Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18716
20.06.2012

JuvenilsInscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Inscripcions provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est a Papalús. Inscripcions fins dimecres 20 de juny
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 30/06/12 a les 9:00
Inscripcions provisionals fins el 20/06/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
2 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 14 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
3 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
4 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
5 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
6 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 11,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
7 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,2 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
8 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
9 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
10 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 6,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
11 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 8,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
12 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 16,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
13 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 20,8 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
14 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 1,7 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
15 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,6 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
16 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 30/06/12 a les 12:30
Inscripcions provisionals fins el 20/06/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,1 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP022967 BARRIOS LORENZO, ALBA 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
3 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 19,7 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
4 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 20,4 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
5 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
6 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 5,4 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
7 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 10 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
8 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14,6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
9 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
10 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
11 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 12 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
12 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
13 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 1,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
14 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 2,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 01/07/12 a les 9:00
Inscripcions provisionals fins el 20/06/12
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 14,6 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,5 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
3 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
4 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
5 ACPP017649 BATALLER TRIAS, YVETTE 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
6 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
8 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP024792 MANZANEDA BERNAL, RAUL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
10 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
11 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 20,6 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
12 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
13 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
14 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
15 ACPP024026 WING BIESA, MARTIN WILLIAM 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
16 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
17 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
18 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
19 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
20 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
21 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
22 ACPP023040 CEES ROJAS, ETHAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
23 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
24 ACPP022714 PANES COROMINA, LLUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
25 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
26 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 11,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
27 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 13,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
28 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 16,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 20,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP024663 STEPNYAK *, ARSENIY 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
35 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 20,4 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
36 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
37 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,1 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
38 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 11 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
39 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 13,7 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
40 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 19,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
41 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
42 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
43 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16,8 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
44 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
45 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18,2 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
46 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 18,8 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
47 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
48 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,9 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
49 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 9 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
50 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,3 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 7 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,9 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 14 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC