Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25443
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

08.10.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
MARTA CUCURULL SOLE (+)3
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
CARLA PUIG JOU (+)2
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,5
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
12º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1
13º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,9
14º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,8
15º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,7
16º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,6
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,5
17º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,5
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
19º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,4
19º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
22º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
22º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
24º ISABEL LUQUE CANO (+)0,2
24º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,2
24º JULIE MAISONGROSSE (+)0,2
27º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,1
28º BERTA FOLCH SOLA 0
29º MARILYN HOLMES 0,1
30º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
32º PATRICIA MAUREY 0,4
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
33º SORAYA LASSAL DAIA 0,5
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º EMILIA GONZALEZ DORADO 0,9
40º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,9
40º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,9
43º CARMEN LACALLE BUENO 1
43º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
45º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
45º LAURA DESOI ROCA 1,1
47º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
48º MARUJA TOLEDO TORRES 1,3
48º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,1
JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,8
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,1
10º PAU ANDRES CANAL 0
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
12º GUILLE ALBACAR OBESO 1
13º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
14º ADRIA GIL MONTECELO 1,7
15º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
16º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
17º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
18º EDUARD PACHECO CANO 2,8
19º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
20º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
21º JON JULIA COMAS 3,4
22º ANNA SANCHEZ CANAL 3,5
22º ALEX VERGES VILA 3,5
24º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,6
25º ADRIA PRAT LAMAS 3,7
26º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
26º ENRIQUE SILVA SILVA 3,8
28º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
29º GENIS ALVAREZ PIZARRO 4
29º JAVIER ALBACAR OBESO 4
29º MARINA MITJANS BARDALET 4
29º ERIC DIAZ MIÑON 4
33º MARTI LUJA PASCUAL 4,3
34º POL RIU MILAN 4,4
35º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
35º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
35º ALBERT ANDRES CANAL 4,5
38º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
39º MARINA JOYCE MORENO 4,9
40º IGNACIO BEREA CELLIER 5
41º JAN VOLTAS MORENO 5,1
41º JAN FARRE ARIÑO 5,1
43º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
44º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
45º VADIM SLYVA 6,2
45º NURIA BERTRAN HERRAIZ 6,2
47º YAGO CASTRO SCHMID 6,4
48º ERIK JURRI 6,5
49º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,2
49º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
49º MARC ACOSTA RIOS 7,2
49º YAGO IZQUIERDO RUIZ 7,2
49º MARC LLORENS SOLA 7,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
ANTONIO MATEO PEREZ (+)7
JORDI SERRA BLANCH (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,3
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,1
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6
15º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
16º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
16º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,7
18º FIDEL SOLER BENET (+)5,5
18º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
20º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
21º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
22º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,2
22º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,2
24º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5
25º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
25º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
25º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
28º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
28º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
28º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,8
28º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
32º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,7
32º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
34º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,6
34º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
34º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
34º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
34º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,6
39º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
39º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
39º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,5
39º JUAN MARTI ILLAS (+)4,5
39º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
39º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,5
39º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
46º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
46º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
46º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
46º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
50º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,3
50º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,3
50º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,3
50º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC