Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18389
16.05.2012

JuvenilsInscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est a Badalona i zona Oest a Bellpuig. Inscripcions fins dimecres 16 de maig
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 26/05/12 a les 9:00
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 19,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
2 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
3 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 19,2 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
4 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
5 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
6 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 3,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
7 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 4,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
8 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
9 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
10 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 9,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
11 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 11,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
12 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 13,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
13 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
14 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
15 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
16 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
17 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 19,8 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
18 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
19 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
20 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 17,3 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
21 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 21 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
22 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 5,1 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
23 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 10 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
24 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
25 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 3 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
26 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 3,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 4,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 9,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 13,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 16,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,4 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 8,3 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 13,8 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 26/05/12 a les 12:30
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,3 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
3 ACPP024026 WING BIESA, MARTIN WILLIAM 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
4 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
5 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
6 ACPP024046 FREIXA MARTINEZ, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
7 ACPP024792 MANZANEDA BERNAL, RAUL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
8 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
9 ACPP024884 GRACIA-LORES BARTOLOME, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
10 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
11 ACPP022967 BARRIOS LORENZO, ALBA 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
12 ACPP023040 CEES ROJAS, ETHAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
13 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 26/05/12 a les 16:00
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 20,9 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
2 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
3 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
4 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
5 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 10,8 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
6 ACPP024031 RIO *, MATHEO 16,6 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
7 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 18 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
8 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
9 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
10 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
11 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
12 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 6,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
13 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
14 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
15 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 12,2 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
16 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,4 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
17 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 8,6 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
18 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 12 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 27/05/12 a les 9:00
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 13,8 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
2 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
3 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
4 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 6,1 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
5 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 12 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
6 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 13,5 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
7 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 20,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
8 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
9 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
10 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
11 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
12 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 5,4 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
13 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 9,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
14 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 12,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
15 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18,2 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
16 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 18,6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
17 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 20,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
18 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 20,7 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
19 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
20 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 2,6 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
21 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2,8 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
22 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
23 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,7 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
24 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 9 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
25 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 11 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
26 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 20,1 Categoria Supercompetició FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 0,7 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 2,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 3,1 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 7 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 9,6 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 27/05/12 a les 12:30
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 15,2 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP017649 BATALLER TRIAS, YVETTE 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
3 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
4 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
5 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
6 ACPP024996 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
8 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
11 EN TRAMIT MOREIRA FONTOVA, ERNEST 0 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
12 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
13 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
14 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
15 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
16 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
17 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
18 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
19 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
20 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
21 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
22 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
23 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Iniciació (9 forats) GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
24 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
25 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
26 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
27 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
28 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
29 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
30 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
31 ACPP022714 PANES COROMINA, LLUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
32 ACPP024010 SARRATS BOSCH, PAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 27/05/12 a les 16:00
Horari provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 21 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
2 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 11,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
3 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 17,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
4 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
5 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 16,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 20,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
7 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
8 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
9 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
10 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 0,2 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
11 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 12,4 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
URGELL PITCH & PUTT BELLPUIG
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 26/05/12 a les 10:00
Inscripcions provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
2 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP025020 AMAT SANCHEZ, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
6 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
7 ACPP024042 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
8 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
9 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PITCH & PUTT G. URGELL (INICIACIO)
10 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
11 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
12 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
13 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 3,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
14 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 6,2 Categoria Supercompetició OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
15 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 9,6 Categoria Supercompetició OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
URGELL PITCH & PUTT BELLPUIG
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 27/05/12 a les 10:00
Inscripcions provisional fins dimecres 16/05/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 13,1 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
2 ACPP024052 PEREZ BALTAR, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
3 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP025033 HERRERA FAJA, ORIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
6 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
7 ACPP024021 BACH ADELL, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
8 ACPP025167 GONZALEZ ANGLES, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
9 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,2 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
10 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 18,6 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
11 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 19,2 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
12 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
13 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
14 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 9 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
15 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 18,7 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
16 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
17 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO)
18 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 12,6 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
19 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 13,8 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
20 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 21 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
21 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 7,2 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
22 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 18,4 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
23 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 21 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
24 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 9,7 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
25 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 17,2 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
26 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL (+)0,2 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL (+)2,1 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 0,6 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 2,3 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 5,3 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 9,1 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS (+)2,2 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 2,9 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
34 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 2,9 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
35 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 5,4 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
36 ACPP016344 SALA COLLADO, GUILLEM 11,2 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC