Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de sortides de la 5ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23422
03.04.2014

Camp. Catalunya per EquipsHorari de sortides de la 5ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2014

Horari de sortides dels equips participants a totes les divisions de la 5ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2014 que es juga el 26 i 27 d'abril
Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2014
Horaris de sortida 5ª prova
 
1ª Divisió - Camp: El Vallès
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
P&P BADALONA ODYSSEY
VALLROMANES A
FRANCIAC
TEAM HCP1
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
GUALTA ADIDAS
GUALTA WESTFALIA
JUGADORS DEL VALLES
CAN RAFEL
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
SERRALLONGA TEAM
P&P SANT CEBRIA
PORTAL DEL ROC
SANT JAUME
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
FRANCIAC PITCH
EL VENDRELL A
Diumenge 27/04/14 a les 12:30h
BADALONA PANTAIBERIC
P&P TEIA
FORA LIMITS
2ª Divisió Est - Camp: Tennis Mora
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
XERINOLA TENNIS MORA
P&P PERALADA
PLATJA D'ARO CRISTINENC
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
GUALTA QUINCES
VALLROMANES B
MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
PLATJA D'ARO RIDAURA
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
SANT CEBRIA BLAU
LA GARRIGA A
CANTERA BADALONA
PAPALUS
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
AMICS DE FRANCIAC
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
Diumenge 27/04/14 a les 12:30h
PAR 2008 J+J
FORRAIRES
HCP1 EL NOU RESTAURANT
2ª Divisió Oest - Camp: Can Cuyàs
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
P&P CAMBRILS
LLEIDA CARGOLS
MONTGROS G.
ROC 3
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
SANT CUGAT P&P
CAN RAFEL WORLDFER
MANRESA - OLLER DEL MAS
GOLFUS 2.1
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
URGELL
P&P VOY PA PAR
ORFEO CATALONIA G. C.E.
VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
LOS GALLITOS
VALL D'ORDINO
EL VENDRELL B
Diumenge 27/04/14 a les 12:30h
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
WEDGE G. CLUB
3ª Divisió Est - Camp: Mas Nou
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
MAS GURUMBAU
CLUB GOLF PALAMOS
PANTIQUET
CAN DRAGO - LA GARRIGA
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
DRACS DE FRANCIAC
QUIMRIERA.COM
GUALTA EMPORDA
GELIDA P&P
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
ST ANDREWS P&P
CASTELLO
PARES I FILLS HCP1
CLUB DE G. MARE NOSTRUM
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
PiP.CAT
FORAT EN 1 - TOT MOTOR
FORAT NEGRE
Diumenge 27/04/14 a les 12:30h
TEMPO TEAM BLACK
SANT CEBRIA VERMELL
MAS PAGES
3ª Divisió Oest - Camp: Cambrils
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
CANAL OLIMPIC
bonArea A
CAN CUYAS I
HANDICAP 21
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
BLADE SHOOT
LA FIGUEROLA RESORT
LOS IRREDUCTIBLES
@KIPILLU.CAT
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
P&P BONMONT
MANRESA - ARNAU OLLER
OLEASTRUM
bonArea B
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
PITCH AND PUTT SABADELL
TOT GREENS LLEIDA
FREAKANDRAW
Diumenge 27/04/14 a les 12:30h
GOPRO MULLIGAN A
FEMENI EL VALLES
JUGADORS DEL VALLES B
4ª Divisió Nord - Camp: Peralada
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ALBATROS
SANT CEBRIA GRIS
PAPALUS FORAT 19 - L'ARC TAPES MALGRAT
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
FRANCIAC PUTT
ELS MATINERS DE FRANCIAC
FRANCIAC SWING FACTORY
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
HAG PASCUAL
GRAN CAPITAN
SANT CEBRIA INVICTUS
VOLCANICS DE PERALADA
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
MAS NOU
CAFE TORRES P&P ARBUCIES
SANT CEBRIA NEGRE
4ª Divisió Centre G-1 - Camp: Can Rafel
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
CALLEJEROS
CAN CUYAS II
SEMAR
SANT CUGAT P&P B
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
BOWLING NEW STRIKES
CAN RAFEL B
FORA LIMITS OULETS
GOLDEN 3.0
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
TROBADORS CLUB
CANAL OLIMPIC B
PARES I FILLS DE VALLROMANES
CANNONBALL
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
SANT CEBRIA VERD
CLUB P&P 64
FEVER TEE VALLROMANES
GOPRO MULLIGAN B
4ª Divisió Centre G-2 - Camp: Badalona
Dissabte 26/04/14 a les 09:00h
SANT CUGAT P&P C
CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
TEIA RUSKY TEAM
C. E. LA COLMENA
Dissabte 26/04/14 a les 12:30h
MANRESA BERNAT OLLER
BARCELONA URBAN G. CLUB
VILASSAR PITCH & PUTT
LOS OTROS GALLITOS
Dissabte 26/04/14 a les 16:00h
P&P LA GARRIGA B
CLUB ESPORTIU LOPI
DREAM PIM BADALONA
P&P TEIA B
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
XERINOLA HCP1
CASPER TENNIS MORA
CHICAGO G. CLUB
NOVA ICARIA Impacto 33
4ª Divisió Sud - Camp: Lleida
Diumenge 27/04/14 a les 09:00h
LA FUSTA
GOLFOS VENDRELL
PAR 54
P&P PENEDES CLUB PASTES LA GRANJA
SANT JAUME B
P&P LLEIDA B

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC