Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38716
04.11.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 3ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 a la 3ª prova el 6 i 7 de novembre a Can Rafel, Franciac, Mas Nou, Gualta, Hcp 1, i Vallromanes
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dijous 07/11/2019 a les 10:00
Divisió: HONOR - 3ª Prova - Camp: Can Rafel
1 fourball ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE
2 fourball ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
3 fourball ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN HCP 1 SEMAR
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
4 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
5 fourball ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
6 fourball ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR CAN RAFEL
ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI
7 fourball ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN HCP 1 SEMAR
ACPP009985 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
8 fourball ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP 1 SEMAR
ACPP013573 MURCIA GARRIGO, MONTSE
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP VALLROMANES A
ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS
Dijous 07/11/2019 a les 13:00
1 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP002205 APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO PORTAL DEL ROC
ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO
2 fourball ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO
ACPP003781 GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO PORTAL DEL ROC
ACPP002608 TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL
3 fourball ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
4 fourball ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO ROC 3
ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO EL VALLES A
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL
5 fourball ACPP026434 MAS QUILEZ, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE
ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
6 fourball ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL PORTAL DEL ROC
ACPP003774 FANDOS SILVESTRE, JAUME
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO EL VALLES A
ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO
7 fourball ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON EL VALLES A
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL
8 fourball ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO BADALONA XL
ACPP020481 VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE CAMILO
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 06/11/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª - 3ª Prova - Camp: Franciac
1 fourball ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
2 fourball ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
3 fourball ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
ACPP004186 SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
4 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
5 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
6 fourball ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
ACPP003973 MAUREY -, PATRICIA FRANCIAC A
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA
7 fourball ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
8 fourball ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP004134 ZAMBRANO TRAVERIA, JAUME
ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
9 fourball ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
10 fourball ACPP023173 BLANXER HERNANDO, JORGE FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP023000 QUIRANTE SANABRIA, ROSA
11 fourball ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
12 fourball ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP PLATJA D'ARO NOU
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN
13 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
14 fourball ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP005506 FITO NUÑEZ, FRANCESC
15 fourball ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL
ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID
16 fourball ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
17 fourball ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
18 fourball ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 06/11/2019 a les 10:00
Divisió: 2ª - 3ª Prova - Camp: Mas Nou
1 fourball ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME SEMAR B
ACPP020255 SURROCA CORET, JOSEP
ACPP020278 VIVO GRAU, JAUME SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
2 fourball ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
3 fourball ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP023322 CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA
4 fourball ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES
5 fourball ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE SANT CEBRIA C
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC
6 fourball ACPP024121 PINSACH JULIA, PEP FORNELLS
ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO SANT CEBRIA C
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
7 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
ACPP011160 SARROCA CASTAÑER, ANTONIO SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
8 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
Dimecres 06/11/2019 a les 13:00
1 fourball ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
2 fourball ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
3 fourball ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR GOLF D'ARO
ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE
4 fourball ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP021566 GOMEZ RUIZ, FERNANDO
5 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA PAR 3
ACPP028101 SANDFORD , SABINE
ACPP005867 PEREZ MORENO, ANTONIO GOLF D'ARO
ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS
6 fourball ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO GUALTA PAR 3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
7 fourball ACPP024995 RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS GOLF D'ARO
ACPP029594 DERYST , NADINE MARCELLE
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
8 fourball ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO GOLF D'ARO
ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE BADALONA A
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 06/11/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª - 3ª Prova - Camp: Gualta
1 fourball ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP005170 GARCIA FITA, JOAN
2 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
3 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL TROBADORS HCP 1
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
4 fourball ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP005579 ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
5 fourball ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
6 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP020123 LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO TROBADORS HCP 1
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
7 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
8 fourball ACPP025745 DALMAU CANER, JORDI GUALTA
ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT TROBADORS HCP 1
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
9 fourball ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
10 fourball ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN TROBADORS HCP 1
ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON
ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
11 fourball ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
12 fourball ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
13 fourball ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP011346 ARMENGOL BRASO, JAVIER
14 fourball ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP019151 FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP020379 MUNNE GRAUPERA, JOSEP
15 fourball ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
16 fourball ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
ACPP025986 ANDRES EGEA, MARTA VALLROMANES C
ACPP025987 VILALTA PAGAN, FRANCESC
17 fourball ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
18 fourball ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 06/11/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª - 3ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP029663 GARCIA DEL BARRIO, ASUNCION
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
2 fourball ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP006146 BERNAL FONSECA, FELIPE
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
3 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
4 fourball ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC MAS TORRELLAS
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME
5 fourball ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP000319 VALERA MONTALBAN, ANTONIO
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
6 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
7 fourball ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO GICODA MORA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
8 fourball ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL GICODA MORA
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS LA GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
10 fourball ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO
11 fourball ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
12 fourball ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP022666 JORDA PERA, VICENTE
13 fourball ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA G10 SEMAR
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
14 fourball ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR MIXTE
ACPP023452 DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
15 fourball ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM SEMAR MIXTE
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
16 fourball ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
17 fourball ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 06/11/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª - 3ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES G2
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA
2 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP021590 VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO
ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
3 fourball ACPP021589 VALLES COBO, PEDRO SEMAR 1
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC
ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
4 fourball ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO SEMAR 1
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
5 fourball ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN VALLROMANES G2
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028772 PURTI CALAFELL, MODEST
6 fourball ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED VALLROMANES G2
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS
7 fourball ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI VALLROMANES G2
ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP026573 MUÑOZ RUS, FRANCISCO
8 fourball ACPP028736 LLOANSI ROCA, ANDRES MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028737 GASULL CALLS, JOSEP M
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
9 fourball ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028037 JIMENEZ NEGRIN, SILVIA
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
10 fourball ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
11 fourball ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
12 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022352 REGAS CLUSA, FRANCESC
13 fourball ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS SEMAR C
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
14 fourball ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI SEMAR C
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
15 fourball ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP028906 VELASCO CAUSADIAS, MARIA
16 fourball ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS
ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP010291 VINYES GES, JOAN
17 fourball ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP009621 VILA CAMPS, MERCE
ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
18 fourball ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC