Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortides de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 26240
06.05.2015

Camp. Catalunya per EquipsHoraris de sortides de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2015

Horaris de sortides dels equips participants a totes les divisions de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015 que es juga el 23 i 24 de maig
Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2015
Horaris de sortida 6ª prova
 
1ª Divisió - Camp: Vallromanes
Diumenge 24/05/15 a les 09:00
P&P BADALONA
FRANCIAC
XERINOLA TENNIS MORA
GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
CAN RAFEL
LA TRATTORIA LLEIDA
JUGADORS DEL VALLES
GUALTA WESTFALIA
TEAM HCP 1
Diumenge 24/05/15 a les 12:30
P&P SANT CEBRIA
SERRALLONGA TEAM
VALLROMANES A
PORTAL DEL ROC
ROC 3
SANT JAUME
BACKSWING BLANES MURALLA OPTICA
VENDRELL A
CLUB G. CAMBRILS
2ª Divisió Est - Camp: Mas Pagès
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
FRANCIAC PITCH
P&P TEIA
P&P PERALADA
CLUB GOLF PALAMOS
CANTERA BADALONA
PLATJA D'ARO CAF RIDAURA
PAPALUS
PAR 2008 J+J
MAS GURUMBAU RESTAURANT 4 CARRERTERES
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
GUALTA EL TER
PLATJA D'ARO CRISTINENC
AMICS DE FRANCIAC
VALLROMANES B
SANT CEBRIA BLAU
P&P LA GARRIGA TABLAO CORDOBES
TEMPO TEAM & SORIANO
MAS GURUMBAU
BADALONA VOY PA PAR
2ª Divisió Oest - Camp: El Vallès
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
CANAL OLIMPIC
SANT CUGAT P&P
LLEIDA CARGOLS
MONTGROS G.
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
FORA LIMITS
VALL D'ORDINO P&P
CAN CUYAS I
GOLFUS 2.0
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
bonArea A
VILAFORTUNY
MANRESA OLLER DEL MAS
HANDICAP 21
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
ORFEO CATALONIA G.C.E.
LOS GALLITOS
CLUB ESPORTIU PANTIQUET
Diumenge 24/05/15 a les 12:30
URGELL PITCH
CAN RAFEL LLADO
VENDRELL B
3ª Divisió Est - Camp: Tennis Mora
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
CALLEJEROS
DRACS DE FRANCIAC
ST ANDREWS P&P
ALBATROS
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
FORRAIRES
NOU RESTAURANT HCP 1
PiP.CAT
CASTELLO
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
SANT CEBRIA GRIS
QUIMRIERA.COM
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
GELIDA P&P
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
MARE NOSTRUM
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
FORAT EN 1 - MONTSENY
Diumenge 24/05/15 a les 12:30
TEIA RUSKY TEAM
NOVAICARIA MCM Globalbrok
HCP1 SEMAR
3ª Divisió Oest - Camp: Cambrils
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
LA FUSTA
LOS IRREDUCTIBLES
BARCELONA URBAN G. CLUB
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
PENEDES NOVA GENT
PAR 54
@KIPILLU.CAT
GOLFOS VENDRELL
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
BONMONT
GOPRO MULLIGAN A
bonArea B
WEDGE G. CLUB
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
LA FIGUEROLA RESORT
OLEASTRUM
PITCH AND PUTT SABADELL
Diumenge 24/05/15 a les 12:30
MANRESA ARNAU OLLER
TOT GREENS LLEIDA
GOPRO MULLIGAN B
4ª Divisió Nord - Camp: Mas Nou
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL
CAN PASCUAL
FRANCIAC PUTT
ELS MATINERS DE FRANCIAC
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
FRANCIAC SWING FACTORY
SANT CEBRIA INVICTUS
PAPALUS FORAT 19 - L'ARC TAPES MALGRAT
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
MAS NOU
MAS PAGES
CAPITAN
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
VOLCANICS DE PERALADA
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
SANT CEBRIA NEGRE
4ª Divisió Centre G-1 - Camp: Badalona
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
RCGP PITCH AND PUTT
FORAT NEGRE
CANAL OLIMPIC B
P&P SANT VICENÇ DE MONTALT
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
SANT CUGAT P&P B
P&P 64
GOLDEN 3.0
BOWLING NEW STRIKES
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
CAN RAFEL B
TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
PARES I FILLS CALDES
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
TROBADORS CLUB
SANT CEBRIA VERD
CANNONBALL
Diumenge 25/05/15 a les 12:30
DALTONS
TEAM VALLES
PARES I FILLS BADALONA
4ª Divisió Centre G-2 - Camp: Canal Olímpic
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
FREELANCE P&P TEAM
XERINOLA HCP 1
CAN CUYAS II
CASPER TENNIS MORA
Dissabte 23/05/15 a les 12:30
MANRESA BERNAT OLLER
THE GOLFTROTTERS
LOS OTROS GALLITOS
TEIA B
Dissabte 23/05/15 a les 16:00
C.E. LA COLMENA
CHICAGO G. CLUB
DREAM PIM BADALONA
Diumenge 24/05/15 a les 9:00
CLUB ESPORTIU LOPI
VILASSAR PITCH AND PUTT
LA GARRIGA B
Diumenge 24/05/15 a les 12:30
SEMAR
NOVAICARIA ESPORTS CLUB
JUGADORS DEL VALLES B
4ª Divisió Sud - Camp: bonÀrea
Dissabte 23/05/15 a les 09:00
P&P PENEDES PASTES LA GRANJA
COP A COP - SANT JAUME
LLEIDA B - WINKHAUS
VILAGOLF

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC