Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 17928
15.03.2012

JuvenilsHorari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est que es juga a Hcp 1 el 17 i 18 de març
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 17/03/12 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
2 ACPP023973 TRECCAGNOLI ROMERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
3 ACPP024810 EGEA MIRO, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
4 ACPP024811 EGEA MIRO, MARTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
5 ACPP024818 EGEA MIRO, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
6 ACPP024884 GRACIA-LORES BARTOLOME, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
7 ACPP024885 BARTOLOME ARENAS, ARTURO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
8 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 8,5 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
10 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
11 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
12 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 20,5 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
13 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 0 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
14 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 17,4 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
15 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 17,4 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
16 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 17,6 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
17 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 19,4 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
18 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
19 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 11,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
20 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 11,8 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
21 ACPP024031 RIO *, MATHEO 16,2 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
22 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 17,6 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
23 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
24 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
25 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
26 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
27 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
28 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
29 ACPP024666 BEATON *, JACK 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
30 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
31 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
32 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
33 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 21 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP014212 ARNAL APARICIO, BERNAT 10,9 Categoria Competició SENSE EQUIP
35 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 9,7 Categoria Supercompetició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
36 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
37 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
38 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)2,2 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
39 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 3 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
40 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 3,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
41 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,7 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
42 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 6,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
43 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
44 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,5 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
45 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 9 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
46 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 13,2 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
47 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
48 ACPP011286 CASTILLO DIAZ, EUDALDO 0,5 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
49 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 0,7 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 2,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 6,1 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 10 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 12 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 15,5 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 18,8 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 4,6 Categoria Supercompetició SENSE EQUIP
57 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 8,9 Categoria Supercompetició SENSE EQUIP
58 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 20,8 Categoria Supercompetició SENSE EQUIP
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 17/03/12 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
2 ACPP025035 SEGALES ESCUDER, NIL 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
3 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
4 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
5 ACPP025059 CALSINA CARRASCO, IGNACIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
6 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
7 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 15 Categoria Iniciació (9 forats) SENSE EQUIP
8 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,9 Categoria Iniciació (9 forats) SENSE EQUIP
9 ACPP025060 CALSINA CARRASCO, PABLO 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
10 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 7,6 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 18/03/12 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022967 BARRIOS LORENZO, ALBA 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
2 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
3 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
4 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
5 ACPP024581 BARRACHINA FARRAS, GUILLEM 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
6 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
7 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
8 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
9 ACPP024026 WING BIESA, MARTIN WILLIAM 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
10 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
11 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
12 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
13 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
14 ACPP017649 BATALLER TRIAS, YVETTE 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
15 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
16 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
17 ACPP022714 PANES COROMINA, LLUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
18 ACPP024010 SARRATS BOSCH, PAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
19 ACPP022939 SLYVA *, YADYM 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
20 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
21 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
22 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
23 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
24 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
25 ACPP024792 MANZANEDA BERNAL, RAUL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
26 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
27 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
28 ACPP024175 ALIER RUIZ, MARC 15,2 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
29 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
30 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 12,2 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
31 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 12,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
32 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 16,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
33 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 18,6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
34 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 19,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
35 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
36 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
37 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
38 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,3 Categoria Competició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
39 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 3,3 Categoria Competició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
40 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 8,9 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
41 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 13,3 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
42 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 13,5 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
43 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 20,4 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
44 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
45 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
46 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 20,7 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
47 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
48 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
49 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
50 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 12,6 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
51 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
52 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
53 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
54 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 4,1 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
55 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
56 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
57 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 9,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
58 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 9,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
59 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 17 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
60 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
61 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 4,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,7 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
63 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 10,4 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
64 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 13,4 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)
65 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 1,8 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
66 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 2,8 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
67 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 3,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 7,5 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 13 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 13,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
71 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 4,2 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
72 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 15,5 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 18/03/12 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
2 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
3 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
4 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
5 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
6 ACPP024046 FREIXA MARTINEZ, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
8 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
9 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
10 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
11 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP024037 LOPEZ VIVES, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
13 ACPP024039 MIRALLES ROVIRA, SOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
14 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
15 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
16 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
17 ACPP024996 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
18 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
19 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
20 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 21 Categoria Iniciació (9 forats) SENSE EQUIP
21 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 20,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
22 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
23 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
24 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 18,6 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
25 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 19,8 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
26 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 21 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
27 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 9,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
28 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 13,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 20 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 15,6 Categoria Competició SENSE EQUIP
Comitè de Competició:
Josep Perez Saldaña (Hcp1)
Narcís Sureda (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Narcís Sureda

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC