Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior 4ª prova 2015 a Gualta

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 26112
20.04.2015

JuvenilsResultats al Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior 4ª prova 2015 a Gualta

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 48 BADALONA PROMESES 16 9 11 12
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 48 ROC 3 15 10 13 10
3 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 42 ROC 3 6 6 13 17
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 40 BADALONA PROMESES 13 5 10 12
5 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 38 INDIVIDUAL 11 6 6 15
6 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 34 BADALONA PROMESES 9 5 8 12
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 31 G. DE CALDES JUVENIL 12 4 9 6
8 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 30 G. DE CALDES JUVENIL 13 6 5 6
9 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 28 BADALONA PROMESES 8 5 5 10
10 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 27 ROC 3 9 2 8 8
10 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 27 BADALONA PROMESES 7 8 5 7
10 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 27 PAPALUS JUVENIL 8 6 7 6
13 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 26 BADALONA PROMESES 3 6 9 8
13 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 26 BADALONA PROMESES 6 8 6 6
15 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 25 ROC 3 7   8 10
15 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 25 FORNELL JUVENIL   6 10 9
17 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 23 BADALONA PROMESES   8 11 4
18 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 22 PAPALUS JUVENIL 2 10 3 7
19 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 BADALONA PROMESES 3 4 8 6
19 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 21 P&P URGELL BELLPUIG 10 3 8  
21 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20 TEIÀ 6 2 4 8
21 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 20 PAPALUS JUVENIL 5 3 6 6
21 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20 TEIÀ 5 3 6 6
21 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20 HCP1 ATYCA - OBRES 9   11  
21 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 20 G. DE CALDES JUVENIL 14   6  
26 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES 6 3 5 5
27 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 18 P&P GUALTA JUVENIL 6 1 4 7
28 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 16 CAN RAFEL JUVENIL   6 10  
29 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 14 G. DE CALDES JUVENIL 5   2 7
29 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 14 BADALONA PROMESES   7 7  
31 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 13 ROC 3 7 0 1 5
31 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 13 P&P URGELL BELLPUIG 6   7  
31 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 13 BADALONA PROMESES   7 6  
34 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 12 INDIVIDUAL     12  
34 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 12 CAN RAFEL JUVENIL   3 9  
36 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 11 ROC 3 3   7 1
36 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 11 P&P GUALTA JUVENIL     11  
36 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 11 BADALONA PROMESES     11  
36 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 11 BADALONA PROMESES   1 10  
36 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 11 HCP1 ATYCA - OBRES 6 0 5  
36 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 11 G. DE CALDES JUVENIL 7   4  
36 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 11 LA GARRIGA JUVENIL 8 0 3  
43 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 10 BADALONA PROMESES     10  
43 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 10 ROC 3 6 1 3  
43 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 10 G. DE CALDES JUVENIL 7 3    
46 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 9 ROC 3 3   2 4
46 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 9 LA GARRIGA JUVENIL   5 4  
46 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 9 P&P URGELL BELLPUIG 5   4  
46 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 9 SWING FACTORY JUVENIL 5 1 3  
46 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 9 ROC 3 6   3  
46 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 9 CAN CUYÀS JUVENIL 9      
52 ACPP000001 SERRANO IBAÑEZ, CLAUDIA 8 INDIVIDUAL       8
52 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 ROC 3 3   0 5
52 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 8 LA GARRIGA JUVENIL 2 1 3 2
52 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 8 G. DE CALDES JUVENIL   3 4 1
52 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 8 PAPALUS JUVENIL 3   5  
52 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 8 ROC 3 4 0 4  
52 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8 SWING FACTORY JUVENIL 8      
52 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8 INDIVIDUAL 8      
52 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 8 PAPALUS JUVENIL 8      
61 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 7 P&P GUALTA JUVENIL   0 3 4
61 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 7 G. DE CALDES JUVENIL 3 0 2 2
61 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 7 G. DE CALDES JUVENIL     7  
61 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 7 CAN RAFEL JUVENIL   2 5  
61 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 SWING FACTORY JUVENIL 7      
66 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 6 G. DE CALDES JUVENIL 4 0 0 2
66 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 6 BADALONA PROMESES     6  
66 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 6 BADALONA PROMESES   6    
66 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 6 ROC 3 6      
70 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 5 HCP1 ATYCA - OBRES     3 2
70 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 5 VENDRELL JUVENIL 1 1 3  
70 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 5 ROC 3 3 0 2  
70 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 HCP1 ATYCA - OBRES 5      
70 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 5 SWING FACTORY JUVENIL 5      
75 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 4 G. DE CALDES JUVENIL       4
75 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 4 FORNELL JUVENIL     2 2
75 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 4 BADALONA PROMESES 0 1 2 1
78 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 P&P GUALTA JUVENIL       3
78 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 3 PAPALUS JUVENIL 2 0   1
78 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 3 PAPALUS JUVENIL 2 0   1
78 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 3 LA GARRIGA JUVENIL 1 0 2  
78 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 3 G. DE CALDES JUVENIL   3    
78 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 HCP1 ATYCA - OBRES 3      
84 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 1 SWING FACTORY JUVENIL 0     1
84 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 G. DE CALDES JUVENIL 1   0  
84 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 1 P&P URGELL BELLPUIG   1    
87 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 0 PAPALUS JUVENIL 0 0    
87 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 0 0    
87 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 0 SWING FACTORY JUVENIL   0    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 42 ROC 3 6 6 13 17
2 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 27 PAPALUS JUVENIL 8 6 7 6
3 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 23 BADALONA PROMESES   8 11 4
4 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20 HCP1 ATYCA - OBRES 9   11  
5 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 16 CAN RAFEL JUVENIL   6 10  
6 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 13 ROC 3 7 0 1 5
7 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 11 P&P GUALTA JUVENIL     11  
8 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 9 ROC 3 6   3  
9 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 8 PAPALUS JUVENIL 8      
10 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 7 CAN RAFEL JUVENIL   2 5  
10 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 SWING FACTORY JUVENIL 7      
12 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 4 FORNELL JUVENIL     2 2
13 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 HCP1 ATYCA - OBRES 3      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 28 BADALONA PROMESES 8 5 5 10
2 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 27 ROC 3 9 2 8 8
2 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 27 BADALONA PROMESES 7 8 5 7
4 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 25 ROC 3 7   8 10
4 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 25 FORNELL JUVENIL   6 10 9
6 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 20 G. DE CALDES JUVENIL 14   6  
7 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19 BADALONA PROMESES 6 3 5 5
8 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 11 ROC 3 3   7 1
8 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 11 BADALONA PROMESES     11  
10 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 10 BADALONA PROMESES     10  
11 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 9 ROC 3 3   2 4
11 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 9 SWING FACTORY JUVENIL 5 1 3  
13 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8 SWING FACTORY JUVENIL 8      
14 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 7 G. DE CALDES JUVENIL     7  
15 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 6 G. DE CALDES JUVENIL 4 0 0 2
15 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 6 BADALONA PROMESES   6    
17 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 5 VENDRELL JUVENIL 1 1 3  
18 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 3 LA GARRIGA JUVENIL 1 0 2  
19 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 1 P&P URGELL BELLPUIG   1    
20 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 0 SWING FACTORY JUVENIL   0    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 48 BADALONA PROMESES 16 9 11 12
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 48 ROC 3 15 10 13 10
3 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 40 BADALONA PROMESES 13 5 10 12
4 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 31 G. DE CALDES JUVENIL 12 4 9 6
5 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 30 G. DE CALDES JUVENIL 13 6 5 6
6 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 26 BADALONA PROMESES 3 6 9 8
6 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 26 BADALONA PROMESES 6 8 6 6
8 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 BADALONA PROMESES 3 4 8 6
9 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 20 PAPALUS JUVENIL 5 3 6 6
10 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 14 BADALONA PROMESES   7 7  
11 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 13 BADALONA PROMESES   7 6  
12 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 12 INDIVIDUAL     12  
12 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 12 CAN RAFEL JUVENIL   3 9  
14 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 11 BADALONA PROMESES   1 10  
14 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 11 HCP1 ATYCA - OBRES 6 0 5  
14 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 11 G. DE CALDES JUVENIL 7   4  
14 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 11 LA GARRIGA JUVENIL 8 0 3  
18 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 10 G. DE CALDES JUVENIL 7 3    
19 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 9 LA GARRIGA JUVENIL   5 4  
19 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 9 CAN CUYÀS JUVENIL 9      
21 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 ROC 3 3   0 5
21 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 8 LA GARRIGA JUVENIL 2 1 3 2
21 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 8 G. DE CALDES JUVENIL   3 4 1
21 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 8 PAPALUS JUVENIL 3   5  
21 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 8 ROC 3 4 0 4  
21 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8 INDIVIDUAL 8      
27 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 6 BADALONA PROMESES     6  
27 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 6 ROC 3 6      
29 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 5 ROC 3 3 0 2  
29 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 5 SWING FACTORY JUVENIL 5      
31 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 4 G. DE CALDES JUVENIL       4
31 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 4 BADALONA PROMESES 0 1 2 1
33 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 P&P GUALTA JUVENIL       3
33 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 3 PAPALUS JUVENIL 2 0   1
33 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 3 PAPALUS JUVENIL 2 0   1
33 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 3 G. DE CALDES JUVENIL   3    
37 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 0 0    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 38 INDIVIDUAL 11 6 6 15
2 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 34 BADALONA PROMESES 9 5 8 12
3 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 22 PAPALUS JUVENIL 2 10 3 7
4 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 21 P&P URGELL BELLPUIG 10 3 8  
5 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20 TEIÀ 6 2 4 8
5 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20 TEIÀ 5 3 6 6
7 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 18 P&P GUALTA JUVENIL 6 1 4 7
8 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 14 G. DE CALDES JUVENIL 5   2 7
9 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 13 P&P URGELL BELLPUIG 6   7  
10 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 10 ROC 3 6 1 3  
11 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 9 P&P URGELL BELLPUIG 5   4  
12 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 7 P&P GUALTA JUVENIL   0 3 4
12 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 7 G. DE CALDES JUVENIL 3 0 2 2
14 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 HCP1 ATYCA - OBRES 5      
15 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 1 SWING FACTORY JUVENIL 0     1
15 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 G. DE CALDES JUVENIL 1   0  
17 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 0 PAPALUS JUVENIL 0 0    
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2015 Juvenil
Categoria Iniciació Handicap Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing4
  Can Cuyàs Teià Badalona Gualta
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2015 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 81 ROC 3 25 18 22 16
2 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 79 ROC 3 13 16 24 26
3 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 72 INDIVIDUAL 22 14 11 25
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 71 BADALONA PROMESES 20 13 16 22
5 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 69 BADALONA PROMESES 22 12 17 18
5 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 69 BADALONA PROMESES 18 18 16 17
7 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 67 BADALONA PROMESES 22 13 16 16
8 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 64 ROC 3 18 9 18 19
8 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 64 G. DE CALDES JUVENIL 22 15 13 14
10 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 62 BADALONA PROMESES 17 10 15 20
10 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 62 BADALONA PROMESES 12 15 18 17
12 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 61 G. DE CALDES JUVENIL 23 9 16 13
13 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 60 BADALONA PROMESES 15 17 15 13
13 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 60 PAPALUS JUVENIL 19 13 15 13
15 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 58 BADALONA PROMESES 10 15 18 15
16 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 55 ROC 3 17   17 21
17 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 53 PAPALUS JUVENIL 8 18 11 16
17 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 53 BADALONA PROMESES 15 11 14 13
19 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 52 FORNELL JUVENIL   14 18 20
19 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 52 TEIÀ 14 10 9 19
19 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 52 TEIÀ 11 12 16 13
22 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 49 BADALONA PROMESES   16 20 13
23 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 48 PAPALUS JUVENIL 12 7 13 16
24 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 45 P&P GUALTA JUVENIL 15 4 12 14
25 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 43 P&P URGELL BELLPUIG 19 7 17  
26 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 37 G. DE CALDES JUVENIL 14   6 17
27 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 36 LA GARRIGA JUVENIL 8 6 12 10
27 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 G. DE CALDES JUVENIL 25   11  
29 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 32 ROC 3 13 2 4 13
29 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 32 CAN RAFEL JUVENIL   14 18  
29 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 32 HCP1 ATYCA - OBRES 15   17  
32 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 31 HCP1 ATYCA - OBRES 14 3 14  
33 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 29 G. DE CALDES JUVENIL 9 5 7 8
33 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 29 ROC 3 8   14 7
33 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 29 G. DE CALDES JUVENIL   11 12 6
33 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 29 CAN RAFEL JUVENIL   9 20  
33 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 29 P&P URGELL BELLPUIG 15   14  
33 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 29 BADALONA PROMESES   17 12  
33 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 29 G. DE CALDES JUVENIL 17   12  
40 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 28 ROC 3 9   7 12
40 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 28 BADALONA PROMESES   14 14  
40 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 28 ROC 3 14 6 8  
43 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 27 LA GARRIGA JUVENIL   13 14  
44 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 25 P&P GUALTA JUVENIL   6 9 10
44 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 25 ROC 3 9   6 10
44 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 25 BADALONA PROMESES   5 20  
44 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 25 ROC 3 11 4 10  
44 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 25 SWING FACTORY JUVENIL 12 5 8  
49 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 24 LA GARRIGA JUVENIL 15 2 7  
50 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 23 PAPALUS JUVENIL 12   11  
51 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 22 VENDRELL JUVENIL 8 5 9  
51 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 22 G. DE CALDES JUVENIL 13 9    
53 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 CAN RAFEL JUVENIL   9 12  
53 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 ROC 3 11   10  
55 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 19 P&P URGELL BELLPUIG 11   8  
55 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 19 ROC 3 9 3 7  
55 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 19 INDIVIDUAL 19      
58 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 18 G. DE CALDES JUVENIL 7 3 0 8
58 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 18 BADALONA PROMESES 1 4 8 5
58 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 18 SWING FACTORY JUVENIL 18      
58 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 18 CAN CUYÀS JUVENIL 18      
62 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 17 LA GARRIGA JUVENIL 7 1 9  
62 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 17 SWING FACTORY JUVENIL 17      
64 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 16 ROC 3 16      
65 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 15 PAPALUS JUVENIL 15      
66 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 14 BADALONA PROMESES   14    
67 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 13 SWING FACTORY JUVENIL 13      
68 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 11 SWING FACTORY JUVENIL 3     8
68 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 11 PAPALUS JUVENIL 5 1   5
68 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 11 HCP1 ATYCA - OBRES 11      
71 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 10 P&P GUALTA JUVENIL       10
71 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 10 G. DE CALDES JUVENIL   10    
73 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 9 G. DE CALDES JUVENIL       9
74 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 8 PAPALUS JUVENIL 5 0   3
74 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 8 G. DE CALDES JUVENIL 5   3  
74 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 8 P&P URGELL BELLPUIG   8    
77 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 7 HCP1 ATYCA - OBRES 7      
78 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 6 ROC 3 4 2    
79 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 5 SWING FACTORY JUVENIL   5    
80 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 4 PAPALUS JUVENIL 2 2    

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC