Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortides de la 4ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 20945
23.04.2013

Camp. Catalunya per EquipsHoraris de sortides de la 4ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013

Horaris de sortides dels equips participants a totes les divisions de la 4ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013 que es juga el dissabte 11 i diumenge 12 de maig
Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2013
Horaris de sortida 4ª prova
1ª Divisió - Camp: Bellpuig
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
FRANCIAC
P&P BADALONA ODYSSEY
HCP1 JOYERIA AGUSTIN
SANT CEBRIA BLANC
PITCH & PUTT GUALTA
BADALONA PANTAIBERIC
VALLROMANES A
PORTAL DEL ROC
P&P TEIA
Diumenge 12/05/13 a las 12:30h
SERRALLONGA TEAM
CAN RAFEL
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ROC 3
MUNDOGOLF MONTJUÏC
LLEIDA CARGOLS
P&P PERALADA
SANT JAUME P&P
VENDRELL A
2ª Divisió Est - Camp: Tennis Mora
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
PAPALUS A
FORNELLS
PAR 2008 J+J
BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
GUALTA WESTFALIA
VALLROMANES B
FRANCIAC PITCH
PITCH & PUTT LA GARRIGA A
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
GUALTA MAUI JIM
MAS GURUMBAU REST.4 CARRETERES
HCP1 - EL NOU HANDICAP RESTAURANT
SANT CEBRIA BLAU
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
SEMAR
FORRAIRES
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
Diumenge 12/05/13 a las 12:30h
TENNIS MORA
CASTELLO
MAS GURUMBAU
2ª Divisió Oest - Camp: bonÀrea
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
FORA LIMITS
SANT CUGAT P&P
JUGADORS DEL VALLES
WEDGE G.CLUB
MONTGROS SANT JAUME 1994
P&P CAMBRILS
P&P VOY PA PAR VILADECANS
MANRESA MOIAC
GOLFUS 2.0
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
LOS GALLITOS
ORFEO CATALONIA G.C.E.
CAN RAFEL - WORLDFER
EL TORRENT
VALL D'ORDINO
AIGUES CLUB
P&P PENEDES C.NOVA GENT
VENDRELL B
HANDICAP 21
3ª Divisió Est - Camp: Badalona
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
AMICS DE FRANCIAC
QUIMRIERA.COM
CANTERA BADALONA
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
ST ANDREWS P&P
C.E. PANTIQUET
CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
SEMAR B
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
GUALTA EMPORDA
FORAT NEGRE
CAN CUYAS B
CLUB DE G. MARE NOSTRUM
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
CAN DRAGO - LA GARRIGA
CLUB ESPORTIU RITA
CAN CUYAS A
Diumenge 12/05/13 a las 12:30h
MAS PAGES
SANT CEBRIA VERMELL
DREAM PIM BADALONA
3ª Divisió Oest - Camp: Bonmont
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
URGELL
LA FIGUEROLA RESORT
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
bonÀrea A
GELIDA P&P
BLADE SHOOT
@KIPILLU.CAT
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
LLEIDA TEAM G.
bonÀrea B
MANRESA 2008
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
P&P BONMONT
INELCA MULLIGAN A
TOT GREENS LLEIDA
Diumenge 12/05/13 a las 12:30h
FREAKANDRAW
FORA LIMITS OULETS
ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
4ª Divisió Nord - Camp: Can Pascual
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
ELS DRACS DE FRANCIAC
CLUB GOLF PALAMOS
PIP.CAT
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
PAPALUS B
SANT CEBRIA GRIS
HAG
PAPALUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
VOLCANICS DE PERELADA
FRANCIAC PUTT
CAN PASCUAL
SANT CEBRIA NEGRE
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
GRAN CAPITAN
FRANCIAC SWING FACTORY
MAS NOU
4ª Divisió Centre G-1 - Camp: El Vallès
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
PITCH AND PUTT SABADELL
CLUB G. NATACIO MONTJUÏC
BOWLING NEW STRIKES
CAN RAFEL B
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
TROBADORS CLUB
TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
JUGADORS DEL VALLES B
HNOS ALMANSA - MONTJUIC B
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
SANT CEBRIA VERD
SEMAR C
G. SANT SADURNI A
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
CLUB DE P&P CANNONBALL G. PLAYERS
FEVER TEE VALLROMANES
INELCA MULLIGAN B
4ª Divisió Centre G-2 - Camp: Can Rafel
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
PARES I FILLS HCP1
TEIA RUSKY TEAM
CANAL OLIMPIC
P&P TEIA B
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
P&P EL PRAT
CLUB ESPORTIU LOPI
NOVA ICARIA Impacto 33
RYDER PUTT
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
C.E. LA COLMENA
LOS OTROS GALLITOS
PITCH & PUTT LA GARRIGA B
VILASSAR PITCH & PUTT
Diumenge 12/05/13 a las 9:00h
G. EIXAMPLE
MANRESA 2010
SANT CEBRIA INVICTUS
C.G. NATACIO MONTJUIB B
4ª Divisió Sud - Camp: St.Jaume
Dissabte 11/05/13 a las 9:00h
LOS IRREDUCTIBLES
FORAT EN 1 - AGILE GOLF
P&P PENEDES C.PASTES LA GRANJA
Dissabte 11/05/13 a las 12:30h
OLEASTRUM
CLUB ESPORTIU PAR 54
LA GRAIERA GOLF'OS TEAM
Dissabte 11/05/13 a las 16:00h
WEDGE G. CLUB B
SANT JAUME 1994
LLEIDA B

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC