Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Oriol Mas guanya el Rànquing Juvenil categoria competició

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25013
16.11.2014

JuvenilsOriol Mas guanya el Rànquing Juvenil categoria competició

Classificació actualitzada del Rànquing Juvenil categoria competició després del Campionat de Catalunya Juvenil jugat a Oller del Mas
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 215 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38 35 38 32 31 37 35
2 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 208 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 37 43 32 33 34
2 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 208 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30 34 35 35 33 38 33
4 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 200 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 27 39 36 26 34 35
5 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 198 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 35 36 33 33 31 30
6 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 196 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32 31 34 34 35 27 30
6 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 196 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 36 34 32 38 28 26
8 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 195 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 33   30 34 37 34
9 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 194 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 34 33 30 39 29
10 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 192 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31 34 35 26 32   34
11 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 190 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22   34 37 32 36 29
12 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 189 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 20 30 24 33 38 33 31
13 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 188 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31 28 36 35 31 28 27
14 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 187 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   31 28 33 34 31
15 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 186 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 29 28 36 32 34 27
16 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 184 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34 32 34 31 25 29 24
17 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 179 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 33 30 30 28   28
18 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 24 27 31 34 28 31
18 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 178 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 20 33 26 32 26 33 28
18 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35 33 39 32 39    
21 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 174 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 28 32 30 31 26 24
22 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 172 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 26 30 32 26 31 25 27
23 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 161 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 31 23 32 28 25 22
24 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 159 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 28 25 28   25 26
24 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 159 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34 29 33 33 30 28  
26 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 155 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 29 33 29 30 34  
27 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 153 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 14 33 30 23 27 21
27 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 153 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31 32 30 31 29 25  
29 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 151 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 34   30   32 28 27
30 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 29 28 31 31 24  
31 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 142 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 18 19 27 23 25
31 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 142 ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)   32 26 29 32 23  
33 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 141 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32 35 37   37    
34 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 140 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)   32 20 25 26 37  
35 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 139 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 26 22 21 25 20 16
36 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 138 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20 23 31 21 32 31  
37 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 137 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 27 21 26 28 28  
38 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 136 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 22 23 25 27 20 17
38 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 136 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21 34 23 30   28  
40 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27   31 23 29 25  
41 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 132 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23 28 31   27 23  
42 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 131 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 24 29 32   24  
43 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 130 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   30 26 22   28 24
44 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 127 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 37 32   35    
45 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 126 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 20 21 21 24 20 14
46 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 125 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 32 25 28 22  
47 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 124 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 27   24 26 21  
48 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 119 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 12 26 20 16 20 23 14
49 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 117 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 21 16 13 22 23 19
50 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 116 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   35 28     29 24
51 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 115 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25 18 27 23 22 18  
52 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 114 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 29   17 30 16  
52 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 114 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 27 26 24 23 13  
54 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 113 INDIVIDUAL 18 27 26 20     22
55 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 111 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 19 23 24 20 25  
56 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 109 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       38 36   35
57 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIA 107 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 21 18 19 24   25  
58 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 105 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 14   19 24 24 24  
59 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 104 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 41   30       33
59 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 104 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 25 23 15   19  
61 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 103 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33     39 31    
62 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 102 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 24 23 21    
63 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30     28 20 22  
64 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 99 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21 17 20 24   17  
64 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 99 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 22 21      
66 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 32 33        
67 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 94 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 34 34 26        
68 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 93 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 22 16 16 13 16 7
69 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 92 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 26 18      
70 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 91 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13 17 22 25   14  
71 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 90 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20   28 23   19  
72 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 89 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26   34   29    
73 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 84 INDIVIDUAL 8 15 19 23     19
74 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 78 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13 26 19 20      
75 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 77 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 26 28        
76 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 75 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24     27     24
77 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 72 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 15 25   17    
78 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 70 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   36 34        
79 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 69 INDIVIDUAL 8 16 16 21     8
79 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 69 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 36         33  
81 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 64 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   34        
82 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 63 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16 18 17     12  
82 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 63 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 20 15     12  
82 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 63 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 21 27        
85 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 62 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   16 15 18   13  
86 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 60 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 29           31
87 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25   34        
88 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 53 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)   11 12 17 13    
89 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 52 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23     29      
90 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 48 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15     13 15 5  
91 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 46 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 21 17        
91 ACPP021930 LOPEZ RUIZ, GERMAN 46 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 23 23          
93 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 45 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 21           24
93 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 45 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)   19 26        
95 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 44 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   18 26        
96 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 43 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 19           24
97 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 INDIVIDUAL 19 23          
98 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 41 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)   27       14  
99 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 40 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 24          
100 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT 35 INDIVIDUAL             35
101 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 12          
102 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 33 INDIVIDUAL             33
102 ACPP026440 GEORGIAN POPA, ALBERT 33 INDIVIDUAL   33          
104 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 32 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11 11 10        
105 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 30 INDIVIDUAL             30
106 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 29 INDIVIDUAL             29
106 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 29 INDIVIDUAL             29
106 ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA 29 INDIVIDUAL             29
106 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 29 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)       29      
106 ACPP023025 VILLALONGA RIOS, JORDI 29 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ (COMPETICIÓ)   13 16        
106 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29            
112 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 28 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11 10 7        
113 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8   19        
113 ACPP021359 GAIXAS PONT, ARNAU 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   27          
115 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 25 INDIVIDUAL             25
116 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 23 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15 8          
117 ACPP016731 O'CALLAGHAN PASTOR, OSCAR 21 INDIVIDUAL             21
117 ACPP026623 MACORI LONGAS, MARC 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21            
117 ACPP025155 FERRERO REY, POL 21 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21            
120 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 20 INDIVIDUAL         20    
120 ACPP026311 ALFONSO MALUENDA, PABLO 20 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 12          
120 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 20 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 20            
123 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 18 INDIVIDUAL             18
124 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 17 INDIVIDUAL   17          
124 ACPP025476 FERNANDEZ MIYAHARA, ANTONIO 17 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   17          
126 ACPP026802 PUJOL MASANA, GUILLEM 15 INDIVIDUAL             15
126 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 15 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   5 10       0
126 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 15 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       5   10  
129 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13            
130 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 11 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)     11        
130 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11            
132 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7            
133 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 3 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 3            
134 ACPP025681 MILLET ESTEVE, TOMAS 0 INDIVIDUAL              
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 215 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38 35 38 32 31 37 35
2 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 196 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32 31 34 34 35 27 30
2 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 196 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 36 34 32 38 28 26
4 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 187 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   31 28 33 34 31
5 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 155 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 29 33 29 30 34  
6 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 151 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 34   30   32 28 27
7 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 140 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)   32 20 25 26 37  
8 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27   31 23 29 25  
9 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 124 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 27   24 26 21  
10 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 109 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       38 36   35
11 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 99 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 22 21      
12 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 95 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 32 33        
13 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 94 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 34 34 26        
14 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 90 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20   28 23   19  
15 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 89 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26   34   29    
16 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 72 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 15 25   17    
17 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 69 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 36         33  
18 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 64 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30   34        
19 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 63 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16 18 17     12  
20 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 60 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 29           31
21 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 59 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25   34        
22 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 43 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 19           24
23 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 41 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)   27       14  
24 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 30 INDIVIDUAL             30
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 208 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30 34 35 35 33 38 33
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 198 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27 35 36 33 33 31 30
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 195 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 33   30 34 37 34
4 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 190 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22   34 37 32 36 29
5 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 188 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31 28 36 35 31 28 27
6 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 184 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34 32 34 31 25 29 24
7 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 179 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 30 33 30 30 28   28
8 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 161 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 31 23 32 28 25 22
9 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 159 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34 29 33 33 30 28  
10 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 153 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31 32 30 31 29 25  
11 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 136 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 22 23 25 27 20 17
12 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 131 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 24 29 32   24  
13 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 111 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 19 23 24 20 25  
14 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIA 107 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 21 18 19 24   25  
15 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 104 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 41   30       33
16 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 102 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 24 23 21    
17 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 100 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30     28 20 22  
18 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 91 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13 17 22 25   14  
19 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 77 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 26 28        
20 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 70 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   36 34        
21 ACPP021930 LOPEZ RUIZ, GERMAN 46 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 23 23          
22 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 45 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)   19 26        
23 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22 12          
24 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 29 INDIVIDUAL             29
24 ACPP017829 ALBA SILES, VICTOR 29 INDIVIDUAL             29
24 ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA 29 INDIVIDUAL             29
24 ACPP023025 VILLALONGA RIOS, JORDI 29 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ (COMPETICIÓ)   13 16        
28 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8   19        
28 ACPP021359 GAIXAS PONT, ARNAU 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   27          
30 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 23 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15 8          
31 ACPP016731 O'CALLAGHAN PASTOR, OSCAR 21 INDIVIDUAL             21
32 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 20 INDIVIDUAL         20    
33 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13            
34 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 11 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)     11        
35 ACPP025681 MILLET ESTEVE, TOMAS 0 INDIVIDUAL              
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 208 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 37 43 32 33 34
2 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 200 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 27 39 36 26 34 35
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 194 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 29 34 33 30 39 29
4 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 189 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 20 30 24 33 38 33 31
5 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 186 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 29 28 36 32 34 27
6 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35 33 39 32 39    
7 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 174 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 28 32 30 31 26 24
8 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 172 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 26 30 32 26 31 25 27
9 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 159 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 28 25 28   25 26
10 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 147 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 29 28 31 31 24  
11 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 141 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32 35 37   37    
12 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 139 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 26 22 21 25 20 16
13 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 138 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20 23 31 21 32 31  
14 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 132 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23 28 31   27 23  
15 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 130 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   30 26 22   28 24
16 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 127 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23 37 32   35    
17 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 126 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 26 20 21 21 24 20 14
18 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 116 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)   35 28     29 24
19 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 114 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 29   17 30 16  
19 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 114 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14 27 26 24 23 13  
21 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 113 INDIVIDUAL 18 27 26 20     22
22 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 105 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 14   19 24 24 24  
23 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 104 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 22 25 23 15   19  
24 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 103 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33     39 31    
25 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 99 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21 17 20 24   17  
26 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 92 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 26 18      
27 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 84 INDIVIDUAL 8 15 19 23     19
28 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 69 INDIVIDUAL 8 16 16 21     8
29 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 63 URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 20 15     12  
29 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 63 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15 21 27        
31 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 53 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   11 12 17 13    
32 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 46 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 8 21 17        
33 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 45 LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ) 21           24
34 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 44 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)   18 26        
35 ACPP021826 BONETA CAMI, ALBERT 35 INDIVIDUAL             35
36 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 29 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)       29      
37 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 28 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11 10 7        
38 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 25 INDIVIDUAL             25
39 ACPP026623 MACORI LONGAS, MARC 21 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21            
40 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 20 METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ) 20            
41 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 17 INDIVIDUAL   17          
42 ACPP026802 PUJOL MASANA, GUILLEM 15 INDIVIDUAL             15
42 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 15 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)       5   10  
44 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7            
45 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 3 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 3            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 192 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31 34 35 26 32   34
2 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 178 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27 24 27 31 34 28 31
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 178 PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ) 20 33 26 32 26 33 28
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 153 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19 14 33 30 23 27 21
5 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 142 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 21 27 18 19 27 23 25
5 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 142 ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)   32 26 29 32 23  
7 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 137 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 28 27 21 26 28 28  
8 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 136 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 21 34 23 30   28  
9 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 125 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16 18 32 25 28 22  
10 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 119 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 12 26 20 16 20 23 14
11 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 115 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25 18 27 23 22 18  
12 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 93 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 22 16 16 13 16 7
13 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 78 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13 26 19 20      
14 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 75 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24     27     24
15 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 62 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   16 15 18   13 0
16 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 52 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23     29      
17 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 48 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15     13 15 5  
18 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 42 INDIVIDUAL 19 23          
19 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 40 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 24          
20 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 32 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11 11 10        
21 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29            
22 ACPP025155 FERRERO REY, POL 21 VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ) 21            
23 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 15 VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)   5 10       0
24 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 117 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16 21 16 13 22 23 19
2 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 33 INDIVIDUAL             33
3 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 18 INDIVIDUAL             18

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC