Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 40871
10.06.2021

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2021
4ª Divisió Centre G-1 - Camp: Can Rafel
Dissabte 12/06/21 a les 9:00
1 individual ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL PINXADORS GOLF TEAM URGELL
ACPP028368 SOLSONA LLOVET, MARC
ACPP027364 MUIXI ORRIT, JOAN MIQUEL COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP007071 BALDILLOU VALLS, JOAN
2 individual ACPP028396 QUERALT SANCHEZ, JOAN PINXADORS GOLF TEAM URGELL
ACPP012099 LLUSERA PAREDES, ALEX
ACPP008317 FERRER MARQUEZ, DANIEL PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP029254 GARCIA MERCADER, JORDI
3 individual ACPP023182 FIGUEROLA PADRO, CARLOS COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP027853 FIGUEROLA SOLE, JOAN
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
4 individual ACPP016626 GARCIA GUISADO, MARCELO PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP019659 GARCIA GUISADO, ANTONIO
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO SEMAR
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
5 fourball ACPP028343 BAIGES BELLET, GUILLEM PINXADORS GOLF TEAM URGELL
ACPP028807 DURANO GASCON, ANTONI
ACPP025912 MERCE MIR, JORDI COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP022253 MARTI PIFARRE, EDUARD
6 fourball ACPP028618 MATILLA GOMEZ, ALEJANDRO PINXADORS GOLF TEAM URGELL
ACPP028621 REQUESENS MIRO, RAMON
ACPP027235 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP027749 GARCIA GALIANO, MIGUEL
7 fourball ACPP006673 SAN SATURNINO PASCUAL, VICENTE COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP027683 BAGARIA HIERRO, JOAN CARLES
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI SEMAR
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO
8 fourball ACPP029240 MARTINEZ PEDRAZA, ORLANDO PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP028170 GARCIA GALIANO, ILDEFONSO
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR
ACPP000446 IGLESIAS ROMERO, CARME
Dissabte 12/06/21 a les 12:30
1 individual ACPP028409 TARRAGO FREIXA, MARC COSTA DAURADA
ACPP028790 RODRIGUEZ MERAYO, LUIS ALBERTO
ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL LES GARIBOLES HCP1
ACPP026812 MURIEL INFANTE, ARACELI
2 individual ACPP013423 DEL AGUILA AVALOS, TONI COSTA DAURADA
ACPP029754 MEURY , MARCOS
ACPP012665 PORTABELLA MARTINEZ, RICARD TEAM VALLES
ACPP028014 SARRIA RAMIREZ, OSCAR
3 individual ACPP028615 PARDINA EROLES, MIREIA LES GARIBOLES HCP1
ACPP026835 SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS
ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP005841 MARTINEZ FERRUS, ALBERT
4 individual ACPP028468 VISA SANSA, ORIOL TEAM VALLES
ACPP011339 PINTO FUSALBA, XAVIER
ACPP029690 BELTRAN SOLA, MANEL SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP029007 TEJEO GAVILAN, ANTONIO
5 fourball ACPP013346 SANCHO TUR, OVIDI COSTA DAURADA
ACPP013347 PARDO GIMENO, JORDI
ACPP005285 SAQUERO GARCIA, MARIBEL LES GARIBOLES HCP1
ACPP022582 SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
6 fourball ACPP012267 ANGLES PALLEJA, JOAN COSTA DAURADA
ACPP027568 BAÑOS RAMOS, ABEL
ACPP014405 JAEN GALLARDO, MARIA PILAR TEAM VALLES
ACPP015038 SERRANO HERCE, CONCHITA
7 fourball ACPP007423 CEBALLOS CORTES, CARMEN LES GARIBOLES HCP1
ACPP013784 BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA
ACPP029383 MONTES MEMBRIVE, PEDRO ANGEL SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP029611 CAVERO QUER, GUILLERMO
8 fourball ACPP008106 CORRAL GALLARDO, ENCARNA TEAM VALLES
ACPP028013 BARRIO EGUILUZ, VIRGINIA
ACPP029829 BUIJS , JEROEN SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP007203 GIMENEZ SURIÑACH, ESTEVE
Dissabte 12/06/21 a les 16:00
1 individual ACPP019247 PESCADOR CIRUELA, JOSE LUIS VALLROMANES JUNIOR
ACPP030592 SAHAHUJA PARERA, IVAN
ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES DEVILS SWING 2
ACPP028730 TRESCASAS BATALLER, JORDI
2 individual ACPP025987 VILALTA PAGAN, FRANCESC VALLROMANES JUNIOR
ACPP015544 HERREROS PACHECO, MIGUEL ANGEL
ACPP027479 LOPES ANADOM, LEANDRE CAN MASCARO B
ACPP018272 ALONSO MARTIN, FELIX
4 individual ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE DEVILS SWING 2
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP027595 ASINS MUÑOZ, GUILLERMO CAN MASCARO B
ACPP017144 FARRAN AGUADO, OSCAR
5 fourball ACPP015545 LOPEZ LUQUE, LLUIS VALLROMANES JUNIOR
ACPP028794 RUIZ DE LA IGLESIA, MARC
ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS DEVILS SWING 2
ACPP023374 CRESPO GARCIA, JUAN
7 fourball ACPP025986 ANDRES EGEA, MARTA VALLROMANES JUNIOR
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
ACPP028098 GARCIA LOPEZ, JUAN CAN MASCARO B
ACPP028133 PACHECO NOREÑA, SALUSTIANO
8 fourball ACPP011364 ESTELLA VACAS, ENRIC DEVILS SWING 2
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP027478 FERRER PITI, LULIBEL CAN MASCARO B
ACPP027535 GARCIA MARCOS, ANTONIO
Dissabte 12/06/21 a les 9:00
1 individual ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA VERD
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
2 individual ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER
ACPP007190 MONJONELL TRULLOLS, RICARD DRINK IN ONE MORA
ACPP029199 RECATALA VILLA, POL
4 individual ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN SANT CEBRIA VERD
ACPP027676 COLL COSTAS, DAVID
ACPP030428 FOLCH BORRELL, MARC DRINK IN ONE MORA
ACPP030434 MARTINEZ ROIG, ALEX
5 fourball ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC
ACPP022407 DELLA JUSTO, JOAN SANT CEBRIA VERD
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP
7 fourball ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA
ACPP030435 CUENDE ESTEVEZ, ALEJANDRO DRINK IN ONE MORA
ACPP030623 VELASQUEZ VANEGAS, SANTIAGO
8 fourball ACPP016318 GOMEZ BOLIBAR, PILAR SANT CEBRIA VERD
ACPP025233 GIRONES IGLESIAS, FRANCESC
ACPP030436 GALLEGO GOMEZ, RUBEN DRINK IN ONE MORA
ACPP030437 CALLARISA PUJOL, ALEIX
Diumenge 13/06/21 a les 12:30
1 individual ACPP028844 SELVA VILARDELL, ANNA MARESME TEAM HCP1
ACPP012095 XIMENES CASAS, CARLES
ACPP007340 AMADO FLORES, TONI CANNONBALL
ACPP028241 BRYNJLFSSON THOR, AGNAR
2 individual ACPP018848 MASPOCH MANZANO, JAIME MARESME TEAM HCP1
ACPP022237 GARCIA LOPEZ, JAVIER
ACPP029373 MONTEJANO FERNANDEZ, CESAR LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP029620 CONDE BARAHONA, BEGOÑA
4 individual ACPP006696 SAEZ BELL-LLOCH, VICTOR CANNONBALL
ACPP006766 MORILLO GARFELLA, FRANCISCO
ACPP020330 ORTEU ESTIVILL, FRANCESC XAVIER LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP021829 GARCIA ASTUDILLO, ANGEL
5 fourball ACPP015717 BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC MARESME TEAM HCP1
ACPP017479 SERRAS XAMANI, MIQUEL
ACPP015113 JONSSON -, MAGNUS BJARNI CANNONBALL
ACPP015481 HJALMARSSON -, KARL
7 fourball ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA MARESME TEAM HCP1
ACPP006954 SANCHEZ VELASCO, ANGEL
ACPP020329 IRURRE MARTI, ANNA LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP030662 BAÑUELOS PICCONE, CARMEN
8 fourball ACPP018391 SIGURDSSON *, FREYR CANNONBALL
ACPP029614 BERGER , MERCEDES
ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP021830 CASASAYAS VILLANUEVA, LAURA
Comitè de Competició
Marta Carreras (Can Rafel)
Jaume Busquets / Enrique Jaén (Àrbitre)
LLuís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Jaume Busquets (dissabte) / Enrique Jaén (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC