Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 5ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39138
06.01.2020

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 5ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 a la 5ª prova el 8 de gener a El Vallès, Vallromanes, Gualta, Sant Cebrià, Hcp 1 i Platja d'Aro
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dimecres 08/01/2020 a les 10:00
Divisió: HONOR - 5ª Prova - Camp: El Vallès
1 fourball ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP 1 SEMAR
ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO
2 fourball ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
3 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE CAN RAFEL
ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR
4 fourball ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
5 fourball ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP007422 RAMOS GUTIERREZ, JUAN
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
6 fourball ACPP013573 MURCIA GARRIGO, MONTSE HCP 1 SEMAR
ACPP009985 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
7 fourball ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
8 fourball ACPP008203 BALAGUE MUÑOZ, JOSEP CAN RAFEL
ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR
ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
Dimecres 08/01/2020 a les 13:00
1 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
2 fourball ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP000775 ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
3 fourball ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO ROC 3
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO
ACPP002608 TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL PORTAL DEL ROC
ACPP008525 SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO
4 fourball ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO ROC 3
ACPP001116 PALACIOS BLAZQUEZ, PERE
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO EL VALLES A
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL
5 fourball ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL PORTAL DEL ROC
ACPP003774 FANDOS SILVESTRE, JAUME
6 fourball ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL BADALONA XL
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO EL VALLES A
ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL
7 fourball ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO PORTAL DEL ROC
ACPP019187 GIL MARTINEZ, JOSE
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
8 fourball ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP026434 MAS QUILEZ, JUAN JOSE
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON EL VALLES A
ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 08/01/2020 a les 10:30
Divisió: 1ª - 5ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO PAPALUS A
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP015362 PALOMER VILALLONGA, JOAN
2 fourball ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
- -
3 fourball ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
4 fourball ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
5 fourball ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU PLATJA D'ARO NOU
ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA FRANCIAC B
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC
6 fourball ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP023631 FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP
7 fourball ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
8 fourball ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
9 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
10 fourball ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO
11 fourball ACPP004186 SUREDA ESPARRAGUERA, NARCIS FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
12 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI
ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
13 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP003973 MAUREY -, PATRICIA
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
14 fourball ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT TEIA A
ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO
15 fourball ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
16 fourball ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
17 fourball ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO SEMAR X
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
18 fourball ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 08/01/2020 a les 10:30
Divisió: 2ª - 5ª Prova - Camp: Gualta
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR3
ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI
2 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
3 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA PAR3
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
4 fourball ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD GUALTA PAR3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP006682 BLAJE GRACIA, ENRIC BADALONA A
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID
5 fourball ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA
6 fourball ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
7 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
8 fourball ACPP020278 VIVO GRAU, JAUME SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE
10 fourball ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP001400 BOSCH CASELLAS, PERE
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP
11 fourball ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, PEP
ACPP023322 CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA SANT CEBRIA E
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX
12 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA GOLF D'ARO
ACPP029594 DERYST , NADINE MARCELLE
13 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO
14 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS GOLF D'ARO
ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO
15 fourball ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP011160 SARROCA CASTAÑER, ANTONIO
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
16 fourball ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE GOLF D'ARO
ACPP029736 ALTMAN , DIDIER
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
17 fourball ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS GOLF D'ARO
ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO
ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 08/01/2020 a les 10:30
Divisió: 3ª - 5ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL
2 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN
3 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
4 fourball ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL TROBADORS HCP1
ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON
5 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
6 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP019151 FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC
7 fourball ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO TENNIS MORA B
ACPP020123 LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT TROBADORS HCP1
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
8 fourball ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO SANT CEBRIA D
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA
9 fourball ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO TROBADORS HCP1
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
10 fourball ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER TROBADORS HCP1
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
11 fourball ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
12 fourball ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL
ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
13 fourball ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO
14 fourball - - VALLROMANES C
- -
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONTSENY
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
15 fourball ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL GUALTA
ACPP026527 OLIU REIG, JAUME
16 fourball ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP011346 ARMENGOL BRASO, JAVIER
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
17 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC JUBICEC MONTSENY
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER
18 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 08/01/2020 a les 10:30
Divisió: 4ª - 5ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
2 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
3 fourball ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
4 fourball ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP GICODA MORA
ACPP008092 LOPEZ VAZQUEZ, JUAN
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
5 fourball ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
6 fourball ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN LA GARRIGA 22
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
7 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO G10 SEMAR
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL
8 fourball ACPP000319 VALERA MONTALBAN, ANTONIO TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
10 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
11 fourball ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM SEMAR MIXTE
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
12 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO
13 fourball ACPP029701 SAMARANCH CLOSA, JUANA MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
14 fourball ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
15 fourball ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR MIXTE
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
16 fourball ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN BADALONA B
ACPP027985 SALSE PIERA, FRANCESC XAVIER
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI CAN PASCUAL
ACPP022666 JORDA PERA, VICENTE
17 fourball ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 08/01/2020 a les 10:30
Divisió: 5ª - 5ª Prova - Camp: Platja d'Aro
1 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
2 fourball ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED VALLROMANES G2
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
3 fourball ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO SEMAR 1
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO
4 fourball ACPP025986 ANDRES EGEA, MARTA VALLROMANES G2
ACPP025987 VILALTA PAGAN, FRANCESC
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP026573 MUÑOZ RUS, FRANCISCO
5 fourball ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM
6 fourball ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
ACPP021589 VALLES COBO, PEDRO SEMAR 1
ACPP021758 TORRALBA GARBI, FRANCISCO
7 fourball ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
8 fourball ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940 ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
ACPP003445 MINGUET FRUCTUOSO, JOSEP MARIA SEMAR 1
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC
9 fourball ACPP019509 MALLORQUI COSTA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP028906 VELASCO CAUSADIAS, MARIA
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
10 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
11 fourball ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP
12 fourball ACPP009621 VILA CAMPS, MERCE SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI
13 fourball ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
14 fourball ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
15 fourball ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS SEMAR C
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME
16 fourball ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
ACPP028737 GASULL CALLS, JOSEP M MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028736 LLOANSI ROCA, ANDRES
17 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
18 fourball ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE FRANCIAC C
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC