Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Reglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 25236
19.12.2014

Camp. Catalunya per EquipsReglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015

Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015
Els dies 17 i 18 de gener de 2015 es jugarà la 1ª prova del XXI Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015 als camps de: 
1ªDiv Roc 3
2ªDiv E Platja d’Aro
2ªDiv O Portal del Roc
3ªDiv E Castelló Empuriabrava
3ªDiv O Oller del Mas
4ªDiv N Mas Pagès
4ªDiv G1 Sant Cebrià
4ªDiv G2 Hcp 1
4ªDiv S El Vendrell

Clickar per veure el Reglament de la competició en format PDF

Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el dia 4 de gener de 2015 a la secretaria ACPP/FCPP. Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els equips realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dia 14 de gener de 2015.

S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups un cop modificat l'ordre d'algunes seus per motius d'organització o climatològics

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova 7ª prova
  17,18/01 07,08/02 28/02,01/03 28,29/03 25,26/04 23,24/05 20,21/06
1ªDiv Roc 3 Hcp 1 Bellpuig Lleida Can Cuyàs Vallromanes M.Gurumbau
2ªDiv E Platja d’Aro Mas Pagès Gualta M.Gurumbau Vallromanes Teià St.Cebrià
2ªDiv O Portal d Roc Vendrell Oller d Mas bonÀrea Can Rafel El Vallès Ampolla
3ªDiv E Castelló Platja d’Aro Fornells Hcp 1 Peralada Tennis Mora Badalona
3ªDiv O Oller d Mas Ampolla bonÀrea Figuerola Bonmont Cambrils St.Jaume
4ªDiv N Mas Pagès Gualta Franciac Fornells Can Pascual Mas Nou Papalús
4ªDiv G1 St.Cebrià Roc 3 M.Gurumbau La Garriga El Vallès Badalona Can Cuyàs
4ªDiv G2 Hcp 1 Montseny Teià Vallromanes St.Cugat Can.Olímpic Can Rafel
4ªDiv S Vendrell Figuerola Ampolla Bellpuig St.Jaume bonÀrea Lleida
Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 17 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 18 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 7 de febrer: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 8 de febrer: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 28 de febrer: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 1 de març: 2ª i 4ª divisió
4ª jornada
  • Dissabte 28 de març: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 29 de març: 1ª i 3ª divisió
5ª jornada
  • Dissabte 25 d’abril: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 26 d’abril: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 25 i diumenge 26 d’abril: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 23 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 24 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 23 i diumenge 24 de maig: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 20 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 21 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 20 i diumenge 21 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.

Un cop finalitzada la preinscripció, s'informa que es permetrà l'inscripció de nous equips fins l'11 de gener sempre que al grup escollit quedin places disponibles fins a un màxim de 18 equips per grup.

Data per presentar el llistat de jugadors integrants dels equips: 4 de gener de 2015
Data per realitzar l'alineació per a la 1ª prova: 14 de gener de 2015

Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf: descarregar aquí

La configuració d'equips provisional fins al moment queda de la següent forma. Si algun equip vol modificar el nom, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.

1era divisió

1

P&P BADALONA ODYSSEY

2

VALLROMANES A

3

FRANCIAC

4

GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS

5

JUGADORS DEL VALLES

6

CAN RAFEL

7

TEAM HCP1

8

P&P SANT CEBRIA

9

PORTAL DEL ROC

10

SERRALLONGA TEAM

11

GUALTA WESTFALIA

12

P&P SANT JAUME

13

P&P EL VENDRELL A

14

P&P LLEIDA TRATTORIA

15

P&P CAMBRILS

De 2ª a 1ª

16

BACKSWING BLANES - M. OPTICA

17

XERINOLA TENNIS MORA

18

ROC 3

2ona divisió Est

2ona divisió Oest

1

P&P TEIA

De 1ª a 2ª

1

FORA LIMITS

De 1ª a 2ª

2

FRANCIAC PITCH

2

MONTGROS G.

3

BADALONA VOY PA PAR

3

LLEIDA CARGOLS

4

P&P PERALADA

 

4

SANT CUGAT P&P

5

PLATJA D'ARO CRISTINENC

5

CAN RAFEL WORLDFER

6

VALLROMANES B

6

VALL D'ORDINO

7

PLATJA D'ARO RIDAURA

7

MANRESA - OLLER DEL MAS

8

PAR 2008 J+J

8

GOLFUS 2.0

9

PAPALUS

9

LOS GALLITOS

10

AMICS DE FRANCIAC

10

URGELL

11

GUALTA EL TER

11

ORFEO CATALONIA

12

CANTERA BADALONA

12

VILAFORTUNY

13

SANT CEBRIA BLAU

13

EL VENDRELL B

14

MAS GURUMBAU R. 4 CARRETERES

14

bonArea A

De 3ª a 2ª

15

TEMPO TEAM & SORIANO

15

CANAL OLIMPIC

16

MAS GURUMBAU

De 3ª a 2ª

16

CAN CUYAS I

17

CAN DRAGO - LA GARRIGA

17

HANDICAP 21

18

CLUB GOLF PALAMOS

18

PANTIQUET

3era divisió Est

3era divisió Oest

1

ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA

De 2ª a 3ª

1

NOVA GENT

De 2ª a 3ª

2

HCP1 EL NOU HANDICAP RESTAURANT

2

TECNOCIM ANOIA G. CLUB

3

FORRAIRES

3

WEDGE G. CLUB

4

HCP1 PARES I FILLS

4

LA FIGUEROLA RESORT

5

GUALTA EMPORDA

5

BLADE SHOOT

6

DRACS DE FRANCIAC

6

@KIPILLU.CAT

7

QUIMRIERA.COM

7

P&P BONMONT

8

ST ANDREWS P&P

8

LOS IRREDUCTIBLES

9

CASTELLO

9

PITCH AND PUTT SABADELL

10

GELIDA P&P

10

OLEASTRUM

11

MARE NOSTRUM

11

MANRESA - ARNAU OLLER

12

FORAT EN 1 - MONTSENY

12

bonArea B

13

CALLEJEROS

De 4ª a 3ª

13

GOPRO MULLIGAN A

14

ALBATROS

14

TOT GREENS LLEIDA

15

FRANCIAC SWING FACTORY REV.

15

LA FUSTA

De 4ª a 3ª

16

NOVA ICARIA MCM Globalbrok

16

GOLFOS VENDRELL

17

SANT CEBRIA GRIS

17

BARCELONA URBAN G. CLUB

18

TEIA RUSKY TEAM

18

GOPRO MULLIGAN B

4ª divisió Centre G-1

4ª divisió Centre G-2

1

FORAT NEGRE

De 3ª a 4ª

1

FREELANCE P&P TEAM

De 3ª a 4ª

2

TEMPO TEAM BLACK

2

JUGADORS DEL VALLES B

3

TEAM VALLES

3

SEMAR

4

SANT CUGAT P&P B

4

CAN CUYAS II

5

CAN RAFEL B

5

C. E. LA COLMENA

6

CANAL OLIMPIC B

6

MANRESA BERNAT OLLER

7

GOLDEN 3.0

7

VILASSAR PITCH & PUTT

8

BOWLING NEW STRIKES

8

LOS OTROS GALLITOS

9

TROBADORS CLUB

9

CASPER TENNIS MORA

10

CLUB P&P 64

10

DREAM PIM BADALONA

11

CANNONBALL

11

CLUB ESPORTIU LOPI

12

SANT CEBRIA VERD

12

P&P TEIA B

13

FEVER TEE VALLROMANES

13

P&P LA GARRIGA B

14

PARES I FILLS BADALONA

Nous

14

CHICAGO G. CLUB

15

PITCH AND PUTT SANT V. DE MONTALT

15

XERINOLA HCP1

16

DALTONS

16

NOVA ICARIA Impacto 33

17

CAN DRAGO -LA GARRIGA B

17

 BARCELONA URBAN GOLF B

Nous

18

PARES I FILLS CALDES

18

THE GOLFTROTTERS

4ª divisió Nord

4ª divisió Sud

1

PiP.CAT

De 3ª a 4ª

1

LA GRANJA

2

MAS PAGES

2

PAR 54

3

PAPALUS F.19 - L'ARC TAPES MALGRAT

3

P&P LLEIDA B

4

ELS MATINERS DE FRANCIAC

4

COP A COP

Nous

5

FRANCIAC PUTT

5

VILA G.

6

FRANCIAC SWING FACTORY

7

CAN PASCUAL

8

VOLCANICS DE PERALADA

9

PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT

10

GRAN CAPITAN

11

CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL

12

SANT CEBRIA NEGRE

13

SANT CEBRIA INVICTUS

14

MAS NOU

15

RCGP PITCH AND PUTT

Nou

 
 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC