Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 4ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24475
02.09.2014

JuvenilsInscripcions provisionals a la 4ª prova Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Inscripcions provisionals de la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga a Papalús (zona Est) i El Vendrell (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 10 de setembre
PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/09/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 16,6 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,1 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 0,7 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 8,6 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 8,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 13,2 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)1,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
9 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
10 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
11 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/09/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 5,2 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 11,2 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 16,7 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 20,6 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
16 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/09/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
2 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 8,6 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 10,4 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 11,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 12,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 13,5 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 15,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 16,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 18 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/09/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
2 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 15,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
3 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
4 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
5 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
6 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/09/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,6 Categoria Competició PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 6,9 Categoria Competició PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP026643 ORDOÑEZ CARMELO, GUILLERMO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/09/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/09/14 a les 9:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 4,5 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 1,4 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8,5 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,4 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 11,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 13,9 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 16,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/09/14 a les 12:30
CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el 02/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,8 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ)
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 14,8 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 19,2 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC