Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 23279
17.03.2014

JuvenilsResultats a la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Iniciació Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14
1 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 14 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14
3 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 11 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11
4 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 10 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10
4 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 10 INDIVIDUAL 10
4 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 10 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10
7 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 9 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9
8 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8
9 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7
9 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 7 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7
11 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6
11 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6
11 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6
11 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
11 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
11 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
11 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 6 INDIVIDUAL 6
18 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 5 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5
18 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
18 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5
27 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4
27 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 4 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4
27 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 4 INDIVIDUAL 4
27 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 4 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4
27 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4
27 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 4 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4
27 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4
27 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 4 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4
27 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 4 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4
36 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
36 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
36 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 3 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3
36 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3
36 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
36 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3
36 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 3 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3
36 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3
36 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3
36 TRAMITADA 2 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 3 INDIVIDUAL 3
46 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 2 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2
46 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2
46 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2
46 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2
46 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 2 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 2
51 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
51 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
51 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 1 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
51 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1
51 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
61 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 0 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0
61 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
2 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 14 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14
2 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 10 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10
2 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 10 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10
4 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 9 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9
5 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8
6 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7
7 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 6 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6
7 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 5 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5
9 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
11 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 4 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4
12 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
12 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 3 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3
12 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3
12 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3
12 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3
17 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2
18 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 1 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
18 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1
18 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 11 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11
2 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 7 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7
3 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6
3 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6
3 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6
6 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
6 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
6 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
6 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
10 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4
10 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 4 INDIVIDUAL 4
10 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4
10 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4
10 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 4 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4
15 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
15 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3
17 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 2 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2
17 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2
19 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
19 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
19 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
19 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1
19 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1
19 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 1 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1
25 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0
25 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0
25 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14
2 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 10 INDIVIDUAL 10
3 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 6 INDIVIDUAL 6
4 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
4 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5
6 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 4 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4
6 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 4 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4
6 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 4 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4
9 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3
9 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 3 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3
11 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 2 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2
12 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1
13 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0
13 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 0 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0
13 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0
13 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC