Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest prova final

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 37195
16.04.2019

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest prova final

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest prova final el 16, 17 i 24 d'abril a bonÀrea, Bellpuig i Oller del Mas

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Final Divisió 1

 

POS

EQUIP

1

MANRESA SAVA

2

ROC 3

3

EL VALLES A

4

PORTAL DEL ROC

5

BONAREA A

6

CAN RAFEL PENEDES

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

1

CAN RAFEL SENIORS

2

CAN MASCARO A

3

BONAREA C

4

CAN CUYAS

5

BELLPUIG

6

SANT JAUME

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Oest 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

1

ROC 3 PROMESES

2

CAN MASCARO B

3

EL VALLES B

4

LUMINE G CAMBRILS

5

MANRESA SAVA

6

BONAREA B

 

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada Final - Dimarts 16 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: bonÀrea

 

Per la 1ª i 2ª posició

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

ROC 3

5,5

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2,5

as

Tee 1

as

(+)3,6

AREVALO GARCIA, FRANCISCO

ACPP005458

0,5

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)1

4 i 3

Tee 1

 

(+)2,5

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

ACPP002733

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

(+)0,1

1up

Tee 2

 

(+)0,8

MARIN GORDILLO, ANTONIO

ACPP005456

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,6

2i1

Tee 2

 

0,3

PALACIOS BLAZQUEZ, PERE

ACPP001116

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1

4i2

Tee 3

 

0,4

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

ACPP008500

ACPP011964

RIOS SANTANDER, GABRIEL

3

4,2

BELMONTE ROIG, JAIME

ACPP008350

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3,1

2i1

Tee 4

 

5,6

LLOP RUPEREZ, ANTONI

ACPP016080

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

4,7

2,6

GIL DE MIGUEL, JOSE MIGUEL

ACPP007677

Per la 3ª i 4ª posició

EL VALLES  A

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

3,5

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

(+)3,6

as

Tee 6

as

(+)4,5

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

ACPP002608

2,5

ACPP008034

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

(+)1,7

 

Tee 6

3i2

(+)4

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

ACPP008525

ACPP014358

BIOSCA RIERA, DANIEL

(+)0,9

1up

Tee 7

 

(+)2,8

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

ACPP002661

RAMON BONVILA

(+)0,5

2i1

Tee 7

 

2,3

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP015577

OLIVER VERA, CARLOS

(+)1,7

2i1

Tee 8

 

2

GIL CHAMORRO, RAFAEL

ACPP021912

ACPP021725

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

(+)2,6

(+)1,4

FANDOS SILVESTRE, JAUME

ACPP003774

ACPP016058

SISO GELABERT, MIQUEL

3,1

 

Tee 9

1up

4,2

BATALLER REDORAT, ERNESTO

ACPP025068

ACPP014583

GARCIA DEL ALAMO, CIRIACO

0,3

2,4

CERVERA GARCIA, NESTOR ANIBAL

ACPP027802

Per la 5ª i 6ª posició

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

BONAREA A

2,5

ACPP004601

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

(+)2,6

as

Tee 11

as

(+)2,6

SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP

ACPP022609

3,5

ACPP001130

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

(+)1,3

as

Tee 11

as

(+)2,4

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

ACPP018790

ACPP006305

FUENTES FUENTES, CELEDONIO

(+)1,1

as

Tee 12

as

(+)1,5

ROS ARGANDOÑA, MARIANO

ACPP016636

ACPP027290

DE LUQUE TORRES, LUIS

9,5

 

Tee 12

4i3

0,6

PUIG MAS, JOSEP

ACPP027194

ACPP001787

FERRET MIRABENT, PERE

0,4

 

Tee 13

7i6

(+)1,2

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

ACPP022808

ACPP003049

MONTANE CASAÑAS, JOAN

1,9

(+)1,4

PARRA MORALES, PEDRO

ACPP025404

ACPP000607

AHUMADA DIAZ, ANA MARIA

3,6

1up

Tee 14

 

(+)0,4

RIBERA ROQUE, IGNASI

ACPP016508

ACPP004230

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

6,5

0,1

MINGORANCE GALDEANO, MIGUEL

ACPP022611

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada Final - Dimecres 17 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: Bellpuig

 

Per la 1ª i 2ª posició

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

5

ACPP003847

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

(+)3,3

1 a dalt

Tee 1

 

(+)4,6

GARCIA AVILA, ANTONIO

ACPP004714

1

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3,2

empat

Tee 1

empat

1,4

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP004814

SANCHEZ CABELLO, JOSE

(+)2,3

3 i 2

Tee 2

 

2,6

TENOR GUERRERO, JOAQUIN

ACPP017312

ACPP010647

BERNAT MUÑOZ, HERIBERT

(+)1,6

empat

Tee 2

empat

10,1

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP006335

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

1,1

1 a dalt

Tee 3

 

1,8

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

ACPP009401

ACPP010226

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

0,9

10.9

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

ACPP009604

ACPP027075

MARTIN ORTEGA, AMADOR

4,5

1 a dalt

Tee 4

 

6,8

BARBERO PALMA, MARTA

ACPP000924

ACPP003188

LOPEZ LOSADA, MANUEL

2,3

5,2

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

ACPP007301

Per la 3ª i 4ª posició

CAN CUYAS

RES

VS

RES

BONAREA C

2,5

ACPP008649

MORENO BUEDO, MARTIN

1,3

4 i 3

Tee 5

 

1,5

ALLUE PLA, RAMON

ACPP016529

3,5

ACPP000183

ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE

4,5

 

Tee 5

4 i 3

1,6

GUASCH ESCALE, ANTON

ACPP016691

ACPP019617

VILARO CODINA, ANTONIO

5,7

empat

Tee 6

empat

2,6

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

ACPP016796

ACPP020698

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

6,1

4 i 3

Tee 6

 

3,6

GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO

ACPP016692

ACPP008015

RIBES LLADO, COSME

4,2

 

Tee 7

4 i 3

3,3

MORROS VIVES, JOSEP

ACPP022895

ACPP024575

RODRIGUEZ MINGUEZ, AURORA

7,5

2,8

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

ACPP016701

ACPP029031

BERGES TURMO, JORDI

7,7

 

Tee 8

1 a dalt

4,1

VAGUER PEROPADRE, TOMAS

ACPP025250

ACPP027696

MORENO HERNANDEZ, MANUEL

12,4

4,7

GRAU CLOSA, JOSEP

ACPP025277

Per la 5ª i 6ª posició

BELLPUIG

RES

VS

RES

SANT JAUME

4

ACPP007603

LAPLANA PEDROL, JULI

(+)0,5

4 i 3

Tee 11

 

3,1

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

2

ACPP006810

CUCURULL FA, JOSEP M

0,3

7 i 6

Tee 11

 

5,2

HOLGADO AVILA, JOSEP

ACPP007299

ACPP007750

BUJEDA LOPEZ, JESUS

1,8

empat

Tee 12

empat

7,7

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP020862

PROCTER *, MICHAEL JOHN

3,3

 

Tee 12

3 i 2

10,4

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP024346

LORDAN TORRENTO, JOAQUIM

1,6

6 i 5

Tee 13

 

(+)0,4

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

ACPP021584

URPI TORRENTS, RAMON

4,5

-

-

-

ACPP016017

BORDES GILABERT, RAMON

5,5

empat

Tee 14

empat

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP010084

LLORENS CANDALIGA, JOSEP

8,1

7

PULGARIN CARRIZOSA, JOSE

ACPP026887

 

IV Intercamps Matxplay Sènior Oest 2018 - 2019

Jornada Final - Dimecres 24 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: Oller del Mas

 

Per la 1ª i 2ª posició

ROC 3 PROMESES

RES

VS

RES

CAN MASCARO B

4'5

ACPP008767

QUILEZ MONREAL, MANUEL

1,4

6 a 4

Tee 1

 

1,4

PALLARES CANO, JOAN

ACPP013106

1'5

ACPP010225

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

1,5

 

Tee 1

4 a3

4,8

SARRATE POCH, PEDRO

ACPP021482

ACPP008635

LACALLE BUENO, VICTOR

2,3

4 a 3

Tee 2

 

5,6

SORRIBES COBES, VICENTE

ACPP013107

ACPP008766

MARTI PALAU, XAVIER

2,5

2 a 1

Tee 2

 

7,7

SERRA SANS, MAGDA

ACPP021483

ACPP007229

LACALLE BUENO, CARMEN

2,5

5 a 3

Tee 3

 

5,2

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

ACPP007301

ACPP014078

SIERRA GONZALEZ, JOSE MARIA

3,2

10,9

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

ACPP009604

ACPP024864

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

0,2

as

Tee 4

as

3

BOVER CERDA, BARTOLOME

ACPP026909

ACPP028406

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

7,6

15,5

AYATS BUIL, FRANCISCO

ACPP027303

Per la 3ª i 4ª posició

LUMINE G CAMBRILS

RES

VS

RES

EL VALLES B

1'5

ACPP028551

Jordi Morros

 

4 a 3

Tee 6

 

3,4

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

ACPP015550

4'5

ACPP028553

Aurelio Martínez

 

 

Tee 6

2 a 1

4

PINTOR BARBERO, JUAN

ACPP006477

ACPP028557

Jose María Eizaguirre

 

 

Tee 7

5 a 4

4,8

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

ACPP004568

ACPP025661

Juan Mº Vazquez

 

 

Tee 7

1

6,5

COROMINAS PONS, JOAN

ACPP024267

ACPP013349

Jordi Bartolomé

 

as

Tee 8

as

4,7

ESCUDE MATEU, JORGE

ACPP026628

Vacant

 

 

4,1

VALLS AMIGO, FRANCISCO

ACPP015061

Vacant

 

 

 

Tee 9

1

6,1

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

ACPP021061

Vacant

 

 

3,7

GARCIA WICH, RAFAEL

ACPP021194

Per la 5ª i 6ª posició

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

BONAREA B

4'5

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,3

as

Tee 11

as

2,4

MUNTADA CAMPS, MATEU

ACPP019523

1'5

ACPP023367

FORTUÑO GARUZ, JESUS

6

5 a 3

Tee 11

 

3,1

AVILA PARDO, TOMAS

ACPP019589

ACPP024652

HARO DIAZ, JOSEP

8,6

7 a 5

Tee 12

 

11,5

MARTI BUIRA, JOAN

ACPP006739

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

8,9

7 a 5

Tee 12

 

20,8

MARTI PIJUAN, MIGUEL

ACPP027639

ACPP020985

COMAS SARDANS, MARIA

8,3

3 a 2

Tee 13

 

5,3

PIERA DALMAU, JOSE LUIS

ACPP018257

ACPP024520

SABANES RUBIO, LLUIS

8,8

7,2

SUCARRATS VIDAL, EMILI

ACPP026856

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

14,5

 

Tee 14

2 a 4

6

GOENAGA PUEYO, ALFONSO

ACPP022798

ACPP028364

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

12,4

12,7

SANS MORROS, JOAN

ACPP019506

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC