Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 37351
09.05.2019

JuvenilsHoraris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Horaris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga al P&P Can Cuyàs l'11 i 12 de maig.
Camp: Can Cuyàs Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 110 88 79 52 107 99 77 89 100 104 106 83 64 83 76 81 104 88 1590
Final green 115 99 86 60 115 107 83 99 107 110 117 90 72 89 85 88 113 94  
Entrada green 104 77 72 45 98 90 71 79 93 98 95 75 56 77 68 73 94 82  
Camp: Can Cuyàs EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 65 68 64 52 83 62 63 73 69 - - - - - - - -- 599
Final green 74 85 73 60 89 72 71 82 80 - - - - - - - - -  
Entrada green 57 52 55 45 77 52 56 64 58 - - - - - - - - -



PITCH & PUTT CAN CUYÀS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/05/19 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
3 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,6 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL (+)0,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,1 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,1 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP028697 GARCIA TEROL, PABLO 2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 2,3 Competició P&P LLEIDA
9 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 2,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
10 ACPP028515 MOLAS BOU, NICOLAU 2,4 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
11 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 3,7 Competició HCP1 JUVENIL
13 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 4,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
14 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 4,7 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
15 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 8,7 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU 11,1 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 5
18 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 11,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,4 Competició INDIVIDUAL
20 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 13,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 14 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
22 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 15 Competició CAN CUYAS JUVENIL
23 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 16,6 Competició CANTERA BADALONA
24 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 16,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
25 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Competició CANTERA BADALONA Tee 7
26 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Competició GUALTA JUVENIL
28 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Competició GUALTA JUVENIL Tee 8
29 ACPP028826 MARTINEZ FRANCH, PAU 21 Competició CANTERA BADALONA
30 ACPP029363 ROCA GARCIA, DAVID 21 Competició CANTERA BADALONA
PITCH & PUTT CAN CUYÀS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/05/19 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 4,3 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP027704 RIU MILAN, POL 5,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 9,7 Iniciació P&P EL VALLES JUVENIL
4 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 12,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP028974 OLIVER SEVERIN, LEONARDO 15,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP029253 BILBAO ALOS, CLAUDIO 16,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 16 Iniciació HCP1 JUVENIL
8 ACPP029048 TREPAT FARRE, IGNASI 18,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
10 ACPP028876 VIÑAS BERMEJO, ARNAU 20,4 Iniciació P&P EL VALLES JUVENIL
11 ACPP029189 JIMENEZ CROS, ARNAU 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL
12 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
13 ACPP028520 QUESADA BLANCO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
14 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
15 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
16 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES
17 ACPP029381 MARTINEZ MARTI, POL 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 5
18 ACPP029248 VILADOMIU DOBARRO, ROGER 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP029228 PLANAGUMA SOLIS, MAX 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP029252 PICATOSTE PICATOSTE, IGNACIO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
22 ACPP028704 CANALS NADAL, ALBERT 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
23 ACPP029251 PICATOSTE PICATOSTE, SANTIAGO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP029225 MONTERO SERRANO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
25 ACPP029322 FALGUERAS FERNANDEZ, SIMON 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 7
26 ACPP029264 MENDEZ MORATA, LUIS 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP029218 MAESTRO SANZ, LUCAS 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 8
29 ACPP029249 GARCIA GARCIA, SOFIA 17 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
30 ACPP029250 GARCIA GARCIA, PABLO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
PITCH & PUTT CAN CUYÀS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/05/19 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)2,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 0,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 1,2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 1,6 Competició INDIVIDUAL Tee 2
6 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,3 Competició INDIVIDUAL
7 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 3,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 4 Competició HCP1 JUVENIL Tee 3
10 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 5,9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 7,6 Competició CAN CUYAS JUVENI
13 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 7,9 Competició CANTERA BADALONA Tee 4
14 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 8,1 Competició CANTERA BADALONA
15 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 8,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 9 Competició CANTERA BADALONA
17 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 10 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 5
18 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 10,1 Competició CANTERA BADALONA
19 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 12,4 Competició CANTERA BADALONA
21 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 13,1 Competició CANTERA BADALONA Tee 6
22 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 15 Competició CANTERA BADALONA
23 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 15,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,6 Competició CANTERA BADALONA
25 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,2 Competició GUALTA JUVENIL Tee 7
26 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 17,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
27 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 17,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 17,8 Competició CANTERA BADALONA
29 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 8
30 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
31 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Competició CANTERA BADALONA
32 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
33 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 9
34 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Competició GUALTA JUVENIL
35 ACPP028488 PISEMSKIY , ALEXEY 21 Competició INDIVIDUAL
36 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
PITCH & PUTT CAN CUYÀS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/05/19 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 7,8 Iniciació INDIVIDUAL Tee 1
2 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 9,6 Iniciació HCP1 JUVENIL
3 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 16,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
4 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 17,7 Iniciació HCP1 JUVENIL
5 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 12,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 17,2 Iniciació BADALONA PROMESES
7 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 16,9 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 3
10 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 19,2 Iniciació GUALTA JUVENIL
11 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 20 Iniciació HCP1 JUVENIL
13 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 4
14 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
17 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 20,4 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 5
18 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 11,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
19 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 14,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
21 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,8 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 6
22 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 7
26 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
27 ACPP029313 ALOS MARTINEZ, CARLA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
28 ACPP029315 QUILEZ LLORET, ISONA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
29 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 8
30 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
32 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
33 ACPP028796 SANCHEZ FUSTER, CLARA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 9
34 ACPP029314 QUILEZ LLORET, VINYET 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
35 ACPP029256 COMAMALA RIERA, PAU 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
PITCH & PUTT CAN CUYÀS
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/05/19 a les 15:00
Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP029247 FERRET FRANCO, MAR 20,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP029227 RODRIGUEZ GARCIA, EYAL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP029216 ALVAREZ CAMI, CLAUDIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
5 ACPP029217 ALVAREZ CAMI, GUILLERMO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP029300 SCAPOLAN , ANITA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
Comitè de Competició:
Sara Espinet (Can Cuyàs)
Joan Jordi Roura (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Joan Jordi Roura

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC