Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25536
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

28.01.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,3
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
ABBY NACHSHON (+)2,1
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)1
13º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,9
13º JULIE MAISONGROSSE (+)0,9
15º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,8
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
16º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,7
16º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,7
19º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
20º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
21º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
23º ISABEL LUQUE CANO (+)0,1
24º BERTA FOLCH SOLA 0
24º ISABEL HERNANDO PIQUER 0
24º SORAYA LASSAL DAIA 0
27º MARILYN HOLMES 0,1
27º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
27º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,1
27º ANNA SELVA VILARDELL 0,1
31º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,2
32º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,4
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
34º PATRICIA MAUREY 0,6
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
41º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,9
41º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,9
43º CRISTINA SOLER ALEGRE 1
43º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
43º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1
43º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
47º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
47º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,1
47º LAURA DESOI ROCA 1,1
50º DOLORS COLL ROMANS 1,2
50º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
GUILLE ALBACAR OBESO 1
KEVIN KEMENY 1
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
12º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
16º EDUARD PACHECO CANO 2,8
17º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
19º JON JULIA COMAS 3,2
21º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º ENRIQUE SILVA SILVA 4
25º HUGO PEREZ CASTAÑO 4
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º MARINA MITJANS BARDALET 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º JAN FARRE ARIÑO 4,8
33º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º MARINA JOYCE MORENO 4,9
36º IGNACIO BEREA CELLIER 5
37º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
40º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,7
41º YAGO CASTRO SCHMID 6,2
42º ERIK JURRI 6,5
43º CLAUDIO CASTRO SCHMID 6,6
44º MARC LLORENS SOLA 7
45º BERTA NADAL ROYO 7,4
46º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
47º MAKSIM ZDANOVICH 7,6
48º MARTINA NADAL ROYO 7,9
49º MARC GIL MONTECELO 8,2
50º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
50º POL TERUEL ROCA 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,1
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,9
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,8
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,4
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
10º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
10º CONRAD LLADO PLA (+)6
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6
10º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
10º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
15º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,9
16º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,8
17º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,7
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
19º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
19º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
19º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
19º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,4
23º JORDI CANTO GARCIA (+)5,3
23º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
25º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
26º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,9
26º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
26º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
26º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
26º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
31º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
31º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
31º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
31º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
35º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
35º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
35º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
38º RAMON JARDI MARTI (+)4,6
38º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
38º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
38º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
38º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,6
43º JOSE ATERO LORCA (+)4,5
43º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
45º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
45º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
45º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,4
48º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
48º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,3
48º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,3
48º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,3
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
48º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,3
48º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,3
48º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC