Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Alex Albinyana Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesCampionats de CatalunyaNotícia id 35717
30.09.2018

Campionats de CatalunyaAlex Albinyana Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2018

Alex Albinyana Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2018 al P&P El Vendrell després de guanyar a la final a Marc Fortuny

1a Ronda - 32ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-64

29/09/18 - 9:00

 

CASELLAS GARCIA, MARC

IBANYEZ TORRES, MARC

3i2

 1-64

29/09/18 - 9:06

1up

ALBINYANA TORNE, ALEX

RAMOS VIÑOLAS, EDUARD

 

 1-64

29/09/18 - 9:12

1up

MONTERO SANCHEZ, PILAR

PLANAS GRANDE, JORDI

 

 1-64

29/09/18 - 9:18

4i3

DIAZ CARRERAS, RICARD

RIOS MANSO, HEDER ALBERTO

 

 1-64

29/09/18 - 9:24

 

SANZ RAMON, ENRIC

GOMEZ MARTA, MARIO

2up

 1-64

29/09/18 - 9:30

 

MATEO PEREZ, ANTONIO

CARRIQUI OSUNA, FELIX

4i3

 1-64

29/09/18 - 9:36

 

CERRATO CLAR, IVAN

LOPEZ CALONGE, ADAN

5i4

 1-64

29/09/18 - 9:42

2i1

SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

 

 1-64

29/09/18 - 9:48

 

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO

1up

 1-64

29/09/18 - 9:54

 

SABORIT FLORETA, JORDI

SALAZAR JAEN, ROBERTO

2i1

 1-64

29/09/18 - 10:00

3i2

SANMARTIN MULERO, EMILI

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

 

 1-64

29/09/18 - 10:06

 

VIDAL SERRAT, JAUME

SOLE MARZO, DAVID

1up

 1-64

29/09/18 - 10:12

2i1

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

RIERA VALLCORBA, DAVID

 

 1-64

29/09/18 - 10:18

1up

FARRES BALLESTE, MARTA

MEDINA OLID, MIGUEL

 

 1-64

29/09/18 - 10:24

2i1

ROVIRA PASTELLS, LLUIS

LUQUE CANO, ISABEL

 

 1-64

29/09/18 - 10:30

1up

RAMOS MERINO, RAFAEL

PRAT CASAS, PERE

 

 1-64

29/09/18 - 10:36

 

AVILES DE DIEGO, JUANJO

FORTUNY ESPAÑA, MARC

1up

 1-64

29/09/18 - 10:42

5i3

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

GARCIA MORENO, FEDERICO

 

 1-64

29/09/18 - 10:48

 

CARRETER MARTINEZ, DANIEL

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

4i3

 1-64

29/09/18 - 10:54

 

SERRA BLANCH, JORDI

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

7i6

 1-64

29/09/18 - 11:00

2up

AMOR ROYO, MANUEL

ALKASAB, HUSEIN

 

 1-64

29/09/18 - 11:06

 

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

2i1

 1-64

29/09/18 - 11:12

1up

CHAVES GARRIDO, SERGI

LOPEZ LEON, GREGO

 

 1-64

29/09/18 - 11:18

6i4

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

MARQUES PLA, CARLES

 

 1-64

29/09/18 - 11:24

 

SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI

SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO

4i3

 1-64

29/09/18 - 11:30

3i2

GAMERO MERINO, JAVIER

LOPEZ CEA, CARLOS

 

 1-64

29/09/18 - 11:36

1up

GONZALEZ GARCIA, SERGIO

GONZALEZ GARCIA, CAROLINA

 

 1-64

29/09/18 - 11:42

6i4

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

SANCHEZ LLOP, GENIS

 

 1-64

29/09/18 - 11:48

 

VILA PLANAGUMA, ENRIC

LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL

2UP

 1-64

29/09/18 - 11:54

 

EVANS, JOHN FREDERICK

BELMONTE SAIN, LLUIS

3I2

 1-64

29/09/18 - 12:00

 

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

OJEDA ROMERO, RAFAEL

5i4

 1-64

29/09/18 - 12:06

 

VILARDELL GRAS, CARLOS

LLORET ESPINET, FREDERIC

1UP

2a Ronda - 16ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-32

29/09/18 - 12:12

 

IBANYEZ TORRES, MARC

ALBINYANA TORNE, ALEX

3I2

 1-32

29/09/18 - 12:08

 

MONTERO SANCHEZ, PILAR

DIAZ CARRERAS, RICARD

3I2

 1-32

29/09/18 - 12:24

6I5

GOMEZ MARTA, MARIO

CARRIQUI OSUNA, FELIX

 

 1-32

29/09/18 - 12:30

1UP

LOPEZ CALONGE, ADAN

SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO

 

 1-32

29/09/18 - 12:36

 

GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO

SALAZAR JAEN, ROBERTO

5I4

 1-32

29/09/18 - 12:42

 

SANMARTIN MULERO, EMILI

SOLE MARZO, DAVID

3I1

 1-32

29/09/18 - 12:48

5I4

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

FARRES BALLESTE, MARTA

 

 1-32

29/09/18 - 13:00

 

ROVIRA PASTELLS, LLUIS

RAMOS MERINO, RAFAEL

6I5

 1-32

29/09/18 - 13:12

1up

FORTUNY ESPAÑA, MARC

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

 

 1-32

29/09/18 - 13:24

 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

2i1

 1-32

29/09/18 - 13:36

4i3

AMOR ROYO, MANUEL

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

 

 1-32

29/09/18 - 13:48

 

CHAVES GARRIDO, SERGI

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

5i3

 1-32

29/09/18 - 14:00

 

SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO

GAMERO MERINO, JAVIER

8i7

 1-32

29/09/18 - 14:12

 

GONZALEZ GARCIA, SERGIO

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

4i3

 1-32

29/09/18 - 14:24

 

LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL

BELMONTE SAIN, LLUIS

3i1

 1-32

29/09/18 - 14:36

 

OJEDA ROMERO, RAFAEL

LLORET ESPINET, FREDERIC

3i2

3a Ronda - 8ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-16

29/09/18 - 14:48

2i1

ALBINYANA TORNE, ALEX

DIAZ CARRERAS, RICARD

 

 1-16

29/09/18 - 15:00

4i2

GOMEZ MARTA, MARIO

LOPEZ CALONGE, ADAN

 

 1-16

29/09/18 - 15:12

 

SALAZAR JAEN, ROBERTO

SOLE MARZO, DAVID

1up

 1-16

29/09/18 - 15:30

1up

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

RAMOS MERINO, RAFAEL

 

 1-16

29/09/18 - 15:54

4i3

FORTUNY ESPAÑA, MARC

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

 

 1-16

29/09/18 - 16:18

1up

AMOR ROYO, MANUEL

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

 1-16

29/09/18 - 16:42

 

GAMERO MERINO, JAVIER

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

4i3

 1-16

29/09/18 - 17:06

4i3

BELMONTE SAIN, LLUIS

LLORET ESPINET, FREDERIC

 

4a Ronda - 4rts de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 1-8

30/09/18 - 9:00

6I5

ALBINYANA TORNE, ALEX

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 1-8

30/09/18 - 9:06

 

SOLE MARZO, DAVID

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

2I1

 1-8

30/09/18 - 9:12

1UP

FORTUNY ESPAÑA, MARC

AMOR ROYO, MANUEL

 

 1-8

30/09/18 - 9:18

2I1

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

5a Ronda - Semifinals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 5-8

30/09/18 - 11:42

1UP

SOLE MARZO, DAVID

AMOR ROYO, MANUEL

 

 5-8

30/09/18 - 11:48

4I3

GOMEZ MARTA, MARIO

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 1-4

30/09/18 - 11:54

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

FORTUNY ESPAÑA, MARC

1UP

 1-4

30/09/18 - 12:00

4I2

ALBINYANA TORNE, ALEX

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

6a Ronda - Finals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat

 7-8

30/09/18 - 14:18

2I1

AMOR ROYO, MANUEL

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 5-6

30/09/18 - 14:24

 

SOLE MARZO, DAVID

GOMEZ MARTA, MARIO

1UP

 3-4

30/09/18 - 14:30

2I1

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 1-2

30/09/18 - 14:36

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

ALBINYANA TORNE, ALEX

5I4

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2018

Posició Final

Nom

1

ALBINYANA TORNE, ALEX

2

FORTUNY ESPAÑA, MARC

3

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

4

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

5

GOMEZ MARTA, MARIO

6

SOLE MARZO, DAVID

7

AMOR ROYO, MANUEL

8

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

Quadre d'enfrontaments al Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2018

1

VILARDELL GRAS, CARLOS

 

 

RAMOS MERINO, RAFAEL

3

 

 

 

 

 

LLORET ESPINET, FREDERIC

 

 

RAMOS MERINO, RAFAEL

 

 

 

 

 

 

 

64

LLORET ESPINET, FREDERIC

 

 

 

 

 

PRAT CASAS, PERE

62

 

 

 

 

 

LLORET ESPINET, FREDERIC

 

 

RAMOS MERINO, RAFAEL

 

 

 

 

 

 

 

32

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

 

 

 

 

 

 

ROVIRA PASTELLS, LLUIS

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OJEDA ROMERO, RAFAEL

 

 

 

 

 

ROVIRA PASTELLS, LLUIS

 

 

 

 

 

 

 

33

OJEDA ROMERO, RAFAEL

 

 

 

 

 

LUQUE CANO, ISABEL

35

 

 

 

 

 

 

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

 

 

16

EVANS, JOHN FREDERICK

 

 

 

 

 

 

FARRES BALLESTE, MARTA

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 

 

 

 

 

FARRES BALLESTE, MARTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDINA OLID, MIGUEL

51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

 

17

VILA PLANAGUMA, ENRIC

 

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL

 

 

 

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

 

48

LOSADA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL

 

 

 

 

 

RIERA VALLCORBA, DAVID

46

 

 

 

 

 

 

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 

 

 

 

 

 

 

8

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 

 

 

 

 

 

VIDAL SERRAT, JAUME

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57

SANCHEZ LLOP, GENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

GONZALEZ GARCIA, SERGIO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SANMARTIN MULERO, EMILI

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GONZALEZ GARCIA, SERGIO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SANMARTIN MULERO, EMILI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

GONZALEZ GARCIA, CAROLINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BETLINSKI COLMENA, RICARDO

 

 

 

 

 

 

SOLE MARZO, DAVID

 

 

 

 

 

 

 

 

9

GAMERO MERINO, JAVIER

 

 

 

 

 

 

SABORIT FLORETA, JORDI

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAMERO MERINO, JAVIER

 

 

 

 

 

 

SALAZAR JAEN, ROBERTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

56

LOPEZ CEA, CARLOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALAZAR JAEN, ROBERTO

54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAMERO MERINO, JAVIER

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

SALAZAR JAEN, ROBERTO

 

 

 

 

 

 

 

 

24

SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI

 

 

 

 

 

 

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO

 

 

 

 

 

GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO

 

 

 

 

 

 

 

41

SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO

 

 

 

 

 

GARCIA FELIU, JOSE SERVANDO

43

 

 

 

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

 

 

 

 

21

CASELLAS GARCIA, MARC

 

 

 

 

AVILES DE DIEGO, JUANJO

23

 

 

 

 

 

 

 

 

IBANYEZ TORRES, MARC

 

 

 

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

IBANYEZ TORRES, MARC

 

 

 

 

 

 

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

42

 

 

 

 

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

 

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

 

 

 

 

 

SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53

RAMOS VIÑOLAS, EDUARD

 

 

 

 

 

 

 

GARCIA MORENO, FEDERICO

55

 

 

 

 

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

 

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

MONTERO SANCHEZ, PILAR

 

 

 

 

 

 

 

 

CARRETER MARTINEZ, DANIEL

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTERO SANCHEZ, PILAR

 

 

 

 

 

 

 

 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

PLANAS GRANDE, JORDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIAZ CARRERAS, RICARD

 

 

 

 

 

 

 

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

DIAZ CARRERAS, RICARD

 

 

 

 

 

 

 

 

SERRA BLANCH, JORDI

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIAZ CARRERAS, RICARD

 

 

 

 

 

 

 

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60

RIOS MANSO, HEDER ALBERTO

 

 

 

 

 

 

 

MARTINEZ BARROSO, ANGEL

58

 

 

 

 

 

 

 

 

ALBINYANA TORNE, ALEX

 

 

 

 

FORTUNY ESPAÑA, MARC

 

 

 

20

SANZ RAMON, ENRIC

 

 

 

 

AMOR ROYO, MANUEL

18

 

 

 

 

 

 

 

 

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 

 

 

AMOR ROYO, MANUEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 

 

 

 

 

 

ALKASAB, HUSEIN

47

 

 

 

 

 

 

 

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 

 

 

AMOR ROYO, MANUEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

MATEO PEREZ, ANTONIO

 

 

 

 

 

 

 

 

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARRIQUI OSUNA, FELIX

 

 

 

 

 

 

 

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52

CARRIQUI OSUNA, FELIX

 

 

 

 

 

 

 

O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP

50

 

 

 

 

 

 

 

 

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 

 

 

AMOR ROYO, MANUEL

 

 

 

 

 

29

CERRATO CLAR, IVAN

 

 

 

 

CHAVES GARRIDO, SERGI

31

 

 

 

 

 

 

 

 

LOPEZ CALONGE, ADAN

 

 

 

 

CHAVES GARRIDO, SERGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

LOPEZ CALONGE, ADAN

 

 

 

 

 

 

 

LOPEZ LEON, GREGO

34

 

 

 

 

 

 

 

 

LOPEZ CALONGE, ADAN

 

 

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

 

 

 

 

4

SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO

 

 

 

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

2

 

 

 

 

 

 

 

 

SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO

 

 

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

 

 

 

 

61

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

 

 

 

MARQUES PLA, CARLES

63

 

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC