Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27729
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

31.08.2020

Llista dels 840 handicaps positius.

RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,7
MANUEL AMOR ROYO (+)7,4
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
BARRY COOMBER (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
10º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,3
10º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
10º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,3
14º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
14º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
16º BERENGUER ORTI MARES (+)6,1
16º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
16º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,1
16º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)6,1
16º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)6,1
16º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,1
22º CONRAD LLADO PLA (+)6
22º LUIS GRIFE GUIU (+)6
22º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6
22º JAUME VIDAL SERRAT (+)6
22º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6
22º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6
28º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
28º DAVID SOLE MARZO (+)5,9
28º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,9
31º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
32º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
32º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
32º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,7
32º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,7
36º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
36º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
36º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,6
36º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
36º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
36º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
36º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,6
36º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
44º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
44º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,5
44º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
44º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
48º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)5,4
48º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
48º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,4
48º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,4
48º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,4
48º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,4
54º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
54º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
54º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,3
54º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
58º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,2
59º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
59º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
59º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,1
59º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
63º ENRIC SERRANO GIL (+)5
63º FIDEL SOLER BENET (+)5
63º JOSEP RIBAS ALONSO (+)5
66º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
66º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,9
66º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
66º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)4,9
70º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,8
70º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
70º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,8
70º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
74º DAVID DIAZ CORTES (+)4,7
74º CARLES PEREZ GELMA (+)4,7
74º ROSENDO MENTA SALA (+)4,7
74º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
74º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,7
79º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,6
79º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
79º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
79º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,6
79º DANI TOMAS SOAZ (+)4,6
79º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
79º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,6
86º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
86º MARC LLORET DALMAU (+)4,5
86º ENRIC SANZ RAMON (+)4,5
86º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,5
86º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
86º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
86º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,5
93º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
93º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
93º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
93º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
93º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,4
93º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)4,4
99º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,3
99º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
99º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,3
99º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,3
99º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,3
99º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
99º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
99º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,3
99º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
108º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,2
108º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
108º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
108º SERGI ARISA SAEZ (+)4,2
108º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
108º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
108º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
108º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
116º MARC FORT LOPEZ (+)4,1
116º ALBERT GABARRO VALLS (+)4,1
116º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,1
116º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
116º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4,1
116º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,1
116º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,1
123º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4
123º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4
123º RICARD DIAZ CARRERAS (+)4
123º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)4
123º MANUEL ALFONSO AMO (+)4
123º OSCAR PIQUE PARROT (+)4
123º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
123º DAVID VILASECA CASALS (+)4
123º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
132º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,9
132º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,9
132º ERIC PUIG JOU (+)3,9
132º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
132º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
132º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
138º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,8
138º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
138º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,8
138º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
138º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
138º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
138º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,8
138º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,8
138º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
138º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,8
138º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,8
149º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,7
149º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
149º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,7
149º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,7
149º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
149º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
149º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
149º IVAN CERRATO CLAR (+)3,7
149º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
149º PEP ANGLES ROS (+)3,7
149º POL SAURA TURON (+)3,7
149º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
149º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
162º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,6
162º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
162º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
162º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
162º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
162º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
162º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
169º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,5
169º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,5
169º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,5
169º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,5
169º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
169º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,5
169º RAMON VILA CORRAL (+)3,5
169º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
177º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
177º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
177º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,4
177º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
177º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
177º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
177º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
177º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,4
177º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
177º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,4
177º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,4
177º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,4
189º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,3
189º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,3
189º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,3
189º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,3
189º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
189º PERE CURTO ESCARDO (+)3,3
189º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,3
189º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)3,3
189º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)3,3
189º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,3
189º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
189º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)3,3
201º JORDI SALVA JULIA (+)3,2
201º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,2
201º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,2
201º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,2
201º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)3,2
201º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
201º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
208º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,1
208º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
208º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
208º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
208º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
208º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
208º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,1
208º VALENTI PUIG CERETO (+)3,1
208º CARLES MARQUES PLA (+)3,1
208º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,1
208º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
208º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
208º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,1
208º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,1
208º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
208º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,1
208º EDUARD PAGES VILA (+)3,1
208º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,1
226º CARLES VIEJO MORO (+)3
226º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3
226º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)3
226º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3
226º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3
226º PERE PORTELL COLOMER (+)3
226º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)3
226º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3
226º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
235º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,9
235º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,9
235º RICARD RIPOLL PI (+)2,9
235º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,9
235º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
235º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,9
235º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,9
235º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
235º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,9
235º ROGER GARCIA RIBO (+)2,9
235º JOSEP BOADA AURICH (+)2,9
235º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,9
235º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,9
248º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,8
248º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,8
248º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,8
248º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,8
248º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
248º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
248º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
248º NICULAE BALTES (+)2,8
248º PABLO FOSALBA VELA (+)2,8
248º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
248º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
248º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,8
260º MARTI MORENO COLL (+)2,7
260º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,7
260º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,7
260º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
260º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,7
260º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
260º JOAN PERICH ROMERO (+)2,7
260º ANDRES LUQUE MESA (+)2,7
260º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
260º MARC ISLA MATEU (+)2,7
260º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,7
260º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
260º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,7
260º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,7
260º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
260º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
260º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
277º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
277º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,6
277º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,6
277º CARLES TORRUS ROIG (+)2,6
277º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,6
277º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
277º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,6
277º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,6
277º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,6
277º CARLES BARRERA BASSO (+)2,6
277º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,6
277º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,6
277º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,6
277º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,6
277º RICARDO MATEO PEREZ (+)2,6
277º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,6
293º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,5
293º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,5
293º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
293º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
293º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
293º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
293º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,5
293º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
293º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
293º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,5
293º SANTI CANADELL BOIX (+)2,5
293º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,5
293º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,5
293º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,5
293º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
293º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,5
293º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
293º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,5
311º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
311º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,4
311º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,4
311º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,4
311º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,4
311º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
311º DAVID MUR SUÑER (+)2,4
311º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
311º JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
311º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
311º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
311º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
323º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
323º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,3
323º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
323º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
323º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
323º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
323º ALAN WEIR (+)2,3
323º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
323º RAMON BONVILA BONET (+)2,3
323º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2,3
323º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
323º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
323º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,3
323º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,3
323º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
323º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,3
323º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
323º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
323º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
323º FRANCESC FUSTER CARBO (+)2,3
323º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,3
323º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,3
323º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,3
323º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2,3
347º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
347º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
347º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,2
347º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
347º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
347º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
347º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
347º RICARD REY INFANTE (+)2,2
347º RICHARD CORDEN (+)2,2
347º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
347º PAU PEREZ SIERRA (+)2,2
347º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,2
359º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
359º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
359º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
359º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,1
359º XAVIER SUÑE ROMEU (+)2,1
359º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
359º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,1
359º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)2,1
359º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
359º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
359º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
359º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
359º ALAN TORNER PIÑERO (+)2,1
359º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
359º IGNASI FARRES FALCO (+)2,1
359º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
359º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,1
359º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,1
359º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,1
359º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
359º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
359º FRANCISCO VELA LEON (+)2,1
359º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
359º CARLA PUIG JOU (+)2,1
359º ALEX LUQUE MORAL (+)2,1
359º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
359º EDGAR PETIT GARCIA (+)2,1
386º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
386º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)2
386º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
386º JORDI CLOTET RIFE (+)2
386º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2
386º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2
386º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2
386º JORDI VILADOMAT VERS (+)2
386º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2
386º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
386º LLUIS MOLINS SALA (+)2
386º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2
386º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
386º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
386º JOSE VIÑAS TORRES (+)2
401º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
401º DIEGO MIER CAMPO (+)1,9
401º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
401º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
401º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,9
401º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
401º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,9
401º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,9
401º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,9
401º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
401º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
401º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
401º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,9
401º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
401º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
401º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
401º DAVID TENES GARCIA (+)1,9
401º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,9
401º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,9
420º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
420º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,8
420º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
420º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
420º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
420º ALBERT BOIX LLOPIS (+)1,8
420º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,8
420º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
420º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)1,8
420º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
420º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
420º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,8
420º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,8
420º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
420º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
435º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,7
435º ABBY NACHSHON (+)1,7
435º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
435º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
435º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
435º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,7
435º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
435º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
435º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
435º OSCAR MARTIN BAO (+)1,7
435º XAVIER LLUIS TORRES ROSELL (+)1,7
435º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
435º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
435º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,7
435º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
435º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
435º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
435º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
435º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
435º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
435º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
456º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
456º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
456º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,6
456º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
456º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
456º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
456º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
456º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
456º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
456º CARLES BERNET BERNADO (+)1,6
456º CASTO VILA SOLVES (+)1,6
456º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
456º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
456º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
456º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
456º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)1,6
456º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,6
456º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
456º DAVID RION DIAZ (+)1,6
475º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
475º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
475º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,5
475º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
475º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,5
475º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,5
475º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,5
475º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
475º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
475º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
475º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,5
475º HUSEIN ALKASAB (+)1,5
475º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,5
475º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
475º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)1,5
475º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
475º JORDI COSTA NOSAS (+)1,5
475º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,5
475º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,5
475º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
475º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
496º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
496º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
496º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
496º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
496º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,4
496º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
496º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
496º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
496º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,4
496º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,4
496º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
496º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
496º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,4
496º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,4
496º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)1,4
496º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
496º ANTONIO LUNA GARCIA (+)1,4
496º JOAN URPI RIBAS (+)1,4
496º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
496º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,4
496º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,4
496º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
496º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
519º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
519º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
519º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,3
519º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
519º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,3
519º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
519º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
519º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
519º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
519º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,3
519º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
519º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
519º JAUME TORRAS MUNTANE (+)1,3
519º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
519º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,3
519º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,3
519º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,3
519º BORJA PONT PURTI (+)1,3
519º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
519º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,3
519º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
519º ALBERT SANCHEZ GARCIA (+)1,3
541º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,2
541º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
541º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,2
541º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,2
541º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,2
541º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
541º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,2
541º XAVIER BORDERA SALVAT (+)1,2
541º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
541º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
541º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,2
541º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
541º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,2
554º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
554º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
554º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
554º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,1
554º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,1
554º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,1
554º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,1
554º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
554º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,1
554º MIGUEL ANGEL GUERRERO GARCIA (+)1,1
554º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,1
554º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
554º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,1
554º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
554º JOSE ANTONIO CHECA CASTAÑO (+)1,1
554º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,1
554º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
554º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,1
554º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
554º CHRISTOPHER HYSO (+)1,1
554º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
575º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1
575º ALBERT PLATERO SANCHEZ (+)1
575º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
575º VALENTI PEREZ CABALLERO (+)1
575º ISIDRE BAGUE IGLESIAS (+)1
575º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1
575º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
575º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)1
575º TONY VIAGA CARDENAS (+)1
575º RICARD PRATS BAQUES (+)1
575º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1
575º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1
575º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1
575º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1
575º PAU SANCHEZ MARIN (+)1
575º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1
575º CARLOS VARGAS PATIÑO (+)1
575º DAVID VALERA TROYA
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC