Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 5ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39449
17.02.2020

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 5ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 5ª prova el 19 de febrer a Sant Cebrià, Hcp 1 i Badalona

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 5 - Dimecres 19 de febrer de 2020 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Sant Cebrià

 

SANT CEBRIA B

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR X

 

ACPP002193

CARVAJAL PEREZ, ANTONIO

(+)4,7

-

 

Tee 1

 

-

(+)6,9

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

ACPP003196

 

ACPP009945

NIETO ARAGONESES, CARLOS

(+)4

-

 

Tee 1

 

-

(+)2,9

GARCIA MARMOL, JOSE

ACPP003601

ACPP024577

REQUENA DOMENE, ANTONIO

(+)3,4

-

 

Tee 2

 

-

(+)1

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

ACPP007177

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)2,5

-

 

Tee 2

 

-

0

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP023713

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

(+)0,6

-

 

Tee 3

 

-

1,1

JUBANY CLARET, ANTONIO

ACPP024405

ACPP000381

NAVARRO TENA, VICENS

(+)0,1

-

 

Tee 3

 

-

1,8

MORELL RIERA, JAUME

ACPP024352

ACPP008189

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

0

-

 

Tee 4

 

-

2,4

JURADO SALAS, JOSE

ACPP022103

ACPP001760

TORRUS ROIG, DAMIA

0,2

-

 

Tee 4

 

-

2,4

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

TROBADORS HCP 1

 

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,2

-

 

Tee 5

 

-

(+)0,8

ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL

ACPP015054

 

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)5,5

-

 

Tee 5

 

-

0,7

FLETA NEBOT, PAU

ACPP015055

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)4,9

-

 

Tee 6

 

-

2,2

MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO

ACPP012782

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4,5

-

 

Tee 6

 

-

3,3

IGUAL MOLINA, ALBERT

ACPP013674

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)4,3

-

 

Tee 7

 

-

5,4

ROMERO VIDAL, JUAN RAMON

ACPP012781

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)4

-

 

Tee 7

 

-

5,8

MARSAL LORENZO, IGNASI

ACPP028050

ACPP009611

POZO ALCANTARA, ANTONIO

(+)3,6

-

 

Tee 8

 

-

6,4

CORTES MORRAL, JOAN

ACPP012784

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)2,9

-

 

Tee 8

 

-

6,5

MASSA VICENTE, VICTOR

ACPP016501

BADALONA XL

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

 

ACPP000201

GIRO CODINA, JORDI

(+)6,1

-

 

Tee 10

 

-

(+)2,4

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

ACPP010632

 

ACPP001035

SERRANO ESTAPE, OSCAR

(+)4,3

-

 

Tee 10

 

-

1,2

JAQUES MALET, MIQUEL

ACPP009130

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

(+)3,6

-

 

Tee 11

 

-

3,1

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

ACPP027213

ACPP009265

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

(+)2,1

-

 

Tee 11

 

-

4,2

RIMOLDI -, CLAUDIO

ACPP012506

ACPP006312

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

(+)1,6

-

 

Tee 12

 

-

6,2

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

ACPP019123

ACPP019004

CONESA MANZANARES, ANTONIO

(+)1,6

-

 

Tee 12

 

-

6,8

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

ACPP027212

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

(+)1,3

-

 

Tee 13

 

-

8,3

GIMENEZ GUZMAN, DANIEL

ACPP013955

ACPP007284

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

(+)0,9

-

 

Tee 13

 

-

9,5

MAGALLON LECINA, VICENTE

ACPP015103

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

 

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)1,8

-

 

Tee 14

 

-

(+)2,2

BORREGO PRADOS, EMILIO

ACPP000387

 

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)1,4

-

 

Tee 14

 

-

(+)0,4

CARNEROS ARDILA, JOSE ANTONIO

ACPP015674

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)1,4

-

 

Tee 15

 

-

0,5

VILALTA PAGAN, FRANCESC

ACPP025987

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)1,2

-

 

Tee 15

 

-

2,2

ZAMORA GONI, CARLOS

ACPP000662

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

0,9

-

 

Tee 16

 

-

5,7

BERNAL PAREJA, ANTONIO

ACPP016835

ACPP024431

ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL

1,7

-

 

Tee 16

 

-

5,8

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

ACPP026487

ACPP007768

POZO TERUEL, ANTONIO

3,1

-

 

Tee 17

 

-

6,5

ANDRES EGEA, MARTA

ACPP025986

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

5,6

-

 

Tee 17

 

-

8,5

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 5 - Dimecres 19 de febrer de 2020 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Hcp 1

 

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA D

 

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

0,1

-

 

Tee 1

 

18

1,7

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

 

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

0,7

-

 

Tee 1

 

18

2

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,1

-

 

Tee 2

 

18

5,5

GRAU OLIVA, JOSEP

ACPP000891

ACPP011191

BRACONS MASDEU, RAFAEL

3,6

-

 

Tee 2

 

18

6,2

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

4,5

-

 

Tee 3

 

18

7,4

FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC

ACPP019151

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

6,3

-

 

Tee 3

 

18

8,5

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

ACPP027258

GARRIDO HERNANDEZ, MANUEL

8,5

-

 

Tee 4

 

-

9,1

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

9

-

 

Tee 4

 

18

10,8

SOLE SANJUAN, FRANCESC

ACPP003510

AMICS P&P LA GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

 

ACPP002249

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

(+)1,6

-

 

Tee 5

 

18

0,9

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

 

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

3,3

-

 

Tee 5

 

-

3,3

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

3,9

-

 

Tee 6

 

-

3,6

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP026087

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

4,1

-

 

Tee 6

 

-

3,8

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP009360

SERRANO EZQUERRA, ANTONIA

4,6

-

 

Tee 7

 

-

4,6

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP003582

VIÑAS ALMATO, JUAN

4,9

-

 

Tee 7

 

-

4,6

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP027811

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

6,6

18

 

Tee 8

 

-

5

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP012959

PUNTI AGUILAR, FERRAN

7,2

-

 

Tee 8

 

18

8,9

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

SANT CEBRIA C

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR 1

 

ACPP009787

RUIZ OCHOA, RAFAEL

(+)0,3

-

 

Tee 10

 

-

(+)0,4

VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO

ACPP003365

 

ACPP021953

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

1,2

-

 

Tee 10

 

-

1,2

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

ACPP025603

ACPP021741

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

3,9

18

 

Tee 11

 

-

2,9

ANDREU PALOMO, JORDI

ACPP009620

ACPP014556

PINEDA PINEDA, VICENTE

4

-

 

Tee 11

 

-

3,2

TORRALBA GARBI, FRANCISCO

ACPP021758

ACPP007870

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

4,5

-

 

Tee 12

 

18

5,6

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

ACPP023332

ACPP012757

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

8,7

18

 

Tee 12

 

-

6,7

VALLES COBO, PEDRO

ACPP021589

ACPP008759

TORT DOMENECH, ALBERT

10

18

 

Tee 13

 

-

7,4

ESTEVE PLA, LLUIS

ACPP026634

ACPP020278

VIVO GRAU, JAUME

12,2

-

 

Tee 13

 

18,16

15,4

VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO

ACPP021590

SEMAR B

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

 

ACPP020255

SURROCA CORET, JOSEP

(+)5,3

-

 

Tee 14

 

18,16

(+)1,1

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

 

ACPP004789

ALSINA SIVILLA, JAIME

(+)1,8

-

 

Tee 14

 

18

(+)0,6

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP004964

FRAILE HORTELANO, PEDRO

(+)1,4

-

 

Tee 15

 

18

0,7

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

ACPP012351

MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI

(+)1,3

-

 

Tee 15

 

18

1,1

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP015730

LOPEZ SORIANO, GREGORI

(+)0,9

-

 

Tee 16

 

18

1,1

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP017912

FLORIACH RIVAS, JAUME

1,1

-

 

Tee 16

 

18

2,5

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP011841

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

1,2

-

 

Tee 17

 

18,16

5,7

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP020688

TERRES SOLER, ANDRES

3,5

-

 

Tee 17

 

18,16.14

9,7

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 5 - Dimecres 19 de febrer de 2020 a les 10:00

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Badalona

 

VALLROMANES G2

AV

RES

VS

RES

AV

LA GARRIGA 22

 

ACPP000340

ATERO LORCA, JOSE

(+)4,9

-

 

Tee 1

 

7,11,3,14

3,1

RIBAS SALA, JOSE

ACPP026771

 

ACPP020153

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

4,4

-

 

Tee 1

 

7,11

7,9

GARCIA CORTES, MARTIN

ACPP026483

ACPP013973

GIL CARRASCO, FRANCISCO

6,9

-

 

Tee 2

 

7

9,3

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

ACPP026775

ACPP017941

BAYER CAMPILLO, JOAN

7,4

-

 

Tee 2

 

7

9,5

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

ACPP023080

ACPP028505

SALVAT PALA, JORDI

7,8

-

 

Tee 3

 

7,11,3

14,3

GAY OLIVA, MARTI

ACPP025037

ACPP002038

ABADAL PUJOL, JORDI

9,9

-

 

Tee 3

 

7,11,3

15,1

SANGIL LOPEZ, JESUS

ACPP018852

ACPP027420

RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI

10,7

-

 

Tee 4

 

7,11,3

15,9

RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM

ACPP012468

ACPP028374

MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI

13,6

-

 

Tee 4

 

7,11

17

MARTINEZ LARA, MIGUEL

ACPP029528

JUBICEC MONTSENY

AV

RES

VS

RES

AV

GICODA MORA

 

ACPP025054

BISET BUSQUETS, JOSEP

5,5

7,11,3,14

 

Tee 5

 

-

(+)1,6

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

 

ACPP001975

CORTES GUERRA, NICOLAS

5,9

7,11,3

 

Tee 5

 

-

(+)0,7

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP022972

SERRAS MARTORI, RICARDO

6,2

7,11

 

Tee 6

 

-

2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP002161

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

7,4

7

 

Tee 6

 

-

4,6

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP025149

DIAZ CARRASCO, MANUEL

8,3

7,11

 

Tee 7

 

-

5,2

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP024226

BALLESTER MIRO, JAVIER

15,4

7,11,3,14

 

Tee 7

 

-

7,4

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP004252

BAYER HERNANDEZ, ALFONS

16,2

7,11,3,14

 

Tee 8

 

-

8,8

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP027087

GARCIA ESCANES, JOSE MANUEL

16,6

7,11,3,14

 

Tee 8

 

-

8,8

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

Dimecres 19 de febrer de 2020 a les 13:00

BADALONA A

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA B

 

ACPP026105

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

(+)2,4

-

 

Tee 1

 

7,11,3

3,2

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

ACPP027266

 

ACPP001450

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

(+)2,1

-

 

Tee 1

 

7,11,3,14

4,9

GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO

ACPP007214

ACPP001449

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

(+)1,3

-

 

Tee 2

 

7,11,3

4,9

COBOS SOLER, ALEJANDRO

ACPP013448

ACPP010391

ORTIZ CALDERERO, ANDRES

0,3

-

 

Tee 2

 

7,11,3

5,8

COMPTE CORNEY, JOAN

ACPP013818

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

0,4

-

 

Tee 3

 

7,11,3,14

9,2

GELADA BLASI, PERE

ACPP016137

ACPP011555

CASTARNADO RUBIO, JOSE

0,5

-

 

Tee 3

 

7,11,3,14
2,16,8

13,5

MUÑOZ POLONIO, JOSE

ACPP012832

ACPP025949

TORRAS PELLEJERO, PERE

1

-

 

Tee 4

 

7,11,3,14
2,16,8

14,1

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

ACPP026340

ACPP021970

CORRERO PADILLA, JOSE

5,8

-

 

Tee 4

 

7,11,3,14
2,16,8,4

21

MUÑOZ LAFUENTE, MANUEL

ACPP029683

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

ST CEBRIA GESPA VERDA

 

ACPP020106

PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL

1,7

-

 

Tee 5

 

7,11

5,3

GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME

ACPP001311

 

ACPP023277

PLANS NAVARRO, RAMON

3

-

 

Tee 5

 

7

5,3

BORELLI PEREIRA, CARLOS

ACPP013057

ACPP006087

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

3,1

-

 

Tee 6

 

7,11,3

8,2

HURTADO LINARES, AURELIO

ACPP022504

ACPP020175

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

4,8

-

 

Tee 6

 

7,11

8,5

PUIG GRAELLS, CARLES

ACPP019493

ACPP016507

PIÑON REY, SANTIAGO LUIS

5,1

-

 

Tee 7

 

7,11,3,14

12,2

FONTANET FEU, ANTONIO

ACPP004572

ACPP002172

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

7,6

-

 

Tee 7

 

7,11

12,2

CARRERA ABELLA, JOAQUIM

ACPP021684

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,2

-

 

Tee 8

 

7,11

14,2

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

ACPP010721

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

12,5

-

 

Tee 8

 

7

14,4

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

ACPP024394

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC