Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27743
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

15.09.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,6
NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,5
10º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,4
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
12º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1
13º ANNA SELVA VILARDELL (+)1
15º MARTA FARRES BALLESTE (+)0,9
16º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,8
16º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
18º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
18º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,7
18º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
18º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,7
22º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,5
22º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
24º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
24º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,4
26º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
27º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,1
27º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,1
27º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,1
30º BERTA FOLCH SOLA 0
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
32º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,4
33º MARILYN HOLMES 0,5
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
35º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
36º ISABEL LUQUE CANO 0,7
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
37º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
39º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,9
40º CARMEN LACALLE BUENO 1
40º ESTER CASTANY BOU 1
40º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
40º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
44º LAURA DESOI ROCA 1,1
45º DOLORS COLL ROMANS 1,2
45º M.MERCE GRAU FARRE 1,2
45º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
48º PATRICIA MAUREY 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
48º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,3
48º EMILIA GONZALEZ DORADO 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
PAU SANCHEZ MARIN (+)2
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
BIEL CABANES CISNEROS
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
10º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
11º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
11º KEVIN KEMENY 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
15º EDUARD PACHECO CANO 2,8
16º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
18º JON JULIA COMAS 3,2
20º ENRIQUE SILVA SILVA 3,4
21º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
28º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
28º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
28º MARINA MITJANS BARDALET 4,2
31º JAN FARRE ARIÑO 4,3
32º POL RIU MILAN 4,4
33º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º MARINA JOYCE MORENO 4,5
35º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º YAGO CASTRO SCHMID 4,8
37º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º MARC GIL MONTECELO 5,5
40º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
41º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
42º ERIK JURRI 6,5
43º ALEX MENDOZA MONTERO 6,8
44º BERTA NADAL ROYO 7,2
44º MARC LLORENS SOLA 7,2
46º ALEJANDRO MANRIQUE ESPINAR 7,3
47º AISHA MUR SUÑER 7,4
48º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
49º POL TERUEL ROCA 7,7
50º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,3
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,2
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,2
11º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
14º LUIS GRIFE GUIU (+)5,8
14º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,8
14º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
17º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,7
17º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,7
19º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
19º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
19º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,6
19º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,6
23º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,4
23º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
25º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
26º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
27º FIDEL SOLER BENET (+)5
28º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,9
28º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
28º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,9
28º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
32º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,8
32º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
34º JOSE ATERO LORCA (+)4,7
34º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
36º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,6
36º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
38º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
38º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
40º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
40º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
40º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
40º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
44º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,3
44º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,3
44º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
49º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,1
49º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,1
49º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC