Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Llistat de guardonats a les competicions oficials de Pitch and Putt de l'any 2021

Ets a:  IniciNotíciesCampionats de CatalunyaNotícia id 42164
17.12.2021

Campionats de CatalunyaLlistat de guardonats a les competicions oficials de Pitch and Putt de l'any 2021

Finalitzades les competicions oficials de l'any, es presenta el llistat de guardonats a totes les competicions oficials de Pitch and Putt de l'any 2021

GUARDONATS COMPETICIONS OFICIALS PITCH AND PUTT 2021

Competicions individuals i de parelles oficials 2021

Classificacions acumulades de proves individuals i de parelles oficials 2021

Classificacions acumulades per equips de proves oficials 2021

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT FCPP 2021

P&P SANT CEBRIÀ

 

Campió:

JOEL GIRBAU TANTIÑA

Subcampió:

FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN

3er classificat:

MARC LLORET DALMAU

4art classificat:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ

5è classificat:

BARRY COOMBER

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA MATXPLAY FCPP 2021

P&P LLORET

 

Campió:

JOEL GIRBAU TANTIÑA

Subcampió:

ORIOL MAS GUERRERO

3er classificat:

FERNANDO CANO MARTOS

4art classificat:

JOSEP RAMON PORTELL COLOMER

Campió Sènior:

JUAN PAZ ESCOBAR

Subcampió Sènior:

FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA

Campiona Femenina:

PURIFICACIO MONTAÑA DE LA CRUZ

Subcampiona Femenina:

Mª ENCARNACION ROBLEDO GONZALEZ

Campió Cat No positiu:

AVEL.LI GARCIA FERNANDEZ

Subcampió Cat No positiu:

SERGI TARRIDA COTTI

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA DOBLES FCPP 2021

P&P BELLPUIG

 

Campions:

ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL I ALEX ALBINYANA TORNE

2ona parella classificada:

MANUEL AMOR ROYO / CARLOS VILARDELL GRAS

3era parella classificada:

JOAN GANGONELLS HDEZ / PABLO LUIS NAVARRO PANERO

4arta parella classificada:

JOSE MANUEL PASCUAL / SERGIO GONZALEZ GARCIA

5ena parella classificada:

DAVID SOLE MARZO / CARLOS POLEY GARCIA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SÈNIOR FCPP 2021

P&P MONTSENY

 

Campió Absolut:

FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN

Subcampió Absolut:

JOSEP PEREZ SALDAÑA

Campió 1era categoria:

FERNANDO CANO MARTOS

Subcampió 1era categoria:

JOAN BERTRAN VISIEDO

Campió 2ona categoria:

JUAN JOSE RECHE CARRION

Subcampió 2ona categoria:

ESTEVE VINYOLES CAMPS

Campió 3era categoria:

JOAN GALI HUGAS

Subcampió 3era categoria:

JUAN JOSE BLASCO FERRER

Campiona Sènior:

ISABEL LUQUE CANO

Subcampiona Sènior:

AMPARO FRANCISCO APARICIO

Campió Supersènior:

JOHN FREDERICK EVANS

Subcampió Supersènior:

MIGUEL PEREZ ESPINOSA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA FEMENÍ FCPP 2021

P&P VALLROMANES

 

Campiona Absoluta:

CARLOTA SERRA CATASUS

Subcampiona Absoluta:

MARTA CUCURULL SOLE

Campiona 1ª categoria:

MARTA FUSTER CARBÓ

Subcampiona 1ª categoria:

SILVIA GARANGOU VERGES

Campiona 2ª categoria:

ANNA CONSTANS LOPEZ

Subcampiona 2ª categoria:

MARIA JULIA JARAMILLO

Campiona 3ª categoria:

EVA FERNANDEZ BRUGUES

Subcampiona 3ª categoria:

AINOHA ANDAMOLLO CARO

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA CATEGORIES FCPP 2021

P&P GUALTA

 

Campió Absolut:

XAVIER LARRAGAY GARCIA

Subcampió Absolut:

JOAQUIM MORETA BURCH

Campió 1ª categoria:

RAUL CARRILLO SEGURA

Subcampió de 1ª categoria:

ALBERT MORENO LEON

Campió 2ª categoria:

MARC DEVESA FIGAROLA

Subcampió 2ª categoria:

CRISTIAN GONZALEZ RIVAS

Campió 3ª categoria:

SYLVIE ANNE MARQUES

Subcampió 3ª categoria:

FIONA RAVOUX

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL I JUNIOR FCPP 2021

P&P BADALONA

 

 

CATEGORIA COMPETICIÓ

Campió Absolut:

ADRIA GIL MONTECELO

Subcampió Absolut:

JAN BOFILL COLOMES

Campió Indistint Júnior:

DARIO SILVA BALBOA

Subcampió Indistint Júnior:

MARTINA NADAL ROYO

1ª classificada femenina Júnior:

ALBA ALOS MARTINEZ

Campió Indistint Cadet:

NURIA BERTRAN HERRAIZ

Subcampió Indistint Cadet:

ROGER CAROT ORTIZ

1ª classificada femenina Cadet:

NORA VIÑOLAS FRIGOLA

Campió Indistint  infantil:

NIL ARTIGAS BALTASAR

Subcampió Indistint Infantil:

HUGO PEREZ CASTAÑO

1ª classificada femenina Infantil:

CLARA MARTINEZ CORTES

Campió  Aleví:

MARTI LUJA PASCUAL

Subcampió Aleví:

POL QUESADA BLANCO

1ª classificada femenina Aleví:

MARTA BERTRAN HERRAIZ

Campió handicap Absolut:

TOMAS BERSZTEIN CELATA

Subcampió handicap Absolut:

ENRIC XAVIER ESTELLA BOHORQUEZ

 

CATEGORIA INICIACIÓ

Campió Absolut:

ALEIX TORRENTS ROVIRA

Subcampió Absolut:

JAN BERNET MARTINEZ DE MORENTIN

Campió Infantil:

FRANC DIAZ BORRAS

Campió Aleví Indistint:

CLAUDIA GUBAU PEREZ

Subcampió Aleví:

AXEL MARIMON CODINA

1ª classificada femenina Aleví:

LAURA DIEZ TEJEDOR

Campió Benjamí:

ROGER VILADOMIU DOBARRO

Subcampió Indistint Benjamí:

TXELL ALOS MARTINEZ

1ª class. femenina Benjamí:

IRENE MAURI PUIG

Campió Prebenjamí:

RAMON SERRA FLORIT

Subcampió Prebenjamí:

ARNAU CASTILLA COLOM

1ª class. femenina Prebenj:

ANA ITURMENDI SIMON

Campió handicap Absolut:

DIDAC SANZ MARTINEZ

Subcampió handicap Absolut:

MARTI ESCUDERO MATHIEU

 

OPEN CATALUNYA FIPPA 2021

P&P PLATJA D'ARO

 

Campió:

ORIOL MAS GUERRERO

2ª classificat:

FERNANDO CANO MARTOS

3ª classificat:

JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX

4ª classificat:

MARC LLORET DALMAU

5ª classificat:

JOEL GIRBAU TANTIÑA

Campió Sènior:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ

2ª classificat:

FREDERIC LLORET ESPINET

Campiona Femenina:

Mª ENCARNACION ROBLEDO GONZALEZ

2ª classificada:

CONCHI CARBALLO VALLEJO

 

COPA ACPP PARELLES MIXTES 2021

P&P FRANCIAC

 

Campions:

GLORIA RUIZ ESTANY / MARC SABRIA ESTERUELAS

2ª parella classificada:

LLUIS CUCURULL SOLE / MARTA CUCURULL SOLE

3ª parella classificada:

JOSEP RAMON PORTELL COLOMER / SORAYA LASSAL DAIA

4ª parella classificada:

GERARD SOLANO REYES / ANNIA PAREDES GAYA

5ª parella classificada:

TEODORO FEBRERO LOP. / AMPARO FRANCISCO APARICIO

 

COPA ACPP PARELLES SÈNIORS 2021

P&P GUALTA

 

Campions scratch:

FERNANDO CANO MARTOS / JOSEP GURILLO HUETA

2ª parella classificada scratch:

CARLES MILLAN BOSCH / JOSEP RAMON PORTELL COL.

3ª parella classificada scratch:

JUAN PAZ ESCOBAR / JOSE SANTOS SANCHEZ

Campions handicap:

SABINE SANDFORD / SHEENA HOLTKAMP

2ª parella classificada hcp:

LUIS JAVIER MARTINEZ SAMBLAS / JOSEP MARTINEZ M.

3ª parella classificada hcp:

FELIX CARLOS GOMEZ S. / JOSE MAURICE VAN DEN BERG

 

MILLOR JUGADOR DE L’ANY FCPP 2021

Millor jugador de l’Any:

JOEL GIRBAU TANTIÑA

2ª Classificat:

MARC LLORET DALMAU

3º Classificat:

BARRY COOMBER

4ºClassificat:

JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX

5º Classificat:

DAVID DIAZ CORTES

Millor jugadora de l’Any:

GLORIA RUIZ ESTANY

2ª Classificada:

MARTA FARRES BALLESTÉ

3º Classificada:

PURIFICACIÓ MONTAÑA DE LA CRUZ

Campió Sènior Scratch:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ

2ª Classificat:

JOAN BERTRAN VISIEDO

3º Classificat:

MIGUEL PEREZ ESPINOSA

4ºClassificat:

JOHN FREDERICK EVANS

5º Classificat:

FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN

Campió Absolut Handicap:

MARC DEVESA FIGAROLA

2ª Classificat:

ALEX FUENTE DEL GRANDE

3º Classificat:

MARC DALMAU BERINGUES

4ºClassificat:

JOSEP PUJOL BAYO

5º Classificat:

CESAR MONTEJANO FERNANDEZ

Campió Handicap  Sènior:

JOSEP PUJOL BAYO

2ª Classificat:

CESAR MONTEJANO FERNANDEZ

3º Classificat:

JORDI TRESCASAS BATALLER

Campiona Handicap Femení:

CARMEN ROS QUILES

2ª Classificat:

JANE COOMBER

3º Classificat:

LIDIA GARCIA CORONADO

 

RÀNQUING DOBLE FCPP 2021

Parella Campiona Scratch:

ANTONIO MATEO PEREZ /OSCAR PIQUE PARROT

Parella Subcampiona Scratch:

ROGER ALBIÑANA BRIL / ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL

Parella Campiona Handicap:

JORDI LUJA VAZQUEZ/ MARTI LUJA PASCUAL

Parella Subcampiona handicap:

XAVIER PINTOR VILARROYA / SERGI TURRO RUIZ

 

RÀNQUING JUVENIL I JÚNIOR FCPP 2021

 

CATEGORIA COMPETICIÓ

Campió rànquing Absolut:

ROGER CAROT ORTIZ

Subcampió rànquing Absolut:

ADRIA GIL MONTECELO

Campio/na Júnior:

MARTINA NADAL ROYO

Subcampio/na Júnior:

BERTA NADAL ROYO

1ª Femenina Júnior:

ALBA ALOS MARTINEZ

Campió Cadet:

GENIS ALVAREZ PIZARRO

Subcampio/na Cadet:

NURIA BERTRAN HERRAIZ

1ª Femenina Cadet:

CAROLINA SOLAVERA NAVARRO

Campió Infantil:

YAGO IZQUIERDO RUIZ

Subcampió  Infantil:

NIL ARTIGAS BALTASAR

1ª Femenina Infantil:

ANNA MARTINEZ PEDREÑO

Campio/na Aleví:

MARTA BERTRAN HERRAIZ

Subcampió Aleví:

MARTI LUJA PASCUAL

1ª Femenina Aleví:

LOLA CABANES CISNEROS

Campió rànquing handicap:

MARIO GASPAR MARTINEZ

Subcampió rànquing handicap:

DIDAC MARQUEZ ATIENZA

 

CATEGORIA INICIACIÓ

Campió rànquing Absolut:

JAN BERNET MARTINEZ DE MORENTIN

Subcampió rànquing Absolut:

ALEIX TORRENTS ROVIRA

Campió Infantil:

DAVID RUANO RUIZ

Subcampió  Infantil:

BERNAT ROSA FONTDEVILA

Campio/na Aleví:

CLAUDIA GUBAU PEREZ

Subcampio/na Aleví:

ARIADNA PORTULAS PLANA

1ª Femenina Aleví:

EMMA ARTIGAS BALTASAR

Campió Benjamí:

ROGER VILADOMIU DOBARRO

Subcampió  Benjamí:

MARIO HURTADO GARZON

1ª Femenina Benjamí:

TXELL ALOS MARTINEZ

Campio/na Prebenjamí:

ANNA ITURMENDI SIMON

Subcampió Prebenjamí:

RAMON SERRA FLORIT

1ª Femenina Prebenjamina:

ITZIAR DE ORMAECHEA PLANS

Campió rànquing handicap:

ERIC SOLANAS GELABERT

Subcampió rànquing handicap:

AXEL MARIMON CODINA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA EQUIPS FCPP - INTERCLUBS ACPP 2021

 

1ª DIVISIÓ

Campió:

PITCH & PUTT BADALONA

2on classificat:

ROC3

3er classificat:

FRANCIAC

Integrants de l’equip guanyador:

Salvador Moreu Garcia, Jordi Giro Codina, Berenguer Orti Mares, Albert Moreu Garcia,

Sergi Peña Andaluz, Jose Posilio Horcajuelo, Adrian Sanchez Garcia, Manuel Amor Royo,

Rafael Gallardo Moreno, Carlos Vilardell Gras, Juan Carlos Martinez Lopez, Santi Novellon Arguello

 

2ª DIVISIÓ EST

Campió:

GOLF LA GARRIGA P&P

2on classificat:

FRANCIAC PITCH

3er classificat:

PLATJA D’ARO SERRALLONGA

 

2ª DIVISIÓ OEST

Campió:

PORTAL DEL ROC

2on classificat:

CANAL OLIMPIC A

3er classificat:

MONTGROS GOLF

 

3ª DIVISIÓ EST

Campió:

TSUNAMI DE FRANCIAC

2on classificat:

MAS TORRELLAS

3er classificat:

THE GOLF SQUARE

 

3ª DIVISIÓ OEST

Campió:

MULLIGAN

2on classificat:

ANDORRA PITCH AND PUTT

3er classificat:

LOS GALLITOS

 

4ª DIVISIÓ NORD

Campió:

P&P MAS NOU

2on classificat:

ANGRY BIRDIES

3er classificat:

ALBATROS FORNELLS

 

4ª DIVISIÓ CENTRE SUD GRUP 1

Campió:

PINXADORS GOLF TEAM URGELL

2on classificat:

COSTA DAURADA

3er classificat:

COBLONAL ARQUITECTURA URGELL

 

4ª DIVISIÓ CENTRE SUD GRUP 2

Campió:

MICHAEL COLLINS IRISH PUB

2on classificat:

SANT CEBRIA TARATS

3er classificat:

THE GOLF TROTTERS

 

INTERCLUBS FEMENÍ ACPP 2021

Campió Scratch:

VALLROMANES A FEMENI

2on classificat scratch:

GREEN TEAM URGELL

3er classificat scratch:

OLEWER HCP1

Campió handicap:

P&P MAS NOU

2on classificat handicap:

FEM GUALTA

3er classificat handicap:

VALLES FEMENI

 

INTERCLUBS JUVENIL ACPP 2021

Campió Cat Competició:

CAN CUYAS JUVENIL

2on classificat Cat Competició:

P&P BADALONA JUVENIL

3er classificat Cat Competició:

HCP1 JUVENIL

Campió Cat Iniciació:

CAN CUYAS JUVENIL

2on classificat Cat Iniciació:

P&P BADALONA JUVENIL

3er classificat Cat Iniciació:

HCP1 JUVENIL

 

COPA CATALUNYA – TROFEU SOLIUS FCPP 2021

P&P MONTSENY

 

Equip Guanyador:

FRANCIAC

 

COPA CATALUNYA 2ª DIVISIÓ FCPP 2021

P&P HCP 1

 

Equip Guanyador:

GOLF LA GARRIGA P&P

 

COPA CATALUNYA 3ª I 4ª DIVISIÓ FCPP 2021

P&P VALLROMANES

 

Equip Guanyador:

TSUNAMI DE FRANCIAC

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC