Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27799
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

24.11.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,3
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,9
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,8
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
14º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
15º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1
16º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
16º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,8
18º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
18º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,7
18º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
18º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,7
22º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,6
22º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,6
24º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
25º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
26º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
27º BERTA FOLCH SOLA 0
27º SORAYA LASSAL DAIA 0
29º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
31º MARILYN HOLMES 0,4
31º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,4
31º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,4
34º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
35º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
36º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,7
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
37º M.MERCE GRAU FARRE 0,8
37º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º ESTER CASTANY BOU 0,9
40º ISABEL LUQUE CANO 0,9
42º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
44º LAURA DESOI ROCA 1,1
45º DOLORS COLL ROMANS 1,2
45º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
47º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
47º PATRICIA MAUREY 1,3
47º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
47º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
PAU SANCHEZ MARIN (+)2
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
10º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
10º KEVIN KEMENY 1,2
12º ENRIQUE SILVA SILVA 2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
15º EDUARD PACHECO CANO 2,8
16º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
18º JON JULIA COMAS 3,2
20º ALEJANDRO MANRIQUE ESPINAR 3,5
20º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
23º MARTI LUJA PASCUAL 3,9
26º ERIC DIAZ MIÑON 4
26º MAX RICART CENDRA 4
28º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
28º JAN FARRE ARIÑO 4,2
28º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
28º MARINA MITJANS BARDALET 4,2
32º POL RIU MILAN 4,4
33º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º MARINA JOYCE MORENO 4,5
35º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º YAGO CASTRO SCHMID 4,8
37º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
38º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,1
39º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
40º MARC GIL MONTECELO 5,5
41º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
42º ERIK JURRI 6,5
43º ALEX MENDOZA MONTERO 7
44º BERTA NADAL ROYO 7,2
44º MARC LLORENS SOLA 7,2
46º AISHA MUR SUÑER 7,4
47º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
48º POL TERUEL ROCA 7,7
49º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
50º MARTINA NADAL ROYO 8,3
50º ROGER MARCILLAS GOMEZ 8,3

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,4
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
10º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
10º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
14º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
15º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
16º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
16º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
18º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
18º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,5
18º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,5
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
22º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
23º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
24º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)5,2
24º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,2
26º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
27º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
27º FIDEL SOLER BENET (+)5
27º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
30º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
30º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
30º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
33º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
33º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,8
35º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
35º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
37º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
37º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
37º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
37º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
41º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
41º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
41º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,4
41º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
41º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,4
46º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
47º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
47º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC