Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 5ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36516
23.01.2019

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 5ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 5ª prova el 23 de gener a Hcp 1, Teià i Montseny

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

TOTAL

1

SANT CEBRIA A

6,5

-

6

8

6,5

27

2

BADALONA XL

4

6,5

-

5

5,5

21

3

SEMAR B

3,5

4

4

3

5,5

20

4

VALLROMANES A

1,5

4,5

7

-

6

19

5

SANT CEBRIA C

4,5

6,5

2

1,5

2,5

17

6

SEMAR X

5

4

6

0

2

17

7

SANT CEBRIA B

4

3,5

2

6,5

-

16

8

FORNELLS

3

1,5

4

4

1,5

14

9

TEIA D

-

1,5

1

4

2,5

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

TOTAL

1

FRANCIAC B

3

4

5

6

4,5

22,5

2

VALLROMANES B

5,5

4

5

3,5

3

21

3

SANT CEBRIA D

5

5,5

3

2

5

20,5

4

SANT CEBRIA E

2,5

2,5

3

5

7

20

5

VALLROMANES G1

6

-

3,5

6

3,5

19

6

TEIA C

4

5

-

3

5

17

7

VALLROMANES C

4

3,5

4,5

4,5

-

16,5

8

TENNIS MORA B

2

4,5

6,5

-

3

16

9

G10 SEMAR

-

3

1,5

2

1

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

TOTAL

1

AMICS P&P LA GARRIGA

7

5

6

6

4,5

28,5

2

BADALONA A

4,5

3

6

6

4

23,5

3

GUALTA

7

-

7,5

4

3,5

22

4

LA GARRIGA 22

7,5

6,5

-

2,5

4

20,5

5

JUBICEC MOSTSENY

1

8

2

4

5

20

6

TENNIS MORA A

3,5

0

2

5,5

3,5

14,5

7

PLATJA D'ARO B

1

6,5

4

-

3

14,5

8

ST.CEBRIA GESPA VERDA

-

1,5

4

2

4,5

12

9

BADALONA B

0,5

1,5

0,5

2

-

4,5

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 5 - Dimecres 23 de gener de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Hcp 1

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

FORNELLS

6,5

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)8,4

-

3i2

Tee 1

 

-

(+)1,4

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

1,5

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)5,8

-

 

Tee 1

1up

-

(+)0,2

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

ACPP010379

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4

-

1up

Tee 2

 

-

0,1

GUELL MASMIQUEL, JOSEP

ACPP015047

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

(+)3,6

-

4i3

Tee 2

 

-

0,3

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

ACPP008180

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,5

-

8i7

Tee 3

 

-

2,5

SALGAS RICH, JOSEP

ACPP003050

ACPP009611

POZO ALCANTARA, ANTONIO

(+)3,4

-

as

Tee 3

as

-

2,6

VICH FIGA, XAVIER

ACPP003004

ACPP003295

SANCHEZ BOU, EDUARD

(+)2,9

-

7i6

Tee 4

 

-

4,2

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

ACPP023624

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)2,6

-

3i2

Tee 4

 

-

9,5

SEGARRA MARTIN, ANTONI

ACPP003307

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR X

6

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)5,8

-

 

Tee 5

2i1

-

(+)7,4

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

ACPP003196

2

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)2,3

-

3i2

Tee 5

 

-

(+)3,8

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2

-

4i3

Tee 6

 

-

(+)2,2

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

ACPP007177

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)1,8

-

5i4

Tee 6

 

-

(+)0,2

JUBANY CLARET, ANTONIO

ACPP024405

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)1,2

-

4i3

Tee 7

 

-

0,3

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)0,8

-

1up

Tee 7

 

-

0,6

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

ACPP010778

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

3,5

-

5i4

Tee 8

 

-

2,6

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

5,5

-

 

Tee 8

4i3

-

3,6

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

ACPP027092

BADALONA XL

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA C

5,5

ACPP000201

GIRO CODINA, JORDI

(+)5,9

-

as

Tee 10

as

-

(+)0,8

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

2,5

ACPP001035

SERRANO ESTAPE, OSCAR

(+)3,5

-

3i1

Tee 10

 

-

0,3

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

(+)3,3

-

5i4

Tee 11

 

-

1,9

PEÑA MENDEZ, EMILIO

ACPP019714

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

(+)2,5

-

 

Tee 11

6i5

-

2,1

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

ACPP021953

ACPP009265

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

(+)2

-

5i4

Tee 12

 

-

4,9

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

ACPP019004

CONESA MANZANARES, ANTONIO

(+)1,8

-

 

Tee 12

4i3

-

5

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

ACPP007284

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

(+)0,8

-

4i3

Tee 13

 

-

10,6

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

ACPP012757

ACPP020481

VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE CAMILO

3,3

-

7i6

Tee 13

 

-

13,3

VIVO GRAU, JAUME

ACPP020278

TEIA D

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

2,5

ACPP010632

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

(+)3,2

-

1up

Tee 14

 

-

(+)5,7

SURROCA CORET, JOSEP

ACPP020255

5,5

ACPP009130

JAQUES MALET, MIQUEL

1,2

-

 

Tee 14

4i5

-

(+)2

MUNNE GRAUPERA, JOSEP

ACPP020379

ACPP012569

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

2,7

-

1up

Tee 15

 

-

(+)1,6

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP027213

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

2,8

-

 

Tee 15

4i3

-

(+)0,6

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

4,2

-

 

Tee 16

4i3

-

(+)0,6

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

ACPP019060

ACPP019123

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

6,2

-

 

Tee 16

4i3

-

1,3

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

8

-

as

Tee 17

as

-

1,8

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP025414

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

8,4

-

 

Tee 17

4i3

-

3,2

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 5 - Dimecres 23 de gener de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Teià

 

VALLROMANES G1

AV

RES

VS

RES

AV

FRANCIAC B

3,5

ACPP016853

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

1,6

4,2

3/2

Tee 1

 

-

(+)2,3

MOLINS SALA, LLUIS

ACPP018804

4,5

ACPP013550

FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA

2,7

4,2

 

Tee 1

5/4

-

(+)1,8

MANZANARES COLL, ANTONI

ACPP001630

ACPP016191

GUILLEN GARCIA, JOAN

2,8

4,2

 

Tee 2

4/3

-

(+)1,1

COLL RIGAU, JAUME

ACPP001622

ACPP019058

MUNNE SURIÑA, JOSEP

4,4

4

 

Tee 2

2/0

-

2,3

GONZALEZ DORADO, EMILIA

ACPP001708

ACPP023759

CONNOLLY *, STEPHEN

7,8

4,2,5

AS

Tee 3

AS

-

2,6

PIÑA PRAT, JOAN

ACPP005694

ACPP020392

CANUT GALLART, ENRIQUE

8,8

4,2,5

5/4

Tee 3

 

-

3,5

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

ACPP001638

ACPP027596

CASTRO DEGARA, FRANCISCO

11,5

4,2,5

+1

Tee 4

NP

-

5

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

ACPP006442

ACPP013154

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

12

4,2,5

 

Tee 4

4/3

-

5,1

MASA SURROCA, JORDI

ACPP006609

TENNIS MORA B

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA D

3

ACPP008109

GISPERT MAROT, MANUEL

1,5

4

2 UP

Tee 5

 

-

0

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

ACPP001683

5

ACPP007191

ARENAS VILA, JAUME

2,5

4

6/4

Tee 5

 

-

1

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP017030

MORCILLO MARTINEZ, RICARDO

3,4

4

 

Tee 6

2UP

-

2,1

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

3,7

-

 

Tee 6

2/1

4

5,7

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP026283

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

4,4

-

2/1

Tee 7

 

4

5,9

GRAU OLIVA, JOSEP

ACPP000891

ACPP008092

LOPEZ VAZQUEZ, JUAN

6,2

-

 

Tee 7

6/5

-

6,6

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

ACPP012001

VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO

12,4

4,2,5

 

Tee 8

4/3

-

7,4

FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC

ACPP019151

ACPP008087

BURGOS NEILA, ALICIA

12,5

4,2

 

Tee 8

4/3

-

9,4

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

5

ACPP020442

DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO

(+)0,8

-

 

Tee 10

1UP

4

1,1

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

3

ACPP020106

PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL

1,6

-

2/1

Tee 10

 

-

8,6

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP006087

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

2,3

-

4/3

Tee 11

 

4

4,2

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP020175

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

5,4

-

1 UP

Tee 11

 

-

4,6

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP028106

VILA PERARNAU, PERE

5,7

 

8/7

Tee 12

 

-

5

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP002172

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

10

4,2,5

5/4

Tee 12

 

-

5

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

10,9

4,2,5

 

Tee 13

4/3

-

5,5

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,4

-

 

Tee 13

3/2

-

11,4

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

G10 SEMAR

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

1

ACPP025603

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

1,9

4,2,5

 

Tee 14

9/6

-

(+)3,2

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

7

ACPP013818

COMPTE CORNEY, JOAN

6

4,2,5

2/1

Tee 14

 

-

(+)0,2

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

7,6

4,2
5,18

 

Tee 15

6/4

-

(+)0,1

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

7,8

4,2,5

 

Tee 15

2/0

-

1,1

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP027687

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

10,7

4,2,5
18,13

 

Tee 16

4/3

-

1,3

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

11,6

4,2,5
18,13

 

Tee 16

2/1

-

1,5

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP026441

SALVADOR CASTRO, MANUEL

13,1

4,2
5,18

 

Tee 17

3/2

-

4,6

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP017106

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

19,7

4,2,5,18
13,17,8

 

Tee 17

7/5

-

5,4

TERES TOMAS, JOAN

ACPP023445

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 5 - Dimecres 23 de gener de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Montseny

 

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

AMICS P&P LA GARRIGA

3,5

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

0,7

11

E

Tee 1

E

-

(+)1,6

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

ACPP002249

4,5

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

0,9

-

 

Tee 1

1UP

11

3,3

BARJUAN BADELL, JUAN

ACPP020320

ACPP011191

BRACONS MASDEU, RAFAEL

3

-

 

Tee 2

4i3

-

3,9

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

ACPP026087

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

3,3

-

9i8

Tee 2

 

11

5,1

FERNANDEZ EGEA, FRANCISCO

ACPP015181

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,3

-

5i4

Tee 3

 

11

5,5

VIÑAS ALMATO, JUAN

ACPP003582

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

5,9

-

 

Tee 3

3i2

11

7,5

PUNTI AGUILAR, FERRAN

ACPP012959

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

10

11

1UP

Tee 4

 

-

7,6

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

ACPP027811

ACPP016915

GONZALEZ SANZ, PERE

10,5

-

 

Tee 4

8i7

11,18

14,7

LAGAR GALAN, RAFAEL

ACPP028840

PLATJA D'ARO B

AV

RES

VS

RES

AV

JUBICEC MONTSENY

3

ACPP012387

SANCHEZ INGLES, FRANCISCO

0,5

-

 

Tee 5

5i4

11

1,8

ALCON LLORET, FERRAN

ACPP000839

5

ACPP023524

O DONOVAN *, EDMUND

1,8

-

5i4

Tee 5

 

11

4,7

ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER

ACPP004904

ACPP001770

VIANA MARTINEZ, CARMELO

2,1

-

 

Tee 6

4i2

11,18

6,9

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

ACPP002161

ACPP014276

MONTALBAN PICO, PAU

3,4

-

 

Tee 6

1up

11,18

7

CORTES GUERRA, NICOLAS

ACPP001975

ACPP008455

BAENA TRIGUERO, VICENTE

3,9

-

3i2

Tee 7

 

11,18

7,2

SERRANO SOLER, EUSEBI

ACPP002180

ACPP014995

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

0,1

-

8i5

Tee 7

 

11 1810

7,2

DIAZ CARRASCO, MANUEL

ACPP025149

ACPP008551

MASGRAU SERRA, FINETA

7,7

-

 

Tee 8

7i6

-

7,7

GASPA TARRAGO, JORDI

ACPP002479

ACPP027155

PARAYRE XIRINACHS, DAVID

14,3

11

NP

Tee 8

 

-

12,8

ASENSIO CRESPO, FRANCESC

ACPP027089

LA GARRIGA 22

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA A

4

ACPP028882

ESCARDO BAS, JOAN

4

11

 

Tee 10

5i4

-

1,2

TORRAS PELLEJERO, PERE

ACPP025949

4

ACPP026771

RIBAS SALA, JOSE

4,9

11,18

7i5

Tee 10

 

-

1,5

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

ACPP026483

GARCIA CORTES, MARTIN

9,5

11,18,10

 

Tee 11

4i3

-

3,1

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

ACPP026775

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

9,9

11,18,10

 

Tee 11

2i1

-

3,4

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

ACPP026456

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

12,5

11,18
10,9

1UP

Tee 12

 

-

4,3

GOMEZ RUIZ, FERNANDO

ACPP021566

ACPP025037

GAY OLIVA, MARTI

14,9

11,18
10,9,3

3i1

Tee 12

 

-

5,3

RODES VERDERA, DAVID

ACPP022342

ACPP018852

SANGIL LOPEZ, JESUS

15,8

11,18
10,9,3

 

Tee 13

6i5

-

5,8

CORRERO PADILLA, JOSE

ACPP021970

ACPP012468

RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM

19,1

11,18,10
9,3,2

1UP

Tee 13

 

-

7,4

MAYNE BELLERA, JOSEP

ACPP024063

ST.CEBRIA GESPA VERDA

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

4,5

ACPP001311

GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME

6,2

11,18
10,9

5i4

Tee 14

 

-

(+)1,9

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

3,5

ACPP022504

HURTADO LINARES, AURELIO

9,7

11,18
10,9,3

4i3

Tee 14

 

-

(+)0,7

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP019493

PUIG GRAELLS, CARLES

11,3

11,18,10
9,3,2

 

Tee 15

3i1

-

(+)0,2

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP004572

FONTANET FEU, ANTONIO

14

11,18,10
9,3,2

3i2

Tee 15

 

-

2,2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP019494

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

14,7

11,18
10,9,3

E

Tee 16

E

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP024394

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

15,2

11,18
10,9,3

2i1

Tee 16

 

-

5

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP016896

YAGÜE MONFIL, PABLO

17

11,18
10,9,3

 

Tee 17

2i1

-

7,3

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP010721

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

17,1

11,18
10,9

 

Tee 17

3i2

-

9,8

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC