Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª Final del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 24785
14.10.2014

JuvenilsInscripcions provisionals a la 2ª Final del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 2ª Final (6ª prova) del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga al P&P Roc 3. Finalització de les inscripcions el dimecres 22 d'octubre
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 25/10/14 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 14/10/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC (+)0,5 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA (+)0,1 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 0,8 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 9,2 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 12,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 12,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
9 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
10 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026643 ORDOÑEZ CARMELO, GUILLERMO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)2,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 25/10/14 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 14/10/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 0,2 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026424 BALBOA GARCIA, ANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,1 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 15,8 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP024024 CRUZ SORROSAL, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
16 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
19 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
20 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
21 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 26/10/14 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 14/10/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)0,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 1,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 4,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 4,3 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,7 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,6 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,8 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 4,1 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)1,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
13 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
14 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 1,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8,5 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 11,4 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,8 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 7,8 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 7,9 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 8,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 11,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 13,5 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 14,2 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 14,4 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 15 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 26/10/14 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 14/10/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,7 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ)
9 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 20,6 Categoria Iniciació P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
10 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,3 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 14,8 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 19,2 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
28 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
29 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
30 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
31 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 12,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
32 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
33 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
34 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
35 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
36 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
ROC 3 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 26/10/14 a les 15:00
Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 14/10/14
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC