Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 35735
02.10.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 2ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 2ª prova el 3 d'octubre a Roc 3, Lloret, Platja d'Aro, Sant Cebrià, Vallromanes i Hcp 1
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: HONOR - 2ª Prova - Camp: Roc 3
1 fourball ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO
2 fourball ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP002784 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
3 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP000775 ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
4 fourball ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP000404 NAVARRO DE PACO, FRANCISCO
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
5 fourball ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO ROC 3
ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO
6 fourball ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL HCP 1 SEMAR
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
7 fourball ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO ROC 3
ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN
ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
8 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP
10 fourball ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL EL VALLES A
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO
ACPP001118 MARIN GARCIA, EUSEBIO VALLROMANES A
ACPP013883 TENOR PEREZ, PEDRO
11 fourball ACPP001281 ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
12 fourball ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
ACPP018790 CARABASA FONTANET, AGUSTIN BONAREA A
ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO
13 fourball ACPP015066 SANROMA CANAL, RAMON EL VALLES A
ACPP017307 PEÑARROYA MULLOR, SEVERIANO
ACPP005768 CASTELL SALVANES, CARLOS CAMBRILS
ACPP024404 GUZMAN NAVARRO, ANTONIO
14 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME VALLROMANES A
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE
ACPP016636 ROS ARGANDOÑA, MARIANO BONAREA A
ACPP019775 MASES VILASECA, JOSEP MARIA
15 fourball ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP006213 MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL CAMBRILS
ACPP013729 VIZ BLANCO, JESUS
16 fourball ACPP022610 MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO BONAREA A
ACPP022609 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP
ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN CAMBRILS
ACPP024849 BUSTILLO BARBERO, GORGONIO
17 fourball ACPP016508 RIBERA ROQUE, IGNASI BONAREA A
ACPP026743 SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO
ACPP008816 MORLANS ROIG, ANTONI CAMBRILS
ACPP027873 JULIA MOLTO, MIGUEL ANGEL
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 2ª Prova - Camp: Lloret
1 fourball ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS TEIA A
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP001889 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA
2 fourball ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
3 fourball ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
4 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
5 fourball ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
6 fourball ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
7 fourball ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA
8 fourball ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC TEIA D
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO
10 fourball ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO
11 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE
12 fourball ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS FRANCIAC A
ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA
13 fourball ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL FRANCIAC A
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
14 fourball ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO
15 fourball ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
16 fourball ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI FRANCIAC B
ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
17 fourball ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 2ª Prova - Camp: Platja d'Aro
1 fourball ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA PLATJA D'ARO NOU
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
2 fourball ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
3 fourball ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP006682 BLAJE GRACIA, ENRIC
4 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
5 fourball ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS
6 fourball ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP017781 CABARROCAS ORTEGA, ENRIC
7 fourball ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
8 fourball ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP027415 ARPA DOMINGUEZ, RICARDO
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID
9 fourball ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
10 fourball ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
11 fourball ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP017418 FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D’ARO A
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
12 fourball ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
13 fourball ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP022460 PUCHADES BASSOLS, VICENTE
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
14 fourball ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL
ACPP027952 SADO PEREZ-HERRERA, ALEXANDRE PLATJA D’ARO A
ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID
15 fourball ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME SEMAR B
ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME
ACPP003050 SALGAS RICH, JOSEP FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, JOSEP
16 fourball ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D’ARO A
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
17 fourball ACPP013933 CONESA ARMERO, JAIME TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
ACPP004973 IGLESIAS CARALT, XAVIER FORNELLS
ACPP003307 SEGARRA MARTIN, ANTONI
18 fourball ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D’ARO A
ACPP007142 VALLS CODONY, BARTOLOME
ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 2ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP028101 SANDFORD , SABINE
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
2 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES
3 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
4 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN
5 fourball ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA
6 fourball ACPP028366 ARNOULT , FRANCK GUALTA PAR 3
ACPP028186 SANDFORD , RICHARD
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
7 fourball ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP000145 PEARSON -, MERVYN SANT CEBRIA D
ACPP001098 CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL
8 fourball ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP019539 ARABIA ILLA, JOAN
ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
10 fourball ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
11 fourball ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
12 fourball ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
13 fourball ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE
14 fourball ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP015060 GUALLAR GIMENO, MIGUEL
15 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª TENNIS MORA A
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU
16 fourball ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL G10 SEMAR
ACPP019043 RODRIGUEZ VARILLAS, ERNESTO
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA TENNIS MORA A
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
17 fourball ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL TENNIS MORA A
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 2ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
2 fourball ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN
3 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
4 fourball ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO VALLROMANES G1
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
5 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
6 fourball ACPP004409 PASTELLS PAGES, JAUME CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
7 fourball ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONTSENY
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER
8 fourball ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
9 fourball ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO JUBICEC MONTSENY
ACPP023972 MONDRIA SALAS, JUAN DE DIOS
10 fourball ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC
11 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
12 fourball ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
13 fourball ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
14 fourball ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP
15 fourball ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO BADALONA B
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN
16 fourball ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO SEMAR 1
ACPP023834 PLA GIMENO, PEPITA
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP019509 MALLORQUI COSTA, JOSEP
17 fourball ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
18 fourball ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP010291 VINYES GES, JOAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/10/2018 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 2ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
2 fourball ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED VALLROMANES G2
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
3 fourball ACPP002662 CHERTA BARBA, FERNANDO VALLROMANES G2
ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI
ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
4 fourball ACPP006209 DE ALMENARA PEREZ, MARISOL VALLROMANES G2
ACPP010540 MIGUEL ROMERO, PEDRO
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID SEMAR MIXTE
ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS
5 fourball ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
6 fourball ACPP027987 ALTES SOLER, JOSEP MAS TORRELLAS
ACPP028320 MORROS LABARTA, ABEL
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE SEMAR MIXTE
ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS
7 fourball ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE FRANCIAC C
ACPP001712 PERICH ARGEMIR, ANTONI
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
8 fourball ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE
ACPP010409 SAUMELL AGUT, JACINTO SEMAR MIXTE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN
10 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME
11 fourball ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT
12 fourball ACPP013964 BADOSA SOLER, LAIA SEMAR C
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª
13 fourball ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
14 fourball ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP027566 PRAT BOIX, PERE
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
15 fourball ACPP028203 VILALTA SOLDEVILA, MIQUEL MAS GURUMBAU FORAT 19
- -
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
16 fourball ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
17 fourball ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC