Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals de la 1ª Final del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24672
29.09.2014

JuvenilsInscripcions provisionals de la 1ª Final del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals de la 1ª Final (5ª prova) del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga al P&P Fornells. Finalització de les inscripcions el dimecres 1 d'octubre
S'ha habilitat una nova sortida el diumenge 5 d'octubre a les 15:00h pels jugador/es de CATEGORIA INICIACIÓ

 
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 04/10/14 a les 9:00 Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 29/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 0,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 1,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 3,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 6,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC (+)0,5 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 0 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,4 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 9,3 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)1,3 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT (+)0,2 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 8,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 9 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 11,8 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 4,1 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026643 ORDOÑEZ CARMELO, GUILLERMO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 0,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
25 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
26 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 1,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
27 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 1,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
28 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 5,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 04/10/14 a les 12:30 Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 29/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Iniciació FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 4,6 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
29 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 20,9 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
32 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
33 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
34 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
35 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 05/10/14 a les 9:00 Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 29/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 11,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 16,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 19,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 1,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 12,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 12,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 14,1 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 5,9 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
11 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 16,8 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,6 Categoria Competició PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)1,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8,5 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)2,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
29 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 1,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
30 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 4,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
31 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
32 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,7 Categoria Competició METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 05/10/14 a les 12:30 Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 29/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,7 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ)
4 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 21 Categoria Iniciació VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,3 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
8 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
9 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,2 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 15,6 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
16 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 14,8 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 19,2 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
29 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
32 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
33 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 12,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
34 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
35 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
36 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 05/10/14 a les 15:00 Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 29/09/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 14,4 Categoria Iniciació LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,4 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
4 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 19,2 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
5 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,6 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
6 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 20,8 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
7 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
8 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
9 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
10 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
11 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
12 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC