Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants a la 7ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 42265
10.01.2022

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants a la 7ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est

Horari de Sortides dels jugadors participants a la 7ª prova de l'Intercamps Sènior Zona Est a Badalona, Platja d'Aro, Sant Cebrià, Hcp 1 i Teià
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC (ZONA ÚNICA)
Dimecres 12/01/2022 a les 10:30
Divisió: HONOR - 7ª Prova - Camp: BADALONA
1 fourball ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP 1 SEMAR
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
2 fourball ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
3 fourball ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER HCP 1 SEMAR
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
4 fourball ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL HCP 1 SEMAR
ACPP002784 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
5 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI
ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL ROC 3
ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO
6 fourball ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO VALLROMANES A
ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO SANT CEBRIA A
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN
7 fourball ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO
ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
8 fourball ACPP000712 YUSTE ROSAL, ANTONIO ROC 3
ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO SANT CEBRIA A
ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC (ZONA ÚNICA)
Dijous 13/01/2022 a les 10:30
Divisió: HONOR - 7ª Prova - Camp: BADALONA
1 fourball ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP020481 VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE CAMILO
ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE CAN RAFEL SENIORS
ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR
2 fourball ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE BADALONA XL
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI CAN RAFEL SENIORS
ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN
3 fourball ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO BADALONA XL
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL CAMBRILS
ACPP016816 ROCA ROSICH, JOSEP
4 fourball ACPP016533 CABANILLAS ESPINO, TOMAS BADALONA XL
ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE
ACPP018790 CARABASA FONTANET, AGUSTIN BONAREA A
ACPP028049 ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO
5 fourball ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR CAN RAFEL SENIORS
ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR
ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS
ACPP013729 VIZ BLANCO, JESUS
6 fourball ACPP004601 TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC CAN RAFEL SENIORS
ACPP008203 BALAGUE MUÑOZ, JOSEP
ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO BONAREA A
ACPP022808 SERRANO CHAMORRO, DIONISIO
7 fourball ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN CAMBRILS
ACPP028694 HERNANDEZ LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
ACPP006731 SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC BONAREA A
ACPP016796 DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI
8 fourball ACPP029405 FUERTES JARQUE, LUIS CAMBRILS
ACPP007670 DEMATTEY DESCARREGA, JOAN
ACPP019775 MASES VILASECA, JOSEP MARIA BONAREA A
ACPP016636 ROS ARGANDOÑA, MARIANO
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC EST
Dimecres 12/01/2022 a les 10:30
Divisió: 1ª - 7ª Prova - Camp: PLATJA D'ARO
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP028900 PUJOL BAYO, JOSEP
2 fourball ACPP006528 COROMINAS FIGUERAS, JORDI GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP003884 VILCHEZ VELASCO, ANGEL SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
3 fourball ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS GUALTA PAR 3
ACPP028101 SANDFORD , SABINE
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP008382 MUNTAÑA MUSACH, EUDALD
4 fourball ACPP028038 VISCASILLAS MOLINS, PEDRO GUALTA PAR 3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO PAPALUS A
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE
5 fourball ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP007620 GARCIA PEÑA, JOSE Mª
ACPP015348 AGUILERA TORIBIO, ANTONI SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
6 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP000402 GALVEZ LEIVA, JOSE RAMON
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
7 fourball ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
8 fourball ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL SEMAR B
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN PAPALUS A
ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC
10 fourball ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI FRANCIAC A
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
11 fourball ACPP014363 DURAN JORQUERA, JOSEP FRANCIAC A
ACPP028096 PONS FONT, JOSEP
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
12 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
13 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP003973 MAUREY -, PATRICIA
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
14 fourball ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP
15 fourball ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE FRANCIAC B
ACPP001622 COLL RIGAU, JAUME
ACPP014859 MARTINEZ ROSSELL, JORDI MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
16 fourball ACPP003833 RECASENS COMES, ANTONI PLATJA D'ARO NOU
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC
ACPP014860 ALVAREZ SANCHIS, FRANCISCO MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
17 fourball ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA PLATJA D'ARO NOU
ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP027997 ORTIZ ARJONA, MANEL
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC EST
Dimecres 12/01/2022 a les 10:30
Divisió: 2ª - 7ª Prova - Camp: SANT CEBRIÀ
1 fourball ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA A
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP023322 CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA
2 fourball ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO TEIA A
ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE
3 fourball ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA TEIA A
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
4 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
5 fourball ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP SANT CEBRIA E
ACPP017110 TORRAS MUNTANE, JAUME
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
6 fourball ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO TEIA D
ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL
7 fourball ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
8 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
10 fourball ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL
11 fourball ACPP011822 MENENDEZ BELIO, ALBERTO VALLROMANES B
ACPP013206 CASTRO MORAL, LLUIS
ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
12 fourball ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE VALLROMANES B
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME FORNELLS
ACPP017933 VIDAL SABAT, LLUIS
13 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP006657 GALAN FLORES, ANTONIO
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS LA GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
14 fourball ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO
ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
15 fourball ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA TENNIS MORA B
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS LA GARRIGA
ACPP012819 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU
16 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP027543 TEIXIDOR CROS, MIQUEL
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
17 fourball ACPP000491 TOMAS REYNE, LLUIS FORNELLS
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE
ACPP027231 FLORES RIOS, SANTIAGO AMICS LA GARRIGA
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC EST
Dimecres 12/01/2022 a les 10:30
Divisió: 3ª - 7ª Prova - Camp: HCP 1
1 fourball ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO HCP 1 TROBADORS
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS GOLF D'ARO
ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE
2 fourball ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU HCP 1 TROBADORS
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
ACPP029002 BALCELLS BALCELLS, JOSEP GOLF D'ARO
ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO
3 fourball ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL HCP 1 TROBADORS
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
4 fourball ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER HCP 1 TROBADORS
ACPP028050 MARSAL LORENZO, IGNASI
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI
5 fourball ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR GOLF D'ARO
ACPP005867 PEREZ MORENO, ANTONIO
ACPP003997 BARNILS GARCIA, XAVIER MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
6 fourball ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO GOLF D'ARO
ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS
ACPP026321 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL BADALONA A
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE
7 fourball ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT MAS TORRELLAS
ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
8 fourball ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID BADALONA A
ACPP010567 CASTARNADO RUBIO, DOMINGO
10 fourball ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
11 fourball ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
12 fourball ACPP008048 HEREU FABREGA, JORDI GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL GICODA MORA
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU
13 fourball ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA D
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP
14 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA GICODA MORA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
15 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP024093 PEREZ LOPEZ, MANUEL
ACPP020641 GONZALEZ RISCOS, ERNESTO SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
16 fourball ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL GICODA MORA
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO
ACPP025593 CANET AYMERICH, AGUSTIN SANT CEBRIA D
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU
17 fourball ACPP015076 LOPEZ AMOR, ARACELI GICODA MORA
ACPP030891 SOLE ARQUES, XAVIER
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC
TORNEIG INTERCAMPS CLASSIC EST
Dimecres 12/01/2022 a les 10:30
Divisió: 4ª - 7ª Prova - Camp: TEIÀ
1 fourball ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP029007 TEJEO GAVILAN, ANTONIO
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
2 fourball ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN LA GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
3 fourball ACPP007203 GIMENEZ SURIÑACH, ESTEVE LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
ACPP001178 IZQUIERDO MINGUILLON, HONORIO TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
4 fourball ACPP028248 MUNUERA SOLA, JOSE ANTONIO LA GARRIGA 22
ACPP027619 DE LA FUENTE PUENTES, FELIX
ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES G2
ACPP030659 CARMONA CORBETO, MANUEL
5 fourball ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
ACPP007322 PRADELL LONDRES, RICARDO TEIA C
ACPP028220 MEDRANO GIL, ANTONIO
6 fourball ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP013933 CONESA ARMERO, JAIME
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN VALLROMANES G2
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
7 fourball ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA VALLROMANES G2
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI
8 fourball ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP029866 GOMEZ SEGURA, ISABEL VALLROMANES G2
ACPP029867 MAS IGLESIAS, JORDI
10 fourball ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO SEMAR MIXTE
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER SEMAR G10
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
11 fourball ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR MIXTE
ACPP025025 GARCIA PLANAS, MANUEL
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL SEMAR G10
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME
12 fourball ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
13 fourball ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR MIXTE
ACPP000446 IGLESIAS ROMERO, CARME
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP002498 PIÑOL VIVES, RAMON
14 fourball ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO SEMAR G10
ACPP011274 RIVAS GOMEZ, JOSEP
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO SEMAR 1
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO
15 fourball ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS SEMAR G10
ACPP019043 RODRIGUEZ VARILLAS, ERNESTO
ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO
16 fourball ACPP021589 VALLES COBO, PEDRO SEMAR 1
ACPP021758 TORRALBA GARBI, FRANCISCO
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC JUBICEC MONTSENY
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL
17 fourball ACPP021590 VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO SEMAR 1
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS JUBICEC MONTSENY
ACPP017453 MUNTAL JULIA, ESTEVE

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC