Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Intercamps Sènior 2018-19, grup Intercamps Est 4, 8ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36691
13.02.2019

SèniorsIntercamps Sènior 2018-19, grup Intercamps Est 4, 8ª jornada

Intercamps Sènior 2018-19
Grup: Intercamps Est 4
8ª jornada , PITCH & PUTT PLATJA D'ARO

 

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1 VALLROMANES G1 ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 39 107
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI 37
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 31
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 29
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
2 SEMAR 1 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 39 106
--- ---
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 35
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 32
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
--- --- 0
--- ---
3 TEIA C ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 37 104
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO 34
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 33
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE 30
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
4 LA GARRIGA 22 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 38 102
--- ---
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 35
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 29
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
--- --- 0
--- ---
5 PLATJA D'ARO TROBADORS ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 35 101
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 33
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 33
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 19
--- ---
6 BADALONA B ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 31 91
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 30
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER 30
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP026967 FERNANDEZ GONZALEZ, SANTIAGO 29
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
7 JUBICEC MONTSENY ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 32 91
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 31
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 28
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI 26
ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI
8 PALAMOS MAS TAPIOLAS --- --- 0 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
9 CAN PASCUAL --- --- 0 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 8,5 7 8,1 39 46 SEMAR 1
- - - - -
2 ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 0 0 (+)0,1 39 40 VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 1,6 2 1,5
3 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 4,9 4 4,7 38 42 LA GARRIGA 22
- - - - -
4 ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI 1,5 2 1,5 37 39 VALLROMANES G1
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 2,8 2 2,8
5 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,4 2 2,4 37 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
6 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 7,1 5 7 35 41 LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,7 7 8,6
7 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 4,8 4 4,8 35 39 SEMAR 1
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS 5,4 4 5,4
8 ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 0,7 1 0,7 35 36 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 2,8 2 2,8
9 ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO (+)0,6 (+)1 (+)0,6 34 36 TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,1 4 5,1
10 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 5,4 4 5,3 33 41 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 9,8 8 9,7
11 ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 5,5 5 5,5 33 38 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 6 5 6
12 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,2 0 0,2 33 33 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT 3,5 3 3,5
13 ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 8,8 7 8,7 32 40 SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA 12,6 10 12,5
14 ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 6,9 5 6,9 32 39 JUBICEC MONTSENY
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER 14,9 11 14,9
15 ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 7,4 5 7,3 31 40 JUBICEC MONTSENY
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE 18,6 14 18,5
16 ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 1,8 2 1,8 31 38 VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE 8,8 7 8,8
17 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 31 36 BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,6 8 9,6
18 ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE 11,3 8 11,3 30 39 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
19 ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 5,8 5 5,8 30 35 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
20 ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER 3,1 2 3,1 30 35 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,9 11 13,9
21 ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,9 8 9,9 29 38 LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 12,5 10 12,5
22 ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 7,8 6 7,8 29 37 VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN 12 9 12
23 ACPP026967 FERNANDEZ GONZALEZ, SANTIAGO 4,6 4 4,6 29 32 BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9
24 ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 10 8 10 28 37 JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS 17,2 13 17,2
25 ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI 7,1 5 7,1 26 34 JUBICEC MONTSENY
ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI 11,4 8 11,4
26 ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 7,2 5 7,2 19 23 PLATJA D'ARO TROBADORS
- - - - -

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 7 8 9 10 TOTAL
1 VALLROMANES G1 102 103 93 92 97 100 107     694
2 JUBICEC MONTSENY 93 100 100 102 97 105 91     688
3 PLATJA D'ARO TROBADORS 95 98 87 93 101 101 101     676
4 TEIA C 92 91 97 96 95 100 104     675
5 LA GARRIGA 22 98 89 96 87 83 97 102     652
6 BADALONA B 84 97 90 81 90 107 91     640
7 SEMAR 1 91 80 94 68 84 99 106     622
8 CAN PASCUAL 99 93 102 90 93 97 0     574
9 PALAMOS MAS TAPIOLAS 79 98 89 77 98 84 0     525

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1 SEMAR 1 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 46 125
--- ---
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 40
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 39
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS
--- --- 0
--- ---
2 LA GARRIGA 22 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 42 121
--- ---
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 41
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 38
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
--- --- 0
--- ---
3 TEIA C ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 41 119
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 39
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE 39
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO 36
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
4 VALLROMANES G1 ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 40 117
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI 39
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 38
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 37
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
5 JUBICEC MONTSENY ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 40 116
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 39
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 37
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI 34
ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI
6 PLATJA D'ARO TROBADORS ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 38 107
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 36
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 33
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 23
--- ---
7 BADALONA B ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 36 106
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 35
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER 35
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP026967 FERNANDEZ GONZALEZ, SANTIAGO 32
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
8 CAN PASCUAL --- --- 0 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
9 PALAMOS MAS TAPIOLAS --- --- 0 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---
--- --- 0
--- ---

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 8,5 7 8,1 39 46 SEMAR 1
- - - - -
2 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 4,9 4 4,7 38 42 LA GARRIGA 22
- - - - -
3 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 7,1 5 7 35 41 LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,7 7 8,6
4 ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 5,4 4 5,3 33 41 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 9,8 8 9,7
5 ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA 0 0 (+)0,1 39 40 VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS 1,6 2 1,5
6 ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT 8,8 7 8,7 32 40 SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA 12,6 10 12,5
7 ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS 7,4 5 7,3 31 40 JUBICEC MONTSENY
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE 18,6 14 18,5
8 ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI 1,5 2 1,5 37 39 VALLROMANES G1
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN 2,8 2 2,8
9 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,4 2 2,4 37 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
10 ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO 4,8 4 4,8 35 39 SEMAR 1
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS 5,4 4 5,4
11 ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL 6,9 5 6,9 32 39 JUBICEC MONTSENY
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER 14,9 11 14,9
12 ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE 11,3 8 11,3 30 39 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
13 ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO 5,5 5 5,5 33 38 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO 6 5 6
14 ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS 1,8 2 1,8 31 38 VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE 8,8 7 8,8
15 ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,9 8 9,9 29 38 LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 12,5 10 12,5
16 ACPP023759 CONNOLLY, STEPHEN 7,8 6 7,8 29 37 VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN 12 9 12
17 ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER 10 8 10 28 37 JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS 17,2 13 17,2
18 ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL 0,7 1 0,7 35 36 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER 2,8 2 2,8
19 ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO (+)0,6 (+)1 (+)0,6 34 36 TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 5,1 4 5,1
20 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 31 36 BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,6 8 9,6
21 ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 5,8 5 5,8 30 35 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
22 ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER 3,1 2 3,1 30 35 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,9 11 13,9
23 ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI 7,1 5 7,1 26 34 JUBICEC MONTSENY
ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI 11,4 8 11,4
24 ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO 0,2 0 0,2 33 33 PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT 3,5 3 3,5
25 ACPP026967 FERNANDEZ GONZALEZ, SANTIAGO 4,6 4 4,6 29 32 BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9
26 ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN 7,2 5 7,2 19 23 PLATJA D'ARO TROBADORS
- - - - -

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 7 8 9 10 TOTAL
1 LA GARRIGA 22 118 112 125 115 111 124 121     826
2 JUBICEC MONTSENY 115 119 118 119 119 119 116     825
3 TEIA C 106 112 116 116 116 116 119     801
4 VALLROMANES G1 116 117 111 107 116 114 117     798
5 BADALONA B 103 116 108 101 110 120 106     764
6 SEMAR 1 110 101 108 96 104 119 125     763
7 PLATJA D'ARO TROBADORS 101 107 93 102 108 105 107     723
8 CAN PASCUAL 116 110 114 103 116 121 0     680
9 PALAMOS MAS TAPIOLAS 106 120 106 103 122 113 0     670

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC