Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18104
13.04.2012

JuvenilsInscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est a Franciac i zona Oest a El Vallès. Inscripcions fins dimecres 18 d'abril
FRANCIAC PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 9:00
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 20,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
2 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 4,4 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
3 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 9,1 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
FRANCIAC PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 12:30
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,9 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
3 ACPP024046 FREIXA MARTINEZ, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
4 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
5 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
6 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
7 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 9,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
8 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 11,3 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
9 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 19,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
10 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
FRANCIAC PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 22/04/12 a les 9:00
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 15,2 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
3 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
4 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
5 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
6 ACPP024026 WING BIESA, MARTIN WILLIAM 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
7 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
8 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
9 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
10 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
11 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
12 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
13 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
14 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
15 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
16 ACPP024996 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
17 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
18 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
19 ACPP017649 BATALLER TRIAS, YVETTE 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
20 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
21 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
22 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 7,3 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
23 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 17,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
24 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
25 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 18,6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
26 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 20,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
27 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
28 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
29 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
30 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 8,9 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
31 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 13,3 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
32 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 20,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
33 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
34 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
35 ACPP024985 MARTINEZ COLOM, GERARD 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
36 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
37 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
38 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
39 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
40 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 11,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
41 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 20,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
42 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
43 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
44 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
45 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
46 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 3,6 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
47 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 2,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
48 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
49 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2,4 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,7 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
51 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 8,8 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
52 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 13,4 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
53 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 20,7 Categoria Supercompetició FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 09:00
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025029 ROJAS QUILEZ, NICOLAS 21 Categoria Iniciació (9 forats) VENDRELL C (INICIACIO)
2 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
3 ACPP025087 BENEDICTO ARIZA, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
4 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
5 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
6 ACPP024042 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
7 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
8 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
9 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
10 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
11 ACPP025022 ROUSAUD SABATE, CRISTINA 0 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP024013 TAMURA FERRE, ELENA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
13 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
14 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 10,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
15 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
16 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
17 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
18 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
19 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
20 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
21 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
22 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
23 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
24 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 7,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
25 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 12,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
26 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 15,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
27 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 19,8 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
28 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 20,2 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
29 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 20,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
30 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 1,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP023558 RIOS ALIAGA, MARC 3,8 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 21 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 12:30
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP021170 VENDRELL ALDOMA, ANIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
2 ACPP025102 PONSA ESPINET, MIREIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
3 ACPP025033 HERRERA FAJA, ORIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 3,4 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
5 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 4,7 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
6 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
7 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 17,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
8 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 3,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
9 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 10,6 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 22/04/12 a les 09:00
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025064 DIAZ OLMO, DANIEL 0,2 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
2 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
3 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP024021 BACH ADELL, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP024052 PEREZ BALTAR, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
6 ACPP025020 AMAT SANCHEZ, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
7 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
8 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
9 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
10 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
13 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 14,8 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
14 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 5,1 Categoria Competició INDIVIDUAL
15 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
16 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 9 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
17 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO)
18 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,2 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
19 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
20 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
21 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
22 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
23 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 15,7 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
24 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 20,7 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
25 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
26 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
27 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
28 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
29 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
30 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 8,8 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 18,4 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 21 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 3,1 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
34 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,6 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
35 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
36 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 21 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 22/04/12 a les 12:30
Inscripcions provisionals fins divendres 13/04/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025077 RODRIGUEZ SABATES, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
3 ACPP024592 BELTRAN POMEDIO, ERNEST 16 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
4 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
5 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
6 ACPP025081 HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
7 ACPP024129 ROMERO CASTILLO, ALVARO 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
8 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
9 ACPP021475 CALVO MOLINA, CARLES 18,6 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
10 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP021921 FORT BORRAS, ORIOL 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
13 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 15 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
14 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 20,5 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
15 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
16 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
17 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
18 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
19 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
20 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
21 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 3,2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
22 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 5,2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
23 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
24 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 1,5 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
25 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 4 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
26 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 12,3 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 11,8 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 17 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC