Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2015, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 26612
20.06.2015

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2015, 4ª divisió centre G2, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2015
4ª divisió centre G2
7ª jornada , PITCH & PUTT CAN RAFEL

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

VILASSAR PITCH AND PUTT
1CAMACHO LIESA, JOAN54IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª51223
LLORET BOLDU, TOMAS56CHURKO MONTERO, SERGIO
BERTRAN RUIZ, ANDREU62RAMONET LORT, MERCE55
PIÑON REY, SANTIAGO LUIS65GONZALEZ SIMON, ANNA
FREELANCE P&P TEAM
2RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI58LOPEZ MIGUEL, RICARD50229
MARTINEZ REQUENA, DAVID60FUENTES CRUZ, JESUS
ALCANTARA GABARRON, JOSE MARIA61PLANS RIBERA, JUAN58
PRAT GONZALEZ, DANIEL62GIMENEZ RODRIGUEZ, MANEL
XERINOLA HCP 1
3GONZALEZ GARCIA, CAROLINA52JIMENEZ FELIU, BARTO58229
PEREZ MOYA, MANU55TORRES PARRA, ANNA
CARMONA LOPEZ, RUBEN64TORRES EGEA, ANA66
SAQUERO GARCIA, MARIBEL65LUQUE CANO, ISABEL
LOS OTROS GALLITOS
4CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL58MENDOZA BLASCO, ANDRES53236
AGUILAR MARTINEZ, JOAQUIN61GOMEZ RAMIREZ, MANUEL
CARO GARCIA, ENRIQUE64FREIXENET FONTSECA, LLUIS56
GELI ROIG, JOSEP M100BATLLE SALUD, RAMON
SEMAR
5BUDALLES DIEZ, JOSE57VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL58237
SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI59PUCHADES BASSOLS, VICENTE
FLORIACH RIVAS, JAUME63CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO59
ESTEBAN GORBE, CEFERINO64SURRA JODAR, MAGDALENA
TEIA B
6LOPEZ LOSADA, MANUEL60ISUS BERNADI, JOAN55237
PLATERO SANCHEZ, ALBERT61PLATERO LOPEZ, MARCIAL
LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN61CONESA MANZANARES, ANTONIO56
DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO74IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE
CASPER TENNIS MORA
7ALBIÑANA BRIL, ROGER58SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO58237
TUSQUETS GONZALEZ, INES60DE LA RIVA VALLS, ANA
CHAVARRIA DE LORENZO, GABRIELA61CAMPRUBI MONTAL, BERTA66
UBACH TRABAL, POL65---
C.E. LA COLMENA
8GARRIDO JUAREZ, ISIDRE62VALLE GARCIA, JUAN52242
SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO64FERNANDEZ DIAZ, JOSE
SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO64BROSETA FERRIZ, HECTOR65
VALBUENA HERNANDEZ, AUGUST69ANTUNEZ MARCOS, SERAFIN
CAN CUYAS II
9SERRA CATALAN, ANTONIO60MORO GABRIEL, JESUS59244
DE ALFONSO DE JANER, ERASMO61CEBRIAN ARNAL, ANTONIO
SERRANO LEON, DANIEL64MORENO BUEDO, MARTIN59
AMADO FLORES, TONI81MARIN CASAS, RAMON
DREAM PIM BADALONA
10ARIZA MONTERO, MARIO62GIL MONTECELO, ADRIA55245
MARCOS GOMEZ, FELICIANO63IBANYEZ AZNAR, JORDI
VERNET PEREZ, ALBERT65CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE57
IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO71SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
NOVAICARIA ESPORTS CLUB
11FREIXAS GENE, JOAN JOSEP61YERO PUPO, ALEXIS61247
SOTOCA CASAS, ANTONIO62VIERGE SORIANO, ELISABET
MIER ROURA, MIQUEL63ARENAS DEL CUERPO, MANUEL68
SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI64HIGUERA RUEDA, JULIAN DAVID
JUGADORS DEL VALLES B
12RODRIGUEZ HIDALGO, JOSE LUIS59RUBIO GARCIA, ANTONIO61247
LUNA GARCIA, ANTONIO62PELAYO MORENO, ISIDRE
CORTILLAS CALABUIG, ISIDRE65SANCHEZ LEON, JOSE63
FERNANDEZ VALDIVIA, JOAN ANTONI71RUIZ BAILON, ALFONSO
MANRESA BERNAT OLLER
13MAS ALSINA, MARC63CASTILLO PLA, RAUL57252
PRADELL BUXO, JORDI66CALAFELL RIBERA, ALEXANDRE
GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL66---100
LLEONART OLIVER, ROGER100---
THE GOLFTROTTERS
14CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS61NAVARRO MARIN, ROBERTO58254
LLUSCA QUEROL, DANIEL67TORRES FERNANDEZ, JAVIER
FONTGIVELL MARTINEZ, JOAN CARLES68CANALES GAMEZ, JOSE MARIA60
VERGARA HERRERA, JOSE LUIS69VALERO TODA, CARLOS
LA GARRIGA B
15BOIX BORRELL, JOSEP62CASTRO RUBIO, JUAN JOSE62255
BARJUAN BADELL, JUAN65VIÑAS ALMATO, JUAN
GONZALEZ GRACIA, ENRIC66FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO69
CHINCHILLA ALADID, JOSE69FERRE GARCIA, ANTONIO
CLUB ESPORTIU LOPI
16SAENZ GRIÑO, ALBERT62CALVET ESCRIBANO, MARC61257
HERNANDEZ PIQUER, JOSEP63COLLADO CONSUEGRA, BLAS
DOCAMPO GARCIA, SONIA71SAENZ OLLE, JOAQUIM62
SAENZ CASALS, ORIOL73GRIÑO QUER, MARIA TERESA
CHICAGO G. CLUB
17CARRETER MARTINEZ, DANIEL57MARTINEZ GORDI, JORDI60257
TOMAS RUBIO, CARLOS65GIMENO GARCIA, MARC
JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO75ZAMORA MAS, JOAN100
ZAMORA MAS, JOAN80---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,7(+)3(+)2,75255XERINOLA HCP 1
2ACPP006677CAMACHO LIESA, JOAN2,121,75452VILASSAR PITCH AND PUTT
3ACPP027251PEREZ MOYA, MANU0005555XERINOLA HCP 1
4ACPP016215LLORET BOLDU, TOMAS0,910,95655VILASSAR PITCH AND PUTT
5ACPP026583BUDALLES DIEZ, JOSE11,8128,25745SEMAR
6ACPP001655CARRETER MARTINEZ, DANIEL3,333,35754CHICAGO G. CLUB
7ACPP011504CARNERO RODRIGUEZ, ANGEL0,810,85857LOS OTROS GALLITOS
8ACPP023751RODRIGUEZ JIMENEZ, RUDI(+)0,10(+)0,15858FREELANCE P&P TEAM
9ACPP023325ALBIÑANA BRIL, ROGER(+)2,8(+)3(+)2,65861CASPER TENNIS MORA
10ACPP018425RODRIGUEZ HIDALGO, JOSE LUIS3,843,85955JUGADORS DEL VALLES B
11ACPP025390SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI0,300,35959SEMAR
12ACPP027019TUSQUETS GONZALEZ, INES5,155,16055CASPER TENNIS MORA
13ACPP008348MARTINEZ REQUENA, DAVID1,721,76058FREELANCE P&P TEAM
14ACPP003188LOPEZ LOSADA, MANUEL0,300,56060TEIA B
15ACPP002118SERRA CATALAN, ANTONIO0,400,66060CAN CUYAS II
16ACPP014027FREIXAS GENE, JOAN JOSEP6,466,46155NOVAICARIA ESPORTS CLUB
17ACPP026450CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS5,155,16156THE GOLFTROTTERS
18ACPP019110ALCANTARA GABARRON, JOSE MARIA4,754,76156FREELANCE P&P TEAM
19ACPP002173PLATERO SANCHEZ, ALBERT2,932,96158TEIA B
20ACPP020425AGUILAR MARTINEZ, JOAQUIN1,521,56159LOS OTROS GALLITOS
21ACPP019499LOPEZ RODRIGUEZ, JOAQUIN1,621,66159TEIA B
22ACPP024660CHAVARRIA DE LORENZO, GABRIELA2,422,46159CASPER TENNIS MORA
23ACPP007177DE ALFONSO DE JANER, ERASMO0,100,36161CAN CUYAS II
24ACPP025534SOTOCA CASAS, ANTONIO5,455,46257NOVAICARIA ESPORTS CLUB
25ACPP023200LUNA GARCIA, ANTONIO4446258JUGADORS DEL VALLES B
26ACPP008450BERTRAN RUIZ, ANDREU4,444,46258VILASSAR PITCH AND PUTT
27ACPP015782ARIZA MONTERO, MARIO3,743,76258DREAM PIM BADALONA
28ACPP010457SAENZ GRIÑO, ALBERT2,532,56259CLUB ESPORTIU LOPI
29ACPP011959BOIX BORRELL, JOSEP222,26260LA GARRIGA B
30ACPP023761GARRIDO JUAREZ, ISIDRE(+)1,6(+)2(+)1,46264C.E. LA COLMENA
31ACPP025533PRAT GONZALEZ, DANIEL(+)2,5(+)2(+)2,36264FREELANCE P&P TEAM
32ACPP004446MIER ROURA, MIQUEL7,787,76355NOVAICARIA ESPORTS CLUB
33ACPP025630MAS ALSINA, MARC8,488,46355MANRESA BERNAT OLLER
34ACPP017912FLORIACH RIVAS, JAUME3,643,66359SEMAR
35ACPP015952HERNANDEZ PIQUER, JOSEP3,433,66360CLUB ESPORTIU LOPI
36ACPP014144MARCOS GOMEZ, FELICIANO1,111,36362DREAM PIM BADALONA
37ACPP019834SUAREZ TALLE, JOSE ANTONIO11,91211,16452C.E. LA COLMENA
38ACPP025430SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI4,954,96459NOVAICARIA ESPORTS CLUB
39ACPP002026SEGURADO GONZALEZ, FRANCISCO2,222,46462C.E. LA COLMENA
40ACPP001384SERRANO LEON, DANIEL0,610,86463CAN CUYAS II
41ACPP010778ESTEBAN GORBE, CEFERINO(+)0,100,16464SEMAR
42ACPP017344CARO GARCIA, ENRIQUE(+)0,30(+)0,16464LOS OTROS GALLITOS
43ACPP016383CARMONA LOPEZ, RUBEN(+)1,4(+)1(+)1,26465XERINOLA HCP 1
44ACPP020963CORTILLAS CALABUIG, ISIDRE10,21010,26555JUGADORS DEL VALLES B
45ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,565,56559XERINOLA HCP 1
46ACPP016507PIÑON REY, SANTIAGO LUIS5,355,56560VILASSAR PITCH AND PUTT
47ACPP000281UBACH TRABAL, POL4,955,16560CASPER TENNIS MORA
48ACPP025388TOMAS RUBIO, CARLOS3,543,76561CHICAGO G. CLUB
49ACPP008622VERNET PEREZ, ALBERT4,144,36561DREAM PIM BADALONA
50ACPP020320BARJUAN BADELL, JUAN2,933,16562LA GARRIGA B
51ACPP026433PRADELL BUXO, JORDI8,488,46658MANRESA BERNAT OLLER
52ACPP014192GARCIA VINYALS, MIQUEL ANGEL4,344,56662MANRESA BERNAT OLLER
53ACPP013638GONZALEZ GRACIA, ENRIC2,8336663LA GARRIGA B
54ACPP026428LLUSCA QUEROL, DANIEL3,743,96763THE GOLFTROTTERS
55ACPP023219FONTGIVELL MARTINEZ, JOAN CARLES6,8776861THE GOLFTROTTERS
56ACPP022768VERGARA HERRERA, JOSE LUIS888,26961THE GOLFTROTTERS
57ACPP020540VALBUENA HERNANDEZ, AUGUST6,576,76962C.E. LA COLMENA
58ACPP013663CHINCHILLA ALADID, JOSE3,643,86965LA GARRIGA B
59ACPP012122IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO10,11010,37161DREAM PIM BADALONA
60ACPP021694FERNANDEZ VALDIVIA, JOAN ANTONI7,988,17163JUGADORS DEL VALLES B
61ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,665,87165CLUB ESPORTIU LOPI
62ACPP010235SAENZ CASALS, ORIOL7,587,77365CLUB ESPORTIU LOPI
63ACPP020442DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO0,8117473TEIA B
64ACPP025720JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO5,155,37570CHICAGO G. CLUB
65ACPP024624ZAMORA MAS, JOAN5,565,78074CHICAGO G. CLUB
66ACPP007340AMADO FLORES, TONI4,654,88176CAN CUYAS II
67ACPP004382GELI ROIG, JOSEP M5,565,7100100LOS OTROS GALLITOS
68ACPP016130LLEONART OLIVER, ROGER2,632,6100100MANRESA BERNAT OLLER
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP013175LOPEZ MIGUEL, RICARD(+)3,2(+)3(+)3,25053FREELANCE P&P TEAM
ACPP009277FUENTES CRUZ, JESUS(+)1,7(+)2(+)1,7
2ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª1,821,55146VILASSAR PITCH AND PUTT
ACPP015587CHURKO MONTERO, SERGIO15,91215,6
3ACPP004992VALLE GARCIA, JUAN3,423,35249C.E. LA COLMENA
ACPP024430FERNANDEZ DIAZ, JOSE6,156
4ACPP002595MENDOZA BLASCO, ANDRES0,610,65351LOS OTROS GALLITOS
ACPP001765GOMEZ RAMIREZ, MANUEL1,521,5
5ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,622,45547VILASSAR PITCH AND PUTT
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA11,8911,6
6ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA4,644,65551DREAM PIM BADALONA
ACPP009402IBANYEZ AZNAR, JORDI5,245,2
7ACPP017560ISUS BERNADI, JOAN2225551TEIA B
ACPP002172PLATERO LOPEZ, MARCIAL12912
8ACPP005759FREIXENET FONTSECA, LLUIS4,334,35652LOS OTROS GALLITOS
ACPP001547BATLLE SALUD, RAMON8,468,4
9ACPP019004CONESA MANZANARES, ANTONIO(+)0,40(+)0,45656TEIA B
ACPP000129IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE1,211,2
10ACPP019577CASTILLO PLA, RAUL4,744,75752MANRESA BERNAT OLLER
ACPP019042CALAFELL RIBERA, ALEXANDRE6,656,6
11ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE5455753DREAM PIM BADALONA
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA8,778,7
12ACPP024612NAVARRO MARIN, ROBERTO3,933,85849THE GOLFTROTTERS
ACPP025737TORRES FERNANDEZ, JAVIER14,11114
13ACPP013564PLANS RIBERA, JUAN2,422,45855FREELANCE P&P TEAM
ACPP022101GIMENEZ RODRIGUEZ, MANEL4,434,4
14ACPP002787SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO1,111,15856CASPER TENNIS MORA
ACPP027020DE LA RIVA VALLS, ANA3,123,1
15ACPP003722VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL0,810,85857SEMAR
ACPP022460PUCHADES BASSOLS, VICENTE2,522,5
16ACPP005413JIMENEZ FELIU, BARTO(+)2,3(+)2(+)2,35857XERINOLA HCP 1
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA6,456,4
17ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO5,655,65952SEMAR
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA14,91114,9
18ACPP006519MORO GABRIEL, JESUS2,822,85957CAN CUYAS II
ACPP004934CEBRIAN ARNAL, ANTONIO4,234,2
19ACPP008649MORENO BUEDO, MARTIN1,821,85957CAN CUYAS II
ACPP024392MARIN CASAS, RAMON4,944,9
20ACPP027235CANALES GAMEZ, JOSE MARIA4,034,06053THE GOLFTROTTERS
ACPP027080VALERO TODA, CARLOS9,279,2
21ACPP011853MARTINEZ GORDI, JORDI2,722,76056CHICAGO G. CLUB
ACPP025727GIMENO GARCIA, MARC8,878,8
22ACPP023839YERO PUPO, ALEXIS9,479,46153NOVAICARIA ESPORTS CLUB
ACPP026043VIERGE SORIANO, ELISABET15,61215,6
23ACPP021937RUBIO GARCIA, ANTONIO7,357,36153JUGADORS DEL VALLES B
ACPP021570PELAYO MORENO, ISIDRE13,71113,7
24ACPP011918CALVET ESCRIBANO, MARC6,256,26153CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP010236COLLADO CONSUEGRA, BLAS12,81012,8
25ACPP014023CASTRO RUBIO, JUAN JOSE3,733,76256LA GARRIGA B
ACPP003582VIÑAS ALMATO, JUAN7,567,5
26ACPP011972SAENZ OLLE, JOAQUIM3,223,26257CLUB ESPORTIU LOPI
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11811
27ACPP024364SANCHEZ LEON, JOSE7,357,36358JUGADORS DEL VALLES B
ACPP021872RUIZ BAILON, ALFONSO11,4811,4
28ACPP025242BROSETA FERRIZ, HECTOR108106554C.E. LA COLMENA
ACPP022691ANTUNEZ MARCOS, SERAFIN181418
29ACPP026367CAMPRUBI MONTAL, BERTA10,1810,16658CASPER TENNIS MORA
-----
30ACPP003155TORRES EGEA, ANA5,445,46661XERINOLA HCP 1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL7,567,5
31ACPP026321ARENAS DEL CUERPO, MANUEL13,51113,56856NOVAICARIA ESPORTS CLUB
ACPP026394HIGUERA RUEDA, JULIAN DAVID17,51417,5
32ACPP015181FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO5,345,36963LA GARRIGA B
ACPP016189FERRE GARCIA, ANTONIO7,767,7
33ACPP024624ZAMORA MAS, JOAN5,555,5100100CHICAGO G. CLUB
-----

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1FREELANCE P&P TEAM10010010080729090632
2XERINOLA HCP 180809072802380505
3CAN CUYAS II906480501008038502
4CASPER TENNIS MORA725028100907250462
5TEIA B44286464285656340
6VILASSAR PITCH AND PUTT2838231533100100337
7LOS OTROS GALLITOS64445033383372334
8MANRESA BERNAT OLLER33727256561119319
9C.E. LA COLMENA19903344236444317
10THE GOLFTROTTERS3833890645015298
11DREAM PIM BADALONA15235619503833234
12CHICAGO G. CLUB5056113815283201
13CLUB ESPORTIU LOPI2315442844197180
14LA GARRIGA B56191511191511146
15SEMAR111119233764138
16NOVAICARIA ESPORTS CLUB33333114428125
17JUGADORS DEL VALLES B7777732361

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC