Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25521
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

07.01.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,3
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,1
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
11º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)1,4
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
13º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)1
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1
15º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,9
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,9
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
18º JULIE MAISONGROSSE (+)0,6
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
19º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,4
21º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º ISABEL LUQUE CANO (+)0,3
21º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,3
21º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
25º BERTA FOLCH SOLA 0
25º SORAYA LASSAL DAIA 0
27º MARILYN HOLMES 0,1
27º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
29º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
29º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
31º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,3
32º PATRICIA MAUREY 0,4
32º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,4
34º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
35º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,6
36º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,7
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
37º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
37º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
37º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
41º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,9
42º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1
44º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
44º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º CARMEN LACALLE BUENO 1,2
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,2
46º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
GUILLE ALBACAR OBESO 1
KEVIN KEMENY 1
11º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
12º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
15º EDUARD PACHECO CANO 2,8
16º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
17º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
17º JON JULIA COMAS 3,2
17º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,2
20º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
21º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
21º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º ENRIQUE SILVA SILVA 4
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º MARINA MITJANS BARDALET 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
30º POL RIU MILAN 4,4
31º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
32º JAN FARRE ARIÑO 4,8
32º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
34º MARINA JOYCE MORENO 4,9
35º IGNACIO BEREA CELLIER 5
36º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
37º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
38º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
39º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,8
40º YAGO CASTRO SCHMID 6,2
41º ERIK JURRI 6,5
42º CLAUDIO CASTRO SCHMID 6,6
43º MARC LLORENS SOLA 7
44º BERTA NADAL ROYO 7,4
45º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
46º MAKSIM ZDANOVICH 7,6
47º MARTINA NADAL ROYO 7,9
48º MARC GIL MONTECELO 8,2
49º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
49º POL TERUEL ROCA 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,4
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,1
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,1
ANTONIO MATEO PEREZ (+)7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,9
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORDI SERRA BLANCH (+)6,4
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,4
10º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6,1
10º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
12º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
12º JOHN FREDERICK EVANS (+)6
12º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
17º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
18º JOSEP SURROCA CORET (+)5,5
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
20º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
20º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
20º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,4
23º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,3
23º JORDI CANTO GARCIA (+)5,3
25º FIDEL SOLER BENET (+)5,2
26º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
27º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
27º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
29º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,9
29º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
29º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
29º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
29º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
34º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
34º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
34º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,8
37º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
37º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,7
37º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)4,7
37º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
41º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
41º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
41º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
41º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,6
41º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
46º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
46º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,5
46º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
46º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,5
46º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,5

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC