
382º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
382º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,1
382º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
382º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
382º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
382º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
382º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)2,1
382º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,1
382º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
382º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,1
382º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
382º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
382º CARLA PUIG JOU (+)2,1
382º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2,1
401º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
401º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2
401º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
401º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2
401º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
401º PAU PEREZ SIERRA (+)2
401º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
401º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2
401º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
401º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2
401º JORDI VILADOMAT VERS (+)2
401º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
401º CARLES BARRERA BASSO (+)2
401º JORDI MAS LLOVERAS (+)2
401º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
401º DAVID MUR SUÑER (+)2
401º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2
401º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2
401º ANTONIO LUNA GARCIA (+)2
401º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
401º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2
422º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
422º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
422º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,9
422º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)1,9
422º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
422º ANTONI RECASENS COMES (+)1,9
422º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,9
422º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
422º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
422º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,9
422º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,9
422º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
422º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,9
422º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
422º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
422º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
422º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
422º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
422º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
422º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,9
442º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,8
442º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
442º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,8
442º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,8
442º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,8
442º JORDI SOLA ALSINA (+)1,8
442º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
442º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
442º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
442º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
442º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
442º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
442º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
442º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,8
442º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
442º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,8
442º JORDI COSTA NOSAS (+)1,8
442º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,8
442º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
442º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
442º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
463º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
463º JORDI MIRET SABATER (+)1,7
463º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,7
463º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
463º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,7
463º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,7
463º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
463º RICHARD CORDEN (+)1,7
463º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
463º OSCAR MARTIN BAO (+)1,7
463º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
463º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
463º HUSEIN ALKASAB (+)1,7
463º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,7
463º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,7
463º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
463º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,7
463º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
463º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
463º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,7
463º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
484º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,6
484º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
484º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
484º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,6
484º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1,6
484º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,6
484º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,6
484º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,6
484º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
484º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
484º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,6
484º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,6
484º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,6
484º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
484º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
484º VICENTE TORNERO ARRIBA (+)1,6
484º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
484º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,6
484º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
484º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
484º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
484º JAUME GIL ARGEMI (+)1,6
484º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,6
484º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
484º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
484º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,6
484º JOAN URPI RIBAS (+)1,6
511º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,5
511º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,5
511º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
511º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
511º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
511º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,5
511º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,5
511º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,5
511º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
511º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,5
511º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,5
511º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,5
511º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
511º GREGORI LOPEZ SORIANO (+)1,5
511º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
511º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
511º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
511º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,5
511º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
511º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
511º DAVID RION DIAZ (+)1,5
532º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
532º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
532º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,4
532º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
532º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1,4
532º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
532º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
532º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
532º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,4
532º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,4
532º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
532º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,4
532º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,4
532º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,4
532º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
532º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,4
532º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
532º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,4
532º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,4
532º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
532º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,4
532º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,4
532º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,4
532º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,4
532º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
532º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,4
532º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
532º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
532º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
561º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)1,3
561º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
561º MANUEL VAZQUEZ LOPEZ (+)1,3
561º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)1,3
561º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
561º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
561º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
561º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
561º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,3
561º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
561º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
561º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,3
561º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
561º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
561º DIDAC MARTINEZ MARTIN (+)1,3
561º XAVIER BORDERA SALVAT (+)1,3
561º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,3
561º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
561º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,3
561º BORJA PONT PURTI (+)1,3
581º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
581º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,2
581º ENRIC MARTIN MOYA (+)1,2
581º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,2
581º ISIDRE BAGUE IGLESIAS (+)1,2
581º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
581º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,2
581º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,2
581º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
581º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,2
581º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,2
581º TONI BE
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC