Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 36568
31.01.2019

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga al P&P Hcp1
Camp: Hcp 1 Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 69 79 72 94 79 70 64 62 71 94 70 83 90 108 116 118 1465
Final green 66 72 75 87 80 101 86 76 71 68 76 103 76 89 95 116 123 123  
Entrada green 53 60 63 71 63 86 71 63 57 56 66 86 63 76 85 99 108 113  


Camp: Hcp 1 EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 57 61 72 57 79 70 64 - - - - - - - - - 586
Final green 66 72 64 66 80 65 86 76 71 - - - - - - - - -  
Entrada green 53 60 50 55 63 48 71 63 57 - - - - - - - - -  


PITCH & PUTT HCP1
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 02/02/19 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)2,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 10
2 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició INDIVIDUAL
3 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
4 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 9
5 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,5 Competició HCP1 JUVENIL
6 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 0,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 1,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 1,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 8
9 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 1,7 Competició CANTERA BADALONA
10 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 2,6 Competició INDIVIDUAL
11 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 3,1 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
12 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
13 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
14 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 4,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 4,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
17 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 4,6 Competició INDIVIDUAL
18 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 5 Competició CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 5,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 8,3 Competició INDIVIDUAL Tee 5
21 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 8,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
22 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 9,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
23 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 11,3 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
24 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12 Competició INDIVIDUAL Tee 4
25 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 13,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
26 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 13,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 14,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
28 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 16,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
29 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,2 Competició CANTERA BADALONA
30 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 17,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,8 Competició GUALTA JUVENIL
32 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20,8 Competició GUALTA JUVENIL Tee 2
33 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Competició GUALTA JUVENIL
34 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Competició GUALTA JUVENIL
35 ACPP028826 MARTINEZ FRANCH, PAU 21 Competició CANTERA BADALONA
36 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 4,5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:00
37 ACPP027704 RIU MILAN, POL 6,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
38 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 8,2 Iniciació BADALONA PROMESES
39 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 13,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
40 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 14,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:08
41 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,6 Iniciació GUALTA JUVENIL
42 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
43 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES
44 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,7 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:16
45 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
46 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
47 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
48 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:24
49 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
50 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
51 ACPP028974 OLIVER SEVERIN, LEONARDO 21 Iniciació INDIVIDUAL
52 ACPP028989 BELTRAN RECASENS, JAN 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 1 10:32
53 ACPP029048 TREPAT FARRE, IGNASI 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
54 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
55 ACPP029189 JIMENEZ CROS, ARNAU 21 Iniciació VENDRELL JUNIOR
56 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 1 10:40
57 ACPP029207 ESCARRA BOQUE, MARC 21 Iniciació VENDRELL JUNIOR
58 ACPP029256 COMAMALA RIERA, PAU 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
59 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:48
60 ACPP029260 RAURICH GOMEZ, ORIOL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
61 ACPP029262 ALOS CASORRAN, ROGER 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
PITCH & PUTT HCP1
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 03/02/19 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,7 Competició HCP1 JUVENIL Tee 9
2 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,2 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 2,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 4,3 Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 4,5 Competició HCP1 JUVENIL Tee 8
6 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 4,9 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 5,8 Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 7,5 Competició HCP1 JUVENIL Tee 7
10 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 8,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
11 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 9,1 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 9,9 Competició CANTERA BADALONA
13 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 10 Competició INDIVIDUAL Tee 6
14 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 10,9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,1 Competició CANTERA BADALONA
16 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 12,6 Competició CANTERA BADALONA
17 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 12,7 Competició CANTERA BADALONA Tee 5
18 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12,8 Competició CANTERA BADALONA
19 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,4 Competició CANTERA BADALONA
20 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 14,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
21 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,6 Competició CANTERA BADALONA Tee 4
22 ACPP028894 ESCUTIA PERAL, EDGAR 16,4 Competició VENDRELL JUNIOR
23 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17 Competició CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 20,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 3
26 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 20,6 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
28 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Competició CANTERA BADALONA
29 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA Tee 2
30 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP028488 PISEMSKIY , ALEXEY 21 Competició INDIVIDUAL
32 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
33 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 11,5 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:00
34 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 12,7 Iniciació P&P EL VALLES
35 ACPP029249 GARCIA GARCIA, SOFIA 17 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
36 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,6 Iniciació BADALONA PROMESES
37 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 17,8 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:08
38 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 17,9 Iniciació BADALONA PROMESES
39 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 19,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
40 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
41 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 20,4 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:16
42 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 20,8 Iniciació ROC 3
43 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació INDIVIDUAL
44 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
45 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:24
46 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
47 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
48 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
49 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:32
50 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
51 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
52 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
53 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 10:40
54 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
55 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
56 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
57 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 10:48
58 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
59 ACPP029049 ESCUTIA PERAL, BIEL 21 Iniciació VENDRELL JUNIOR
60 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
61 ACPP029216 ALVAREZ CAMI, CLAUDIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:56
62 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
63 ACPP029245 ALAOUI NAVARRO, MARC 21 Iniciació INDIVIDUAL
64 ACPP029247 FERRET FRANCO, MAR 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
65 ACPP029250 GARCIA GARCIA, PABLO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 11:04
66 ACPP029253 BILBAO ALOS, CLAUDIO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
67 ACPP029257 TOLL GENER, MAX 21 Iniciació ROC 3
68 ACPP029263 GELMA LABARGA, JULIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
Comitè de Competició
Josep Perez (Hcp 1)
Antonio García / Enrique Jaén (àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Antonio García (dissabte) / Enrique Jaén (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC