Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 23610
29.04.2014

JuvenilsInscripcions provisionals a la 2ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Inscripcions provisionals de la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga a Teià (zona Est) i Can Cuyàs (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 7 de maig
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/05/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 0,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 1,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 1,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 2,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 6,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 7,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 7,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 10,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 2,4 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 5,9 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 9,2 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 10 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 14,4 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026173 GELETA *, MARGARYTA 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/05/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 8,7 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20,6 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 20,7 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
16 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/05/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 1,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 18,2 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
4 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 15,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
5 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
6 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 14,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 14,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 15,3 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 16,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 16,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 16,7 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 18,9 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA - TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/05/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 18,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
5 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
6 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
7 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
8 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
9 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/05/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 10/05/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 19,2 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
CAN CUYÀS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/05/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 4,5 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 9,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 11 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 12,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 12,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 12,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 18,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/05/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins 29/04/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 19,4 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC