Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19767
08.11.2012

JuvenilsHorari de sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil

Horari de sortida de la 5ena prova (aplaçada) del Rànquing i Interclubs Juvenil al P&P Castelló Empuriabrava
CASTELLÓ EMPURIABRAVA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford 5ª prova (aplaçada)
Horari de Sortida dissabte 10/11/12 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024397 LLAGUNO CASADEVALL, MIREIA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP021921 FORT BORRAS, ORIOL 13,7 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
3 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
4 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
5 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
6 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,9 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
8 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP024996 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
11 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,2 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
12 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
13 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
14 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
15 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
16 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
17 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
18 ACPP023973 TRECCAGNOLI ROMERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
19 ACPP025155 FERRERO REY, POL 13,3 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
20 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 15,8 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
21 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 1,6 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
22 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 4,4 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
23 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 8,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
24 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 11,2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
25 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,5 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
26 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 16,6 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
27 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 17 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
28 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 10,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 13,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 12,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 17,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 18,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
35 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
36 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
37 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 3,1 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
38 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 7,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
39 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
40 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
41 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
42 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 6,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
43 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 7,6 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
44 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 18,2 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
45 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,6 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
46 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20,2 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
47 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 2 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
48 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 4,6 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
49 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 7,1 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 14,5 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 0,1 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 0,5 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 4,8 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 7,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
57 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)1,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
58 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 3,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
59 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,5 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
60 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 5,8 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
61 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,9 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 1,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
63 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 2,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
64 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
65 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 11,7 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
66 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 21 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
67 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,1 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 11,8 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 1,6 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 1,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
71 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
72 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
CASTELLÓ EMPURIABRAVA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford 5ª prova (aplaçada)
Horari de Sortida dissabte 10/11/12 a les 13:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
2 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
3 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 5,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
4 ACPP024031 RIO *, MATHEO 15 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
5 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
6 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
7 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
Comitè de Competició:
Marc Deulofeu (Castelló)
Narcís Sureda (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Narcís Sureda

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC