Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants a la 4ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est 2021

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 41619
05.10.2021

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants a la 4ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est 2021

Horari de Sortides dels jugadors participants a la 4ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est 2021 a Can Rafel, Gualta, Badalona, Hcp 1 i Mas Gurumbau
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021 (ZONA ÚNICA)
Divisió: HONOR - 4ª Prova - Camp: CAN RAFEL
Dimecres 06/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO
ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL ROC 3
ACPP020597 MATEO PEREZ, ANTONIO
2 fourball ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP001117 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO
ACPP000712 YUSTE ROSAL, ANTONIO ROC 3
ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO
3 fourball ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP013573 MURCIA GARRIGO, MONTSE
4 fourball ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI VALLROMANES A
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
5 fourball ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO ROC 3
ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP011843 VILALLONGA SHELLX, DAVID
6 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO SANT CEBRIA A
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN
7 fourball ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD HCP 1 SEMAR
ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN
ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
8 fourball ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021 (ZONA ÚNICA)
Divisió: HONOR - 4ª Prova - Camp: CAN RAFEL
Dijous 07/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT CAN RAFEL SENIORS
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
2 fourball ACPP003187 LOPEZ SANTOS, FCO.JAVIER CAN RAFEL SENIORS
ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE BADALONA XL
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
3 fourball ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE CAN RAFEL SENIORS
ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL CAMBRILS
ACPP016816 ROCA ROSICH, JOSEP
4 fourball ACPP030698 GOMEZ NUÑEZ, GABRIEL CAN RAFEL SENIORS
ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN
ACPP022808 SERRANO CHAMORRO, DIONISIO BONAREA A
ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO
5 fourball ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
ACPP005768 CASTELL SALVANES, CARLOS CAMBRILS
ACPP013729 VIZ BLANCO, JESUS
6 fourball ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE BADALONA XL
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN
ACPP022611 MINGORANCE GALDEANO, MIGUEL BONAREA A
ACPP028049 ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO
7 fourball ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN CAMBRILS
ACPP026727 MORENO RODRIGUEZ, LUIS
ACPP006731 SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC BONAREA A
ACPP016796 DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI
8 fourball ACPP005800 PELLEJA ESTIVILL, GERARDO CAMBRILS
ACPP028694 HERNANDEZ LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
ACPP018790 CARABASA FONTANET, AGUSTIN BONAREA A
ACPP029841 ULLOA SALIDO, JOSE
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021
Divisió: 1ª - 4ª Prova - Camp: GUALTA
Dimecres 06/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO PAPALUS A
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI FRANCIAC A
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR
2 fourball ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
ACPP028096 PONS FONT, JOSEP FRANCIAC A
ACPP014363 DURAN JORQUERA, JOSEP
3 fourball ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
ACPP014859 MARTINEZ ROSSELL, JORDI MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
4 fourball ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC PAPALUS A
ACPP004000 MARTINEZ GARCIA, FRANCISCO
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
5 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP000785 ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
6 fourball ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES FRANCIAC A
ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI
7 fourball ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014860 ALVAREZ SANCHIS, FRANCISCO
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP008382 MUNTAÑA MUSACH, EUDALD
8 fourball ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP027997 ORTIZ ARJONA, MANEL
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO SEMAR X
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE
10 fourball ACPP007620 GARCIA PEÑA, JOSE Mª SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP005506 FITO NUÑEZ, FRANCESC
11 fourball ACPP003884 VILCHEZ VELASCO, ANGEL SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
ACPP016580 MAS LLOVERAS, JORDI FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
12 fourball ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP
13 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP008473 SANTOS SANCHEZ, JOSE
14 fourball ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA FRANCIAC B
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
ACPP008551 MASGRAU SERRA, FINETA PLATJA D'ARO NOU
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
15 fourball ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP006528 COROMINAS FIGUERAS, JORDI
16 fourball ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP015362 PALOMER VILALLONGA, JOAN
ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
17 fourball ACPP008549 PAJARES MARTINEZ, MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP023721 GOMEZ CARRASCAL, FRANCISCO
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021
Divisió: 3ª - 4ª Prova - Camp: BADALONA
Dimecres 06/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP
2 fourball ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS
3 fourball ACPP003997 BARNILS GARCIA, XAVIER MAS TORRELLAS
ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO
4 fourball ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI MAS TORRELLAS
ACPP029701 SAMARANCH CLOSA, JUANA
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
5 fourball ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT SANT CEBRIA D
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
6 fourball ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC SANT CEBRIA D
ACPP025593 CANET AYMERICH, AGUSTIN
ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
7 fourball ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA A
ACPP026321 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI GUALTA
ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER
8 fourball ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES BADALONA A
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021
Divisió: 3ª - 4ª Prova - Camp: BADALONA
Dijous 07/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL HCP 1 TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
2 fourball ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU HCP 1 TROBADORS
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
3 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP009055 DELGADO GONZALEZ, JOSE ANTONIO
4 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP024093 PEREZ LOPEZ, MANUEL
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
5 fourball ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT HCP 1 TROBADORS
ACPP030101 LLUCH PERELLO, RAFA
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL VALLROMANES C
ACPP021565 NUEVA TAPIA, MIGUEL
6 fourball ACPP028050 MARSAL LORENZO, IGNASI HCP 1 TROBADORS
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL GICODA MORA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
7 fourball ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP VALLROMANES C
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL GICODA MORA
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO
8 fourball ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP015076 LOPEZ AMOR, ARACELI GICODA MORA
ACPP030891 SOLE ARQUES, XAVIER
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021
Divisió: 4ª - 4ª Prova - Camp: HCP 1
Dimecres 06/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP001178 IZQUIERDO MINGUILLON, HONORIO TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
2 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO SEMAR 1
ACPP021758 TORRALBA GARBI, FRANCISCO
3 fourball ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
4 fourball ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP028221 CABRE-VERDIELL PASTOR, ENRIC
ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
5 fourball ACPP021590 VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO SEMAR 1
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO
ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM SEMAR MIXTE
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
6 fourball ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE SEMAR 1
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC JUBICEC MONTSENY
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE
7 fourball ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
8 fourball ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR MIXTE
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª
ACPP003384 ALLUE SALAMERO, JESUS JUBICEC MONTSENY
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP
10 fourball ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
11 fourball ACPP007203 GIMENEZ SURIÑACH, ESTEVE LA GARRIGA 22
ACPP029383 MONTES MEMBRIVE, PEDRO ANGEL
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN
12 fourball ACPP028248 MUNUERA SOLA, JOSE ANTONIO LA GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN VALLROMANES G2
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO
13 fourball ACPP027979 BRESCA ROURA, JOSE M. LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO SEMAR G10
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
14 fourball ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP020872 ESMEL SALA, VICENTE
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP030659 CARMONA CORBETO, MANUEL
15 fourball ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC SEMAR G10
ACPP011274 RIVAS GOMEZ, JOSEP
16 fourball ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI VALLROMANES G2
ACPP029874 MUÑOZ CASAUS, VALENTIN
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL SEMAR G10
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
17 fourball ACPP029661 ESTEVE FIGUERAS, JORDI VALLROMANES G2
ACPP030387 BLASI SANZ, ERNEST
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL SEMAR G10
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC 2021
Divisió: 5ª - 4ª Prova - Camp: FRANCIAC
Dimecres 06/10/2021 a les 10:30
1 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
ACPP026335 BERNADO MARCH, ROSA SEMAR FEMENI PLATJA D'ARO
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO
2 fourball ACPP007594 AGUILERA DELGADO, MANUEL CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA SEMAR FEMENI PLATJA D'ARO
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
3 fourball ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP030018 PEREZ CASTAÑER, JOSEP
4 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM
5 fourball ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR FEMENI PLATJA D'ARO
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA PAPALUS B
ACPP026573 MUÑOZ RUS, FRANCISCO
6 fourball ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS SEMAR FEMENI PLATJA D'ARO
ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA
ACPP010882 CANER MASCORT, SANTIAGO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
7 fourball ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME
8 fourball ACPP028330 BLAZQUEZ BOYA, ANGELA PAPALUS B
ACPP028997 ROBLEDO VELAZQUEZ, CONCEPCION
ACPP027315 SALLES SABATER, SALVADOR PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP029132 RUIZ ORTIZ, JUAN MIGUEL
10 fourball ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP
11 fourball ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
12 fourball ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN FRANCIAC C
ACPP001712 PERICH ARGEMIR, ANTONI
ACPP023708 VICARIA PASTOR, ALFONSO ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP029935 MONTES PEÑALVER, RAFAEL
13 fourball ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
14 fourball ACPP028484 FORMATJE RABAT, XAVIER MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028772 PURTI CALAFELL, MODEST
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM
15 fourball ACPP028737 GASULL CALLS, JOSEP M MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028736 LLOANSI ROCA, ANDRES
ACPP027985 SALSE PIERA, FRANCESC XAVIER BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
16 fourball ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
17 fourball ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC