Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Reglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 39126
03.01.2020

Camp. Catalunya per EquipsReglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020

Reglament i Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020. 1ª prova de la competició el dissabte 18 i diumenge 19 de gener
Els dies 18 i 19 de gener de 2020 es jugarà la 1ª prova del XXVI Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020 als camps de: 

1ªDiv Gualta
2ªDiv E Sant Cebrià
2ªDiv O Bellpuig
3ªDiv E Platja d'Aro
3ªDiv O Roc 3
4ªDiv N Castelló Empuriabrava
4ªDiv G1 El Vendrell
4ªDiv G2 Portal del Roc

  • Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el dilluns 6 de gener de 2020.
  • Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els capitans realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dimecres 15 de gener de 2020. Els capitans indicats en el llistat de jugadors integrants dels equips rebran informació de com realitzar el pagament de cada jornada.

Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf:


Es pot consultar el Reglament de la competició en aquest enllaç:


S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups:

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova  7ª prova 8ª prova
  18,19/01 08,09/02 28/02,01/03 28,29/03 23,24/05 20,21/06 05,06/09  26,27/09
1ªDiv Gualta Portal d.Roc Vallromanes Lleida Badalona Can Cuyàs El Vendrell M.Gurumbau
2ªDiv E St.Cebrià Castelló
Montseny Lloret Tennis Mora Badalona Franciac  Mas Pagès
2ªDiv O Bellpuig Vendrell Lleida  Portal d.Roc El Vallès Can Rafel Cambrils bonÀrea
3ªDiv E Platja d'Aro Teià Mas Pagès Franciac Mas Nou M.Torrellas M.Gurumbau Vallromanes
3ªDiv O Roc 3 C.Daurada bonÀrea Can.Rafel  Bellpuig  El Vallès Can Cuyàs Oller d.Mas
4ªDiv N Castelló Gualta Platja d'Aro Mas Pagès Peralada Franciac Fornells Lloret
4ªD.CS G1 Vendrell Hcp 1 La Garriga Vallromanes Can Rafel Teià El Vallès C.Mascaró
4ªD.CS G2 Portal d.Roc St.Cebrià Roc 3 M.Gurumbau Can Cuyàs Oller d.Mas Canal Olímpic Teià

 
Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 18 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 19 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 8 de febrer: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 9 de febrer: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 28 de febrer: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 1 de març: 2ª i 4ª divisió
4ª jornada
  • Dissabte 28 de març: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 29 de març: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 28 i diumenge 29 de març: Grups amb camp seu de 9 forats.
5ª jornada
  • Dissabte 23 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 24 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 23 i diumenge 24 de maig: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 20 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 21 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 20 i diumenge 21 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 5 de setembre: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 6 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 5 i diumenge 6 de setembre: Grups amb camp seu de 9 forats.
8ª jornada
  • Dissabte 26 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 27 de setembre: 1ª i 3ª divisió

Si algun club vol modificar el nom d'un equip, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.
Es permetran incorporacions de nous equips fins el diumenge 12 de gener i s'adjudicarà zona de joc segons places vacants.

Donada la configuració d'equips fins al moment, els horaris de sortida per la 1ª jornada seran els següents:

1ª Divisió - Camp: Gualta
Dissabte 18/01/20 a les 10:00
FRANCIAC
XERINOLA HCP1
ROC 3
BADALONA P&P
GUALTA PLUS COSTA BRAVA
XERINOLA TEAM HCP1
VALLROMANES A
LA TRATTORIA URGELL
GUALTA CASA BEGUR
Dissabte 18/01/20 a les 13:30
9 TENNIS MORA
CANTERA BADALONA
SANT CEBRIA BLAU
CAMBRILS P&P
CAN CUYAS CAPITOLIO
P&P LLEIDA CARGOLS
PITCH & PUTT G. EL VENDRELL
CASPER
VALLROMANES TABLAO CORDOBES
2ª Divisió Est - Camp: Sant Cebrià
Diumenge 19/01/20 a les 10:00
SANT CEBRIA
SERRALLONGA
BETULO
FRANCIAC PITCH
TEMPO TEAM & SORIANO
MAS GURUMBAU
PAR 2008 J+J HCP1
ST ANDREWS P&P
DRACS DE FRANCIAC
Diumenge 19/01/20 a les 13:30
P&P VOY PA PAR
HANDICAP 21 VALLROMANES
PITCH & PUTT PERALADA
P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
P&P FORNELLS CLUB
CHICAGO G. C.
GOLF LA GARRIGA P&P
GUALTA EL TER
CASTELLO
2ª Divisió Oest - Camp: Bellpuig
Diumenge 19/01/20 a les 10:00
MONTGROS G.
CAN RAFEL
JUGADORS DEL VALLES G.
CANAL OLIMPIC A
PORTAL DEL ROC
VILAFORTUNY
CLUB BONMONT TERRES NOVES
EL VENDRELL PITCH AND PUTT
EL VALLES SENTMENAT
Diumenge 19/01/20 a les 13:30
bonArea A
COSTA DAURADA VILAFORTUNY
FORA LIMITS
URGELL PITCH
CANAL OLIMPIC SUPERIOR AUTOS
CLUB P&P 64
PENEDES INSTAT ASSESSORS
LOS IRREDUCTIBLES
OLEASTRUM
3ª Divisió Est - Camp: Platja d'Aro
Dissabte 18/01/20 a les 10:00
PLATJA D'ARO RIDAURA
AMICS DE FRANCIAC
SANT CEBRIA GRIS
GUALTA TRAMUNTANA
QUIMRIERA.COM AUTOPODIUM
ELECTRIC PABLOS
GOLF LLORET FORAT 19
AMICS SANT CEBRIA
HCP1 MARE NOSTRUM
Dissabte 18/01/20 a les 13:30
FRANCIAC SWING FACTORY
FORAT NEGRE
FRANCIAC TSUNAMI
GELIDA P&P
VOLCANICS PERALADA
GOLF LLORET P&P
P&P SANT VICENÇ DE MONTALT B
FRANCIAC PUTT
MAS TORRELLAS
3ª Divisió Oest - Camp: Roc 3
Dissabte 18/01/20 a les 10:00
LOS GALLITOS
ORFEO CATALONIA
P&P MANRESA
WEDGE G. CLUB
LOS OTROS GALLITOS
CE PERITAS EN DULCE MIAMI PLAYA
TEAM PENEDES CLINICA PINYOL
CAN RAFEL 2017
ROC 3 DE VENDETTA
Dissabte 18/01/20 a les 13:30
CAN MASCARO A
GOLF@S VENDRELL
PAPI G. VALLES
VILAGOLF
MULLIGAN
SANT CEBRIA NEW GENERATION
EL CALIU DEL ROC
BK MCM GLOBALBROK
ANDORRA PITCH & PUTT
4ª Divisió Nord - Camp: Castelló Empuriabrava
Diumenge 19/01/20 a les 10:00
PANTIQUET
ANGRY BIRDIES
4 CARRETERES MAS GURUMBAU
MAS PAGES
TEAM FORNELLS
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ALBATROS FORNELLS
SANT CEBRIA INVICTUS
TROBADORS CLUB
Diumenge 19/01/20 a les 13:30
P&P MAS NOU
ELS PITXONS DE FRANCIAC
PALAMOS MAS TAPIOLAS
9FRANCIAC
SWING MONTSENY
PINKPANTHERS GOLF LLORET
PAR 3 MAS TORRELLAS
ELS MATINERS DE FRANCIAC
GUALTA MONTGRI TRAMUNTANA
4ª Divisió Centre Sud G-1 - El Vendrell
Diumenge 19/01/20 a les 10:00
TEMPO TEAM BLACK TRIMAX 10
bonArea B
PITCH & PUTT SANT CUGAT B
COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
TEAM VALLES
SANT CEBRIA VERD
DEVILS SWING 2
CAN MASCARO B
CANNONBALL
Diumenge 19/01/20 a les 13:30
MARESME TEAM HCP1
CALLEJEROS - PITCH & PUTT SANT CEBRIA
SEMAR
VALLROMANES JUNIOR
LA GARRIGA SWING TEAM
CANTERA DE LA CANTERA BADALONA
PINXADORS G. TEAM
SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
COSTA DAURADA
4ª Divisió Centre Sud G-2 - Camp: Portal del Roc
Diumenge 19/01/20 a les 10:00
EL VALLES KUMARA CAFE
CAN RAFEL B
VALLROMANES B
THE GOLF TROTTERS
SANT CEBRIA TARATS
RATATEAM
ARA LLEIDA P&P
MICHAEL COLLINS IRISH PUB
LOS PEGADORES
Diumenge 19/01/20 a les 13:30
AMICS P&P LA GARRIGA
SANT CEBRIA RUSKY TEAM
DREAM PIM BADALONA
NOVA ICARIA
LOPI
VALLROMANES DREAM TEAM
U10 HABITATGES
@KIPILLU

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC