Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 5ª prova (1ª final) del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 36015
08.11.2018

JuvenilsInscripcions provisionals a la 5ª prova (1ª final) del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Inscripcions provisionals a la 5ª prova (1ª final) del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018 que es juga el 17 i 18 de novembre a Sant Cebrià (zona única). Finalització de les inscripcions 14 de novembre
PITCH & PUTT SANT CEBRIA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/11/18 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dijous 08/11/18
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,9 Competició HCP1 JUVENIL
2 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 4,4 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
5 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
7 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU 19,7 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 5,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
9 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 13,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
10 ACPP027704 RIU MILAN, POL 8,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES
12 ACPP028826 MARTINEZ FRANCH, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
13 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 8,3 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
14 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 20,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
PITCH & PUTT SANT CEBRIA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/11/18 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dijous 08/11/18
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 9,8 Competició INDIVIDUAL
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,8 Competició INDIVIDUAL
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,8 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 0,7 Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 9,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 9,9 Competició CANTERA BADALONA
7 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 10,4 Competició CANTERA BADALONA
8 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12 Competició CANTERA BADALONA
9 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 12,5 Competició CANTERA BADALONA
10 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,4 Competició CANTERA BADALONA
11 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 20,6 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA
13 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
14 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 10,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 16 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
18 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 19,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
21 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 17 Iniciació INDIVIDUAL
22 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
23 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 17,6 Iniciació HCP1 JUVENIL
24 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,5 Iniciació HCP1 JUVENIL
25 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
26 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
27 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 6,7 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
29 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
30 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
32 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12,8 Iniciació BADALONA PROMESES
33 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 13,4 Iniciació BADALONA PROMESES
34 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,6 Iniciació BADALONA PROMESES
35 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 17,9 Iniciació BADALONA PROMESES
36 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
37 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
38 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
39 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
40 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
41 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
42 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
43 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
44 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
45 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
46 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
47 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
48 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC