Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 1ª divisió, 6ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23788
24.05.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 1ª divisió, 6ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
1ª divisió
6ª jornada , PITCH & PUTT CAN RAFEL

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

VALLROMANES A
1GONZALEZ GARCIA, SERGIO50LOPEZ LEON, GREGO50203
SABORIT FLORETA, JORDI51RATERA APARICIO, ALEX
BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL52PEREZ ESPINOSA, MIGUEL50
NIÑEROLA GALINDO, JORDI55ARNAU REDON, OLEGARIO
P&P BADALONA ODYSSEY
2SANZ RAMON, ENRIC51MOREU GARCIA, ALBERT50207
AMOR ROYO, MANUEL52VILARDELL GRAS, CARLOS
FORTUNY ESPAÑA, MARC54CORRAL PRIETO, RAMON52
BELLA GARCIA, MARC55POSILIO HORCAJUELO, JOSE
CAN RAFEL
3AREVALO GARCIA, FRANCISCO53JAEN LOPEZ, ENRIQUE47208
ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO53BERNAT MUÑOZ, HERIBERT
STUART COLEMAN, DANIEL55PELLICER CASTELLVI, JOSEP51
GRIFE GUIU, LUIS57GARCIA VALERA, OSCAR
GUALTA ADIDAS
4MARTINEZ MARTOS, JOSEP52SANTOS SANCHEZ, JOSE48210
CANO MARTOS, FERNANDO55GURILLO HUETA, JOSEP
PAZ ESCOBAR, JUAN55CANO MARTOS, DIEGO50
MARTINEZ MARTOS, JUAN57COROMINAS FIGUERAS, JORDI
SANT JAUME
5PLANAS GRANDE, JORDI52CASELLAS GARCIA, MARC48210
PONS SEGALA, JORDI55ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR
PENALVA SANCHEZ, ANTONIO55AVILES DE DIEGO, JUANJO54
SANCHEZ CABELLO, JOSE57RODON BERNAL, LUIS
FRANCIAC
6PUIG JOU, ERIC53MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS48211
SANMARTIN MULERO, EMILI55POCH VIVOLAS, JOAN
FONTANET FONTBONA, XAVIER55GARCIA PINTO, MARC51
MORE VIDAL, MARÇAL60PUIG BOADA, AMADEU
EL VENDRELL A
7BETLINSKI COLMENA, RICARDO50PALAU PROS, JOSEP51211
PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE52ROMERO CIRAUQUI, VICTOR
FUENTES FUENTES, CELEDONIO58MARCO MARTINEZ, MERCEDES55
MEDINA OLID, MIGUEL62MARCO MARTINEZ, EUGENIO
P&P SANT CEBRIA
8MARTI ILLAS, JUAN54MARTIN MARTIN, JOSE LUIS48212
ROVIROSA REDO, ENRIC55SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
NAVARRO DE PACO, FRANCISCO55EVANS, JOHN FREDERICK51
SWEENEY, KENNETH JOSEPH61DOMINGO CARBONELL, DANIEL
PORTAL DEL ROC
9SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO51GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO51214
NAVARRO PANERO, PABLO LUIS53FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO
APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO59FANDOS SILVESTRE, JAUME55
RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO64GELABERT CARANDELL, FRANCK
JUGADORS DEL VALLES
10SANCHEZ GARCIA, ADRIAN54MATEO ROLDAN, ASENSIO50216
ORTEGA CONDES, JUAN55SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS
BALART RUIZ, JOSEP ANTONI57CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL51
VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO58UBIA FATJO, OSCAR
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
11MOLINE TORRENTE, SALVADOR52GONZALEZ MARCHAL, VICTOR51216
LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON55POCH BASAS, XAVIER
CODINA FEIXAS, JOAN58GONZALEZ MAYA, DANIEL51
PORTA FARRAN, MIQUEL59LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS
TEAM HCP1
12PEREZ GELMA, CARLES55PEREZ SALDAÑA, JOSE47216
ARENAS VIGO, JORDI56ANDRES AZNAR, ALBERT
PEREZ SALDAÑA, JOAN Mª58MONJONELL TUSELL, JORDI53
VILALLONGA SHELLX, DAVID61GARCIA BELMONTE, JOAN
FRANCIAC PITCH
13CORRALES GARCES, JACINT53BARNILS GARCIA, XAVIER52216
CANTO GARCIA, JORDI54MOLINS JARDI, JORDI
MORENO COLL, MARTI57PEQUEÑO DELGADO, SERGIO55
PAGES PRAT, FRANCESC61ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS
GUALTA WESTFALIA
14MAURI LEWIS, LLUIS54MIRET SABATER, JORDI54221
SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL55CRUZ RIERA, MANEL
MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN58ESTEBAN CORTES, JOSE60
MILLAN BOSCH, CARLES58ANDUJAR RAMOS, DAVID
SERRALLONGA TEAM
15GIRONES STIERLE, ALBERT56GABARRO VALLS, ALBERT50223
MARQUES PLA, CARLES58VIEJO MORO, CARLES
VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª59RECASENS COMES, ANTONI53
PERICH ROMERO, JOAN60ROMAN DELGADO, EDUARD
P&P TEIA
16LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER50CASQUETE IRIARTE, FERMIN53225
PUNSODA BOU, JOAQUIM60HERMAN RAMOS, MARC
IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI62GARCIA FERRAS, JOSEP55
HOLMES, MARILYN63IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
BADALONA PANTAIBERIC
17BELMONTE SAIN, LLUIS56COSTA NOSAS, JORDI53226
MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS58MARTINEZ RIOS, ANTONIO
ORTI MARES, BERENGUER59GOMEZ MONTES, JOSE LUIS54
BARBERA FERRANDO, JOAN61GIL FONTANALS, JUAN
FORA LIMITS
18SALLENT COSTAJUSSA, PERE56TOSCA VILA, XAVIER52231
PALACIOS BARBERO, DAVID60ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
GARCIA MATEU, ALEX63ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO54
RIERA VALLCORBA, DAVID72MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP003187LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER(+)3,1(+)3(+)3,35053P&P TEIA
2ACPP000506BETLINSKI COLMENA, RICARDO(+)5,2(+)5(+)5,25055EL VENDRELL A
3ACPP001826GONZALEZ GARCIA, SERGIO(+)6,5(+)6(+)6,55056VALLROMANES A
4ACPP000232SABORIT FLORETA, JORDI(+)4,7(+)5(+)4,75156VALLROMANES A
5ACPP000360SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO(+)5,1(+)5(+)5,15156PORTAL DEL ROC
6ACPP008122SANZ RAMON, ENRIC(+)6(+)6(+)65157P&P BADALONA ODYSSEY
7ACPP021749BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL(+)3,5(+)3(+)3,55255VALLROMANES A
8ACPP016469MOLINE TORRENTE, SALVADOR(+)2,9(+)3(+)2,95255P&P LLEIDA LA TRATTORIA
9ACPP010854AMOR ROYO, MANUEL(+)5,3(+)5(+)5,35257P&P BADALONA ODYSSEY
10ACPP005010MARTINEZ MARTOS, JOSEP(+)4,6(+)5(+)4,65257GUALTA ADIDAS
11ACPP005655PLANAS GRANDE, JORDI(+)4,6(+)5(+)4,65257SANT JAUME
12ACPP002237PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE(+)7,7(+)8(+)7,55260EL VENDRELL A
13ACPP026345NAVARRO PANERO, PABLO LUIS(+)0,9(+)1(+)0,95354PORTAL DEL ROC
14ACPP005458AREVALO GARCIA, FRANCISCO(+)3,1(+)3(+)3,15356CAN RAFEL
15ACPP005376ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO(+)3,5(+)3(+)3,55356CAN RAFEL
16ACPP005825CORRALES GARCES, JACINT(+)2,8(+)3(+)2,85356FRANCIAC PITCH
17ACPP015899PUIG JOU, ERIC(+)4,7(+)5(+)4,75358FRANCIAC
18ACPP023091MAURI LEWIS, LLUIS(+)0,20(+)0,25454GUALTA WESTFALIA
19ACPP000139MARTI ILLAS, JUAN(+)2,4(+)2(+)2,45456P&P SANT CEBRIA
20ACPP003768FORTUNY ESPAÑA, MARC(+)3,2(+)3(+)3,25457P&P BADALONA ODYSSEY
21ACPP008942SANCHEZ GARCIA, ADRIAN(+)3(+)3(+)35457JUGADORS DEL VALLES
22ACPP000266CANTO GARCIA, JORDI(+)2,7(+)3(+)2,75457FRANCIAC PITCH
23ACPP005855SANCHEZ DIEGUEZ, MIGUEL ANGEL(+)0,30(+)0,35555GUALTA WESTFALIA
24ACPP005554ROVIROSA REDO, ENRIC0,300,35555P&P SANT CEBRIA
25ACPP000404NAVARRO DE PACO, FRANCISCO(+)2,2(+)2(+)2,25557P&P SANT CEBRIA
26ACPP005507SANMARTIN MULERO, EMILI(+)3,3(+)3(+)3,35558FRANCIAC
27ACPP018395FONTANET FONTBONA, XAVIER(+)3,1(+)3(+)3,15558FRANCIAC
28ACPP016852ORTEGA CONDES, JUAN(+)3,5(+)3(+)3,55558JUGADORS DEL VALLES
29ACPP008751STUART COLEMAN, DANIEL(+)3,5(+)3(+)3,55558CAN RAFEL
30ACPP003775PONS SEGALA, JORDI(+)3,2(+)3(+)3,25558SANT JAUME
31ACPP014242BELLA GARCIA, MARC(+)3,8(+)4(+)3,85559P&P BADALONA ODYSSEY
32ACPP010888NIÑEROLA GALINDO, JORDI(+)4,2(+)4(+)4,25559VALLROMANES A
33ACPP005008CANO MARTOS, FERNANDO(+)4,2(+)4(+)4,25559GUALTA ADIDAS
34ACPP009108PENALVA SANCHEZ, ANTONIO(+)4,1(+)4(+)4,15559SANT JAUME
35ACPP015980LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON(+)3,6(+)4(+)3,65559P&P LLEIDA LA TRATTORIA
36ACPP009318PAZ ESCOBAR, JUAN(+)4,8(+)5(+)4,65560GUALTA ADIDAS
37ACPP002873PEREZ GELMA, CARLES(+)7,4(+)7(+)7,25562TEAM HCP1
38ACPP008152SALLENT COSTAJUSSA, PERE(+)1,4(+)1(+)1,45657FORA LIMITS
39ACPP016236BELMONTE SAIN, LLUIS(+)1,8(+)2(+)1,85658BADALONA PANTAIBERIC
40ACPP012459ARENAS VIGO, JORDI(+)3,7(+)4(+)3,55660TEAM HCP1
41ACPP008120GIRONES STIERLE, ALBERT(+)4,1(+)4(+)3,95660SERRALLONGA TEAM
42ACPP005826MORENO COLL, MARTI(+)2,7(+)3(+)2,55760FRANCIAC PITCH
43ACPP000440MARTINEZ MARTOS, JUAN(+)3,9(+)4(+)3,75761GUALTA ADIDAS
44ACPP004814SANCHEZ CABELLO, JOSE(+)3,7(+)4(+)3,55761SANT JAUME
45ACPP018557BALART RUIZ, JOSEP ANTONI(+)5,2(+)5(+)55762JUGADORS DEL VALLES
46ACPP006280GRIFE GUIU, LUIS(+)4,7(+)5(+)4,55762CAN RAFEL
47ACPP003447PEREZ SALDAÑA, JOAN Mª0,710,75857TEAM HCP1
48ACPP005856MANZANEDA ESCOBAR, MIGUEL AN(+)0,30(+)0,35858GUALTA WESTFALIA
49ACPP006305FUENTES FUENTES, CELEDONIO(+)0,10(+)0,15858EL VENDRELL A
50ACPP010791MARQUES PLA, CARLES(+)1,3(+)1(+)1,35859SERRALLONGA TEAM
51ACPP013632CODINA FEIXAS, JOAN(+)1,9(+)2(+)1,75860P&P LLEIDA LA TRATTORIA
52ACPP009708MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS(+)2,4(+)2(+)2,25860BADALONA PANTAIBERIC
53ACPP002301MILLAN BOSCH, CARLES(+)2,8(+)3(+)2,65861GUALTA WESTFALIA
54ACPP009216VELASCO SAMITIER, JOSE ANTONIO(+)4,5(+)4(+)4,35862JUGADORS DEL VALLES
55ACPP001168VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª(+)2,4(+)2(+)2,25961SERRALLONGA TEAM
56ACPP002990ORTI MARES, BERENGUER(+)2,6(+)3(+)2,45962BADALONA PANTAIBERIC
57ACPP014057PORTA FARRAN, MIQUEL(+)3,9(+)4(+)3,75963P&P LLEIDA LA TRATTORIA
58ACPP002205APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO(+)6,3(+)6(+)6,15965PORTAL DEL ROC
59ACPP000234PUNSODA BOU, JOAQUIM(+)0,100,16060P&P TEIA
60ACPP001251PALACIOS BARBERO, DAVID(+)1,3(+)1(+)1,16061FORA LIMITS
61ACPP003496MORE VIDAL, MARÇAL(+)3,9(+)4(+)3,76064FRANCIAC
62ACPP001107PERICH ROMERO, JOAN(+)3,7(+)4(+)3,56064SERRALLONGA TEAM
63ACPP002359PAGES PRAT, FRANCESC(+)0,6(+)1(+)0,46162FRANCIAC PITCH
64ACPP006940BARBERA FERRANDO, JOAN(+)1,9(+)2(+)1,76163BADALONA PANTAIBERIC
65ACPP011843VILALLONGA SHELLX, DAVID(+)3,1(+)3(+)2,96164TEAM HCP1
66ACPP000164SWEENEY, KENNETH JOSEPH(+)3,6(+)4(+)3,46165P&P SANT CEBRIA
67ACPP003378MEDINA OLID, MIGUEL(+)1,3(+)1(+)1,16263EL VENDRELL A
68ACPP008978IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI(+)1,6(+)2(+)1,46264P&P TEIA
69ACPP007845HOLMES, MARILYN0,400,66363P&P TEIA
70ACPP006783GARCIA MATEU, ALEX0,400,66363FORA LIMITS
71ACPP008892RAMIREZ MARTIN, JUAN ANTONIO(+)2,7(+)3(+)2,56467PORTAL DEL ROC
72ACPP006333RIERA VALLCORBA, DAVID(+)3,5(+)3(+)3,37275FORA LIMITS
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP023358PEREZ SALDAÑA, JOSE(+)2,9(+)3(+)34749TEAM HCP1
ACPP003121ANDRES AZNAR, ALBERT(+)0,20(+)0,3
2ACPP003847JAEN LOPEZ, ENRIQUE(+)5,3(+)5(+)5,44750CAN RAFEL
ACPP010647BERNAT MUÑOZ, HERIBERT(+)3,2(+)3(+)3,3
3ACPP015182MARTIN MARTIN, JOSE LUIS(+)3(+)3(+)3,14850P&P SANT CEBRIA
ACPP003442SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO(+)1,4(+)1(+)1,5
4ACPP015640CASELLAS GARCIA, MARC(+)3,5(+)3(+)3,64850SANT JAUME
ACPP001851ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR(+)2,2(+)2(+)2,3
5ACPP008097MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS(+)4,5(+)4(+)4,54851FRANCIAC
ACPP006057POCH VIVOLAS, JOAN(+)2,8(+)3(+)2,8
6ACPP008473SANTOS SANCHEZ, JOSE(+)3,6(+)4(+)3,64852GUALTA ADIDAS
ACPP005095GURILLO HUETA, JOSEP(+)3,4(+)3(+)3,4
7ACPP001169GABARRO VALLS, ALBERT(+)1,5(+)1(+)1,65050SERRALLONGA TEAM
ACPP001751VIEJO MORO, CARLES(+)0,20(+)0,3
8ACPP005007CANO MARTOS, DIEGO(+)1,3(+)1(+)1,35051GUALTA ADIDAS
ACPP006528COROMINAS FIGUERAS, JORDI(+)0,50(+)0,5
9ACPP023489LOPEZ LEON, GREGO(+)2,1(+)2(+)2,15052VALLROMANES A
ACPP003673RATERA APARICIO, ALEX(+)1,8(+)2(+)1,8
10ACPP022535MATEO ROLDAN, ASENSIO(+)4(+)4(+)45053JUGADORS DEL VALLES
ACPP023362SARIÑENA TREMPS, JOSE LUIS(+)1,8(+)2(+)1,8
11ACPP006612PEREZ ESPINOSA, MIGUEL(+)4,1(+)4(+)4,15053VALLROMANES A
ACPP003718ARNAU REDON, OLEGARIO(+)2,6(+)3(+)2,6
12ACPP005553MOREU GARCIA, ALBERT(+)2,7(+)3(+)2,75053P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP019398VILARDELL GRAS, CARLOS(+)2,6(+)3(+)2,6
13ACPP021509GONZALEZ MARCHAL, VICTOR(+)1,7(+)2(+)1,75151P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP014736POCH BASAS, XAVIER1,311,3
14ACPP014283CASTAÑO MARTIN, F.MANUEL(+)3,7(+)4(+)3,75151JUGADORS DEL VALLES
ACPP014194UBIA FATJO, OSCAR0,400,4
15ACPP025985EVANS, JOHN FREDERICK(+)1,7(+)2(+)1,75152P&P SANT CEBRIA
ACPP000386DOMINGO CARBONELL, DANIEL0,400,4
16ACPP006570GONZALEZ MAYA, DANIEL(+)0,6(+)1(+)0,65152P&P LLEIDA LA TRATTORIA
ACPP014143LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS(+)0,50(+)0,5
17ACPP000222PALAU PROS, JOSEP(+)0,9(+)1(+)0,95152EL VENDRELL A
ACPP010855ROMERO CIRAUQUI, VICTOR(+)0,40(+)0,4
18ACPP000568PELLICER CASTELLVI, JOSEP(+)2,5(+)2(+)2,55153CAN RAFEL
ACPP001109GARCIA VALERA, OSCAR(+)1,8(+)2(+)1,8
19ACPP003781GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO(+)3,7(+)4(+)3,75154PORTAL DEL ROC
ACPP000184FERNANDEZ FERNANDEZ, ALFONSO(+)1,7(+)2(+)1,7
20ACPP003172GARCIA PINTO, MARC(+)4,1(+)4(+)4,15154FRANCIAC
ACPP004917PUIG BOADA, AMADEU(+)1,9(+)2(+)1,9
21ACPP003997BARNILS GARCIA, XAVIER0,200,25252FRANCIAC PITCH
ACPP000256MOLINS JARDI, JORDI0,300,3
22ACPP005585TOSCA VILA, XAVIER(+)0,7(+)1(+)0,75252FORA LIMITS
ACPP000775ROMO RODRIGUEZ, MARTIN0,400,4
23ACPP012096CORRAL PRIETO, RAMON(+)6(+)6(+)65256P&P BADALONA ODYSSEY
ACPP006312POSILIO HORCAJUELO, JOSE(+)3,3(+)3(+)3,3
24ACPP003833RECASENS COMES, ANTONI0,710,75352SERRALLONGA TEAM
ACPP000250ROMAN DELGADO, EDUARD111
25ACPP011920CASQUETE IRIARTE, FERMIN(+)0,8(+)1(+)0,85352P&P TEIA
ACPP006941HERMAN RAMOS, MARC1,621,6
26ACPP007114MONJONELL TUSELL, JORDI(+)1,4(+)1(+)1,45354TEAM HCP1
ACPP001504GARCIA BELMONTE, JOAN(+)1(+)1(+)1
27ACPP017357COSTA NOSAS, JORDI(+)2,1(+)2(+)2,15355BADALONA PANTAIBERIC
ACPP014258MARTINEZ RIOS, ANTONIO(+)2(+)2(+)2
28ACPP006237MIRET SABATER, JORDI(+)0,8(+)1(+)0,85453GUALTA WESTFALIA
ACPP021140CRUZ RIERA, MANEL6,956,9
29ACPP015448AVILES DE DIEGO, JUANJO(+)1,5(+)1(+)1,55455SANT JAUME
ACPP003474RODON BERNAL, LUIS(+)1(+)1(+)1
30ACPP006743GOMEZ MONTES, JOSE LUIS(+)1,1(+)1(+)1,15455BADALONA PANTAIBERIC
ACPP001013GIL FONTANALS, JUAN(+)0,20(+)0,2
31ACPP000774ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO(+)2,3(+)2(+)2,35455FORA LIMITS
ACPP003537MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS(+)1,3(+)1(+)1,3
32ACPP017916PEQUEÑO DELGADO, SERGIO(+)0,7(+)1(+)0,75555FRANCIAC PITCH
ACPP000785ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS0,400,4
33ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)1,2(+)1(+)1,25556EL VENDRELL A
ACPP002882MARCO MARTINEZ, EUGENIO1,721,7
34ACPP003774FANDOS SILVESTRE, JAUME(+)1,7(+)2(+)1,75557PORTAL DEL ROC
ACPP005264GELABERT CARANDELL, FRANCK(+)0,9(+)1(+)0,9
35ACPP006648GARCIA FERRAS, JOSEP(+)4,1(+)4(+)4,15557P&P TEIA
ACPP004767IBAÑEZ BORRAS, MANUEL(+)0,8(+)1(+)0,8
36ACPP010767ESTEBAN CORTES, JOSE0,100,16058GUALTA WESTFALIA
ACPP005854ANDUJAR RAMOS, DAVID1,821,8

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip123456TOTAL
1P&P BADALONA ODYSSEY10064100909090534
2VALLROMANES A90727210023100457
3FRANCIAC568056807256400
4GUALTA ADIDAS723864508072376
5CAN RAFEL6410011116480330
6JUGADORS DEL VALLES1915807210033319
7TEAM HCP1444490641923284
8SERRALLONGA TEAM289033235611241
9P&P SANT CEBRIA335650282844239
10GUALTA WESTFALIA80334444715223
11SANT JAUME3830564464205
12PORTAL DEL ROC501938381538198
13P&P LLEIDA LA TRATTORIA231128195028159
14EL VENDRELL A7287333350158
15FRANCIAC PITCH15501501119110
16P&P TEIA3719738781
17BADALONA PANTAIBERIC11023150352
18FORA LIMITS023333032

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC