Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 10ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 37042
02.04.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 10ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 10ª prova el 3 i 4 d'qbril a bonÀrea, Sant Cebrià, Hcp 1, Tennis Mora, Vallromanes i Mas Torrellas
XIV TORNEIG INTERCAMPS ZONA ÚNICA 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: HONOR - 10ª Prova - Camp: bonÀrea
1 fourball ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP 1 SEMAR
ACPP011843 VILALLONGA SHELLX, DAVID
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
2 fourball ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
3 fourball ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
4 fourball ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
5 fourball ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
6 fourball ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
7 fourball ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO EL VALLES A
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO
8 fourball ACPP001281 ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO EL VALLES A
ACPP014583 GARCIA DEL ALAMO, CIRIACO
ACPP006213 MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA VALLROMANES A
ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME
10 fourball ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO ROC 3
ACPP006439 VIÑAS TORRES, JOSE
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
11 fourball ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP000775 ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
12 fourball ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO ROC 3
ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO
ACPP018790 CARABASA FONTANET, AGUSTIN BONAREA A
ACPP027194 PUIG MAS, JOSEP
13 fourball ACPP001116 PALACIOS BLAZQUEZ, PERE ROC 3
ACPP000384 ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL
ACPP005768 CASTELL SALVANES, CARLOS CAMBRILS
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL
14 fourball ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO BADALONA XL
ACPP020481 VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE CAMILO
ACPP016636 ROS ARGANDOÑA, MARIANO BONAREA A
ACPP022609 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP
15 fourball ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS
ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN
16 fourball ACPP022808 SERRANO CHAMORRO, DIONISIO BONAREA A
ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO
ACPP024404 GUZMAN NAVARRO, ANTONIO CAMBRILS
ACPP005800 PELLEJA ESTIVILL, GERARDO
17 fourball ACPP019775 MASES VILASECA, JOSEP MARIA BONAREA A
ACPP016508 RIBERA ROQUE, IGNASI
ACPP027873 JULIA MOLTO, MIGUEL ANGEL CAMBRILS
ACPP024849 BUSTILLO BARBERO, GORGONIO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 10ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
2 fourball ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
3 fourball ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
- - FRANCIAC A
- -
4 fourball ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA
- - FRANCIAC A
- -
5 fourball ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
6 fourball ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON PAPALUS A
- -
- - FRANCIAC B
- -
7 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
- - FRANCIAC A
- -
8 fourball ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC PAPALUS A
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI
- - FRANCIAC A
- -
10 fourball ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO
11 fourball ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
12 fourball ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP019920 MAGALLON LECINA, JOAQUIN
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
13 fourball ACPP025414 ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM TEIA D
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
14 fourball ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
15 fourball ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM TEIA A
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
16 fourball ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE TEIA A
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
17 fourball ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 10ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP021566 GOMEZ RUIZ, FERNANDO
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA
2 fourball ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL
3 fourball ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES BADALONA A
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
4 fourball ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
5 fourball ACPP008157 COMAS LOPEZ, ANTONI PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
6 fourball ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC
ACPP001728 VILALTA SUBIRA, ENRIC MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR
7 fourball - - PLATJA D'ARO NOU
- -
ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, PEP
8 fourball ACPP020255 SURROCA CORET, JOSEP SEMAR B
ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
9 fourball ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP004973 IGLESIAS CARALT, XAVIER FORNELLS
ACPP003050 SALGAS RICH, JOSEP
10 fourball ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI
ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP003307 SEGARRA MARTIN, ANTONI
11 fourball ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS PLATJA D’ARO A
ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
12 fourball ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D’ARO A
ACPP015362 PALOMER VILALLONGA, JOAN
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
13 fourball ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D’ARO A
ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
14 fourball ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID PLATJA D’ARO A
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
15 fourball - - TEIA B
- -
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
16 fourball - - TEIA B
- -
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
17 fourball - - TEIA B
- -
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA VALLROMANES C
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL
18 fourball - - TEIA B
- -
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 10ª Prova - Camp: Tennis Mora
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
2 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA TENNIS MORA B
ACPP023330 PITART TRILLA, ALBERT
3 fourball ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
4 fourball ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID GUALTA PAR 3
ACPP022122 ALBAREDA VINCENT, CRISTINA
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU TENNIS MORA A
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
5 fourball ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP000145 PEARSON -, MERVYN
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO
6 fourball ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO
7 fourball ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL TENNIS MORA A
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
8 fourball ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL TENNIS MORA A
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
Dijous 04/04/2019 a les 10:30
1 fourball ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
2 fourball ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
3 fourball ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO SANT CEBRIA E
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
4 fourball ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA E
ACPP011346 ARMENGOL BRASO, JAVIER
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP
5 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
6 fourball ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
7 fourball ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL GUALTA
ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER
8 fourball ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE G10 SEMAR
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 10ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO TEIA C
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
2 fourball ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL JUBICEC MONTSENY
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI
3 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
4 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
5 fourball ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC
6 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE LA GARRIGA 22
ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN
7 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP019369 PARES CAMPRUBI, MIQUEL CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
8 fourball ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO JUBICEC MONTSENY
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
9 fourball ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
10 fourball ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP
11 fourball ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
12 fourball ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
13 fourball ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP
14 fourball ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP001603 FABREGAS DE PALAU, MONTSERRAT SEMAR 1
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
15 fourball ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL
16 fourball ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR 1
ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS
17 fourball ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO SEMAR 1
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
18 fourball ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940 ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN SEMAR 1
ACPP007214 GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 03/04/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 10ª Prova - Camp: Mas Torrellas
1 fourball ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP029113 MASIP GONZALEZ, MIQUEL
2 fourball ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE SEMAR MIXTE
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID
3 fourball ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI MAS TORRELLAS
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM
ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
4 fourball ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE MAS TORRELLAS
ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES
ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA
5 fourball ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN
6 fourball ACPP009620 ANDREU PALOMO, JORDI SEMAR MIXTE
ACPP003722 VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI
7 fourball ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI VALLROMANES G2
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP
8 fourball ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI VALLROMANES G2
ACPP015674 CARNEROS ARDILA, JOSE ANTONIO
ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028037 JIMENEZ NEGRIN, SILVIA
Dijous 04/04/2019 a les 10:30
1 fourball ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS SEMAR C
ACPP011258 RIVERA MORAN, JOSE IGNACIO
2 fourball ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS FRANCIAC C
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
3 fourball ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP001712 PERICH ARGEMIR, ANTONI
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
4 fourball ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN FRANCIAC C
ACPP022417 CAROEN PETITPAS, CHARLOTTE
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES
5 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
6 fourball ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
7 fourball ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO
8 fourball ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP021865 BAÑULS GASULL, LLUIS
ACPP011051 SANCHO BUENO, JOSEP ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC