Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de sortida a l'Interclubs Femení ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 23058
13.02.2014

FemeníHorari de sortida a l'Interclubs Femení ACPP 2014

Horari de sortida de les jugadores participants a la 2ª prova de l'Interclubs Femení ACPP 2014 que es juga el dissabte 15 de febrer a Franciac, Tennis Mora i a El Vallès
Horari de sortides VI Interclubs Femení ACPP 2014
2ª prova (zona Est) - Camp: Franciac
Dissabte 15/02/14 a les 10:00
1 fourball ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA OLEWER
ACPP019191 FERRER FERRER, RUT
ACPP003973 MAUREY -, PATRICIA FRANCIAC BLAU
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA
2 fourball ACPP005285 SAQUERO GARCIA, MARIBEL OLEWER
ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA
ACPP013087 KOSTALIKOVA -, MARTINA P&P PERALADA FEMENI
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
3 fourball ACPP020573 GONZALEZ LOPEZ, MIRIAM OLEWER
ACPP003155 TORRES EGEA, ANA
ACPP026444 GARTH OSTERN, MICHELLE FEM GUALTA
ACPP023231 GALDOS BULTO, BARBARA
4 fourball ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA FRANCIAC BLAU
ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS
ACPP002336 ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI P&P PERALADA FEMENI
ACPP004405 ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN
5 fourball ACPP020098 PUIG JOU, CARLA FRANCIAC BLAU
ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA
ACPP017380 GIMENEZ FORT, CARMEN FEM GUALTA
ACPP021070 LLIGE DE LUNA, ISABEL
6 fourball ACPP023561 VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL P&P PERALADA FEMENI
ACPP018818 BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR
ACPP018344 ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL FEM GUALTA
ACPP021521 BOSCH SANCHEZ, ANNA
7 fourball ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS FRANCIAC VERD
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS
ACPP011552 MIGUELEZ TOUZA, OROSIA CAN PASCUAL FEMENI
ACPP020884 PEÑA PANDURO, ROSA MARIA
8 fourball ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA FRANCIAC VERD
ACPP018175 JOU CIURANA, MONTSE
ACPP024660 CHAVARRIA DE LORENZO, GABRIELA PAPALUS FEMENI
ACPP025382 JURRI *, NATALIA
9 fourball ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA FRANCIAC VERD
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP026127 PAREDES GAYA, ANNIA FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP025100 SALO AGUILAR, MARIA
10 fourball ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT CAN PASCUAL FEMENI
ACPP023731 BOU LLOVERAS, GRACIA
ACPP002444 SCHULZ ROBLEDO, LAURA PAPALUS FEMENI
ACPP025502 PLUMA CONESA, SONIA
11 fourball ACPP025140 BEIJERS *, ELISABETH CAN PASCUAL FEMENI
ACPP006112 MIR BONET, ANTOÑITA
ACPP024141 JORNET BONET, MARTA FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP025129 FRIGOLA ARBAT, OLGA
12 fourball ACPP025275 OMELCHENKO *, NATALIA PAPALUS FEMENI
ACPP026133 TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA
ACPP022911 PADRES VARGAS, MARIA FRANCIAC SWING FACTORY
ACPP023129 DESOI GUITART, MARGARITA
13 fourball ACPP016893 BARJUAN ARRIBAS, MARGARITA MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566 COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP023581 BALLESTER MARTINEZ, ANNA SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000395 LLINES SOLER, MONTSERRAT
14 fourball ACPP017059 GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT
ACPP000720 PALAHI SENLI, DOLORS SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP003062 MARTIN JIMENEZ, LOURDES
15 fourball ACPP021914 BARRIO ORTEGA, NURIA MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA
ACPP026511 PUIG LUCAS, ANNA MAS PAGES
ACPP001000 BADIA ROIG, ANNA
16 fourball ACPP012246 OLDENKAMP -, ELIZABETH FRANCISCA SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP024868 BALLESTER MARTINEZ, TERESA
ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA MAS PAGES
- -
17 fourball ACPP026443 PADRENY CABEZA, MARTA SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000151 ROBERTS BABBITT, J.TERRY
ACPP015076 LOPEZ AMOR, ARACELI SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP008555 BARRES MARTI, MARGARITA
18 fourball ACPP019145 VILELLA PALAHI, ARIADNA SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP025230 LONDOÑO VARGAS, BEATRIZ HELENA
ACPP001189 GARANGOU JUANOLA, Mª ASSUMPCIO MAS PAGES
ACPP017194 COLOMER FINA, SARA
Comitè de Competició Zona Nord:
Josep Mª Massaguer (Franciac)
Narcís Sureda (Àrbitre)
Lluís Fernández (ACPP)
Àrbitre de la prova:
Narcís Sureda
2ª prova (zona Centre) - Camp: Tennis Mora
Dissabte 15/02/14 a les 10:00
1 fourball ACPP002580 GONZALEZ GARCIA, CAROLINA VALLROMANES
ACPP026430 GRAU DORADO, AIDA
ACPP006615 MOTA VERGES, MARTA TEIA SWING
ACPP018115 GISPERT NIETO, CARME
2 fourball ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES
ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT
ACPP013573 MURCIA GARRIGO, MONTSE HCP1 PREMIUM
ACPP022412 VALLS TORRA, SUSANA
3 fourball ACPP007845 HOLMES -, MARILYN VALLROMANES
ACPP022789 ARTIGAS LAGE, MONTSE
ACPP014238 MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION VALLROMANES NOU
ACPP024716 JIMENEZ UCEDA, LOLA
4 fourball ACPP005281 IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª TEIA SWING
ACPP007423 CEBALLOS CORTES, CARMEN
ACPP009769 BELTRAN PEREZ, LAURA HCP1 PREMIUM
ACPP015978 HU DE VILALLONGA -, YUN-WEN
5 fourball ACPP006679 RAMONET LORT, MERCE TEIA SWING
ACPP026274 SANTAMARIA DUCH, CRISTINA
ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE NOIES DE GODMAR
ACPP025676 BARBERA COSTA, EVA
6 fourball ACPP002988 RODRIGUEZ DIAZ, ENCARNA HCP1 PREMIUM
ACPP005612 IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR SEMAR FEMENI
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
7 fourball ACPP016930 MARTINEZ MARTIN, MARIA VALLROMANES NOU
ACPP024736 MARTINHO *, MONICA
ACPP011106 LORENZO ROMEU, PAULI NOIES DE GODMAR
ACPP004211 GALLARDO CAMUÑEZ, MARI CARMEN
8 fourball ACPP009864 MONTULL BLAS, Mª LLUISA VALLROMANES NOU
ACPP022124 RUIZ PLANA, SANDRA
ACPP001433 PRIO SEGUI, MERCEDES SEMAR FEMENI
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
9 fourball ACPP011792 BARNES SUCRANA, XENIA NOIES DE GODMAR
ACPP010729 BOMBARDO ARCH, REMEI
ACPP023834 PLA GIMENO, PEPITA SEMAR FEMENI
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
Dissabte 15/02/14 a les 13:30
1 fourball ACPP013784 BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA HCP1 LES MINERES
ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
ACPP023248 GONZALEZ GARCIA, MARIA VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP024225 VINSAC TEREÑEZ, LAIA
2 fourball ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS HCP1 LES MINERES
ACPP020484 JIMENEZ ALEGRI, TERESA
ACPP025801 ORTEGA HERRERO, OLALLA LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP026534 NAVARRO ALBERTOS, ENCARNACION
3 fourball ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO HCP1 LES MINERES
ACPP023329 TAULER BALTRONS, GEMMA
ACPP003185 LOPEZ SANTOS, CRISTINA CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011873 DOCAMPO GARCIA, SONIA
4 fourball ACPP021955 FERRETE TORNE, M.TERESA VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP025692 MORALES RECHE, CRISTINA
ACPP026297 OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP026052 IGLESIAS LAZARE, MARINA
5 fourball ACPP022582 SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP014109 LLORENSI PASCUAL, OLGA
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA HCP1 MAVENT
ACPP001394 RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ
6 fourball ACPP003322 COBOS GUERRERO, Mª TERESA LA GARRIGA PITCH & PUTT FEMENI
ACPP024531 BONADA TOR, CARME
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA TENNIS MORA FEMENI
ACPP002201 SANCHEZ VAZQUEZ, INMA
7 fourball ACPP010114 PELLICER GUSO, FATIMA CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP021390 PUIG ROIG, ANNA
ACPP008082 DE ALFONSO SANCHO, LAURA HCP1 MAVENT
ACPP006152 GARCIA GONZALEZ, GEMMA
8 fourball ACPP011971 SAENZ GRIÑO, MARTA CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011973 GRIÑO QUER, MARIA TERESA
ACPP006325 MONFERRER SALOMON, TERESA TENNIS MORA FEMENI
ACPP002219 LINARES DE MULA, MERCEDES
9 fourball ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA HCP1 MAVENT
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA TENNIS MORA FEMENI
ACPP026335 BERNADO MARCH, ROSA
Comitè de Competició Zona Centre:
Andreu Mora (Tennis Mora)
Xavier Creus (Àrbitre)
Lluís Fernández (ACPP)
Àrbitre de la prova:
Xavier Creus
2ª prova (zona Sud) - Camp: El Vallès
Dissabte 15/02/14 a les 10:00
1 fourball ACPP005265 RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP010539 SOLER ALEGRE, CRISTINA
ACPP006858 NACHSHON MOSCATEL, ABBY P&P LLEIDA FEMENI
ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA
2 fourball ACPP010195 ALCAZAR TURRILLO, DOLORES PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP013142 VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA
ACPP000507 MARCO MARTINEZ, MERCEDES VENDRELL LADIES
ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA
3 fourball ACPP008899 FERRE PORTERO, MONICA PORTAL DE ROC FEMENI
ACPP022419 SULCOVA *, SIMONA
ACPP010099 CREUS DE FORTUNY, MARTA CAN CUYAS VERMELL
ACPP016466 ALARCON VENTEO, FINA
4 fourball ACPP001749 FOLCH SOLA, BERTA P&P LLEIDA FEMENI
ACPP017270 SANCHEZ FERNANDEZ, ELISENDA
ACPP000607 AHUMADA DIAZ, ANA MARIA VENDRELL LADIES
ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI
5 fourball ACPP010866 LOPEZ LUQUE, ISABEL P&P LLEIDA FEMENI
ACPP019935 MARTINEZ ANGUITA, IVET
ACPP000983 HUARTE OSINAGA, CELIA MANRESA NEXT TEE
ACPP002766 LOPEZ PEREZ, SANDRA
6 fourball ACPP014718 CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA VENDRELL LADIES
ACPP014715 PODIO PEREZ, NATIVIDAD
ACPP008106 CORRAL GALLARDO, ENCARNA EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP015038 SERRANO HERCE, CONCHITA
7 fourball ACPP002871 SERRA CATASUS, CARLOTA CAN CUYAS VERMELL
ACPP004935 LLUMA ESCUER, MONTSERRAT
ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA MANRESA NEXT TEE
ACPP019573 CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
8 fourball ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA CAN CUYAS VERMELL
ACPP021262 PLANAS SANS, MONTSE
ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP017853 HERNANDEZ ABAD, MERCE
9 fourball ACPP009261 LLONCH PLANS, MARIA DEL MAR MANRESA NEXT TEE
ACPP018955 GOMEZ ORLANDI, EVA
ACPP020113 CUADROS CARRETERO, LUISA EL VALLÈS FEMENÍ
ACPP019228 AGUASCA REDONDO, CRISTINA
Dissabte 15/02/14 a les 13:30
1 fourball ACPP008202 CONSTANS LOPEZ, ANA CAN RAFEL FEMENI
ACPP003636 BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
ACPP020998 ALFONSO GOMEZ, LAURA 3 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP015213 CANO MARTINEZ, SOFIA
2 fourball ACPP004698 LOPEZ SANTOS, MARTA CAN RAFEL FEMENI
ACPP008206 GARCIA BOIX, MERCE
ACPP019328 PONT SARRI, PEPITA NOIES bonArea
ACPP008472 SALA CELS, CONXITA
3 fourball ACPP013434 VILADECANS SURIÑACH, MAITE CAN RAFEL FEMENI
ACPP009142 SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA
ACPP007229 LACALLE BUENO, CARMEN CAN CUYAS BLANC
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
4 fourball ACPP021062 COUZINET *, ANNE 3 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021638 JETHANI ASWANI, MADHU
ACPP024348 SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA NOIES bonArea
ACPP016653 GRAELLS FOLCH, ROSA MARIA
5 fourball ACPP020490 TAMARIT MARTORELL, MARTA 3 VALLS Ladies Team ANDORRA
ACPP021063 FONT FORNAS, ANNABEL
ACPP018936 GARCIA MORAL, MARIA DOLORES SANT JAUME FEMENI
ACPP026490 SERRANO DELGADO, IRENE
6 fourball ACPP022258 SOLA REGADA, CARME NOIES bonArea
ACPP025251 FREIXAS RIOS, MONTSERRAT
ACPP000857 MARTINEZ QUESADA, MARIA CAN CUYAS BLANC
ACPP014604 GARCIA RICO, GLORIA
7 fourball ACPP020739 PAGAN LUCAS, MARIA TERESA CAN CUYAS BLANC
ACPP014043 GARCIA SERULLA, MARISA
ACPP017252 ALVAREZ MORAL, ALBA ISABEL SANT JAUME FEMENI
ACPP026489 BRUQUETAS VILATERSANA, GEORGINA
8 fourball ACPP012477 VIDAL ORTEGA, MARIA TERESA SANT JAUME FEMENI
ACPP008096 HERNANDEZ LACOMA, FRANCISCA
- - -
- -
Comitè de Competició Zona Sud:
Miquel Àngel Blasi (El Vallès)
Consol Martínez - Soria (Àrbitre)
Lluís Fernández (ACPP)
Àrbitre de la prova:
Consol Martínez - Soria

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC