Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25425
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

17.09.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,3
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
CARLA PUIG JOU (+)2
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
10º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,4
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
12º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,1
13º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1
14º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,8
14º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,8
16º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,7
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,5
18º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
18º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,4
18º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
18º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,4
22º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
22º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
24º JULIE MAISONGROSSE (+)0,2
25º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,1
25º ISABEL LUQUE CANO (+)0,1
27º BERTA FOLCH SOLA 0
28º MARILYN HOLMES 0,1
29º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
29º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
29º ANNA SELVA VILARDELL 0,2
32º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,3
33º PATRICIA MAUREY 0,5
33º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,5
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
33º SORAYA LASSAL DAIA 0,5
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
37º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,8
37º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
37º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
37º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
42º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
43º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
43º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,1
43º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º EMILIA GONZALEZ DORADO 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
50º CARMEN LACALLE BUENO 1,4
50º DOLORS COLL ROMANS 1,4
50º MARUJA TOLEDO TORRES 1,4

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,1
JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,8
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,7
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,5
PAU ANDRES CANAL 0
10º LLUIS PALOMO MATEOS 0,3
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
12º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
13º ADRIA GIL MONTECELO 1,7
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
17º EDUARD PACHECO CANO 2,8
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
20º JON JULIA COMAS 3,4
20º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,4
22º ANNA SANCHEZ CANAL 3,5
22º ALEX VERGES VILA 3,5
24º ENRIQUE SILVA SILVA 3,6
24º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,6
26º ADRIA PRAT LAMAS 3,7
27º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
28º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
29º GENIS ALVAREZ PIZARRO 4
29º JAVIER ALBACAR OBESO 4
29º MARINA MITJANS BARDALET 4
29º ERIC DIAZ MIÑON 4
33º MARTI LUJA PASCUAL 4,3
34º POL RIU MILAN 4,4
35º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
35º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
35º ALBERT ANDRES CANAL 4,5
38º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
39º MARINA JOYCE MORENO 4,9
40º IGNACIO BEREA CELLIER 5
41º JAN VOLTAS MORENO 5,1
41º JAN FARRE ARIÑO 5,1
43º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
44º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
45º VADIM SLYVA 6
46º YAGO CASTRO SCHMID 6,4
47º ERIK JURRI 6,5
48º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,2
48º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
48º MARC ACOSTA RIOS 7,2
48º YAGO IZQUIERDO RUIZ 7,2
48º MARC LLORENS SOLA 7,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
JORDI SERRA BLANCH (+)6,6
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,6
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,5
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,1
11º CONRAD LLADO PLA (+)6
11º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6
13º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
14º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,8
15º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
15º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,7
15º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,7
18º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,6
19º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
20º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
21º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,1
21º JOSE ATERO LORCA (+)5,1
21º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
24º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
24º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
24º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5
27º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
27º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
27º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,9
27º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
31º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,8
31º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
31º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
31º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,8
31º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
36º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,7
36º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
36º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
39º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
39º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
41º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
41º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,5
41º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
44º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
44º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
44º RAMON VILA CORRAL (+)4,4
44º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
48º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,3
48º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)4,3
48º RAMON JARDI MARTI (+)4,3
48º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
48º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC