Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18480
28.05.2012

Juvenils

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 105 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38
2 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 104 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34
3 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 103 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34
3 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 103 CASTELLO JUVENIL 37 33 33
5 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 101 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32
6 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29
7 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 99 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37
8 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 97 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34
10 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 96 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34
11 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 95 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37
11 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 95 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35
11 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29
14 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 94 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30
14 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 94 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30
16 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 92 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31
17 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 91 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31
17 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 91 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28
17 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 91 SENSE EQUIP 37 27 27
20 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 90 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37
20 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36
22 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 86 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30
22 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 86 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28
24 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29
24 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 85 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29
26 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 83 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30
26 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 83 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29
28 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 81 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28
29 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 80 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29
29 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 80 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28
31 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 79 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24
32 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 78 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29
32 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26
32 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 78 SENSE EQUIP 24 28 26
35 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 77 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26
36 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 75 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29
36 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 75 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23
36 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 75 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21
39 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 74 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24
40 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 72 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26
41 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19
42 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28
43 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20
44 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 61 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32
44 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 61 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26
46 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 60 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27
47 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23
47 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21
47 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 59 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18
50 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 56 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19
51 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 55 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24
51 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22
53 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 54 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27
53 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 54 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22
55 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 53 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28  
56 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 52 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25  
57 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29
57 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20
57 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 51 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15
57 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 51 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14
57 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20  
62 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 50 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30
62 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14
64 ACPP024031 RIO *, MATHEO 49 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24
65 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 48 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14
66 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 47 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16
67 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25
68 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 45 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12
69 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 44 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10
70 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 43 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19
70 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12
72 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14
73 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18  
74 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 39 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14
74 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 39 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22  
76 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11
77 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 37 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37
77 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 37 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13
77 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 37 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20  
80 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22
81 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12
82 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18  
83 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 32 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22
83 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 32 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15
85 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15
86 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 29 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10
86 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 29 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9
86 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17  
89 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18
89 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12
89 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16  
89 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 28 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10  
93 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 27 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14
93 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13
93 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 27 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10
93 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8
93 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15  
93 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13  
99 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26  
99 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12  
99 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12  
102 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14
102 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10  
102 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6  
105 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 23 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23  
106 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22
106 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16
106 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 22 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11
106 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9  
110 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15
110 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 20 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)   10 10
112 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 19 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14
112 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 19 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10
114 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5
115 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 17 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6
115 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6
117 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3  
118 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14
119 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 13 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13
119 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13  
121 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5
121 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5
123 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4
124 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 9 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9
124 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9
126 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8    
127 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7    
127 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7    
129 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 6 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6
130 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 105 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38
2 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 103 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37 33 33
3 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 101 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32
4 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 95 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35
5 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 90 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37
6 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29
7 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 83 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30
8 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 75 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21
9 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28
10 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 53 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28  
11 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 52 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25  
12 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29
12 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20  
14 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 37 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37
15 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 104 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34
2 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 99 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37
3 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33
4 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 96 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34
5 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 95 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37
5 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29
7 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 91 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31
7 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 91 SENSE EQUIP 37 27 27
9 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36
10 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 86 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28
11 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 78 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29
11 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26
11 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 78 SENSE EQUIP 24 28 26
14 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 75 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29
15 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 61 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32
15 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 61 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26
17 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 54 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27
18 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 51 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15
19 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25
20 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18  
21 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 39 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22  
22 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18  
23 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 29 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9
24 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 23 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23  
25 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9  
26 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 103 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34
2 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29
3 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 97 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34
4 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 94 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30
5 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 92 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31
6 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 91 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28
7 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 86 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30
8 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 85 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29
9 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 80 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29
10 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 77 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26
11 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 75 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23
12 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23
12 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21
14 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22
15 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20
16 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 50 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30
16 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14
18 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 47 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16
19 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 45 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12
20 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 44 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10
21 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11
22 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12
23 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 29 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10
23 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17  
25 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16  
26 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15  
26 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13  
28 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 25 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10  
29 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 22 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11
30 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 19 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14
30 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 19 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10
32 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5
33 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 9 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9
34 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8    
35 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 94 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30
2 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 83 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29
3 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 81 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28
4 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 80 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28
5 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19
6 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 60 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27
7 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 59 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18
8 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 56 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19
9 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 55 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24
10 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 51 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14
11 ACPP024031 RIO *, MATHEO 49 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24
12 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 48 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14
13 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 43 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19
14 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 39 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14
15 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 37 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13
15 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 37 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20  
17 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 32 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22
17 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 32 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15
19 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12
19 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 28 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10  
21 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 27 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14
21 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13
21 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 27 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10
21 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8
25 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26  
25 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12  
25 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12  
28 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14
28 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6  
30 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16
31 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 17 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6
32 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3  
33 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14
34 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13  
35 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5
36 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 7 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7    
37 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3
  Hcp 1 Franciac Badalona
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 79 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24
2 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 74 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24
3 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 72 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20
5 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 54 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12
7 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14
8 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22
9 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15
10 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18
11 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15
12 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 13 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13
13 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5
14 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4
15 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9
16 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 6 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC