Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19778
11.11.2012

Juvenils

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL 186 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 32 37 39 36 35 39
2 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 180 SANT JOAN B (COMPETICIO)   37 33 38 35 37
3 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 178 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   31 34 37 34 42
3 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 178 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37 36 35
3 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 178 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 29 39 37 38 32 32
6 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS 177 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 33 39 34 35 38 31
7 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 176 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 36 37 35 31 37
7 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 176 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 29 34 33 39 34 36
9 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 173 CASTELLO JUVENIL 37 33 33 35 34 34
10 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 171 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34 35 36
11 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 170 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   29 33 37 29 42
11 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 170 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32 29 37
11 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 170 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33 38 36
11 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 170 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32 35 35
11 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 170 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 34 31 39 35 30
16 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 169 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27 36 35
16 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 169 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34 32 32
18 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 168 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 25 33 36 32 30 37
19 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 167 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28 31 37
19 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 167 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   33 30 31 37 36
21 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 162 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32 35 32
22 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 161 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25 35 31
23 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 158 SENSE EQUIP 37 27 27 29 32 33
24 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 157 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26 32 29
25 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 156 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28 31 31
26 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 155 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)   32 30 29 33 31
27 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 152 SANT JOAN B (COMPETICIO) 21 30 29 33 34 26
28 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 151 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33 32 27
29 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 150 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26 26 27
30 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 149 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23 34 38
30 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 149 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 28 20 25 27 33 36
32 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 148 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32 32 18
33 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 147 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28 30 34
33 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 147 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35 34 29
35 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 146 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 24 34 21 28 31
36 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 145 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42   31
36 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 145 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25 30 30
36 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 145 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34 21 26
39 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 142 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23 35 31
40 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 141 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31 27 27
41 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 139 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32     38
42 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 137 SANT JOAN B (COMPETICIO) 26 25 21 29 27 30
42 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 137 SENSE EQUIP 24 28 26 28 26 29
44 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 135 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27 25 29
44 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29 27 25
44 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25 30 25
47 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 134 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23 29 27
48 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 133 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 32   30
49 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 132 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 33 22 34   37
50 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 131 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 27 28 34 29   40
50 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 131 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 34 38 32   27
52 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 129 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33 31 38   27
53 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 128 SANT JOAN B (COMPETICIO) 16 21 25 29 32 21
54 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 127 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20 28 29
54 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 127 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34 32  
56 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 126 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32   34
57 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 123 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37 25  
58 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 121 ROC 3 (COMPETICIO)   21 20 28 28 24
58 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 121 SANT JOAN B (COMPETICIO)   22 26 25 26 22
60 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 120 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 29 32 28     31
61 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 118 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 25 21 27 23 22
61 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 118 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31   26  
63 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 117 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26 23 30 31   30
63 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 117 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 15 19 26 27 20 25
65 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 115 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25 23 23
65 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 115 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18 24 19
65 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 115 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28   29  
68 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 113 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28     32
69 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13 25 26
69 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28 30  
71 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 111 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20 27 22
72 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 107 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 25 30 31   21
72 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 107 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25 27 21
74 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 103 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37   29
74 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 103 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27 24 29
76 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 101 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17 23 25
77 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 100 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33     32 35
77 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 100 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)     37 34   29
77 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 100 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18 22 21
80 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 99 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17 20 22
81 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 97 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 14 14 14 24 23 22
81 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 97 SANT JOAN C (COMPETICIO) 15 19 9 23 20 20
83 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 96 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26   18
84 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 93 SANT JOAN B (COMPETICIO)     23 34   36
84 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 93 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 25 32 33    
86 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 92 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13 25 21
87 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36      
88 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 88 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 31 25   32    
89 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 87 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 9 9 22 20 27
89 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31    
91 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 85 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19 20 13
91 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29      
93 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 83 MONTJUIC (COMPETICIO) 27 26 30 24    
93 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 83 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26 26   31  
95 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20 12 19
95 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 82 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15 21 18
95 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29    
98 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 81 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21 18 17
99 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 80 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22 18  
100 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 79 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 22 18 21   18
101 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 78 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14 19 13
101 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26      
103 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 77 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16     30
103 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 77 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18 22  
105 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 76 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23   21
105 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 76 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 18 19 20   19
107 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 75 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 15 10 18 13 19
107 ACPP024031 RIO *, MATHEO 75 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20 17  
107 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 75 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19 17  
110 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 73 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22 18 20
110 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 73 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 20 24 23 26    
110 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 73 SANT JOAN C (COMPETICIO)   21 19 20 13  
113 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 72 VENDRELL B (COMPETICIO)   10 12 24   26
114 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26    
115 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 69 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8       33 28
115 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 69 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 12 15 8 21   21
117 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 67 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15   18
117 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18    
119 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28      
119 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 66 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18     25  
121 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 65 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 17 21       27
121 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 65 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18 21  
121 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 65 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 10 16 16 20  
124 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18    
124 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18    
126 ACPP025155 FERRERO REY, POL 63 VENDRELL B (COMPETICIO)     16 22   25
126 ACPP024069 GUERRA PEIRO, ADRIA 63 MONTJUIC (COMPETICIO) 7 17 19 27    
128 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 60 SANT JOAN C (COMPETICIO) 10 18 11 15   16
128 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 60 ROC 3 (COMPETICIO) 17 23 18 19    
128 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 60 MONTJUIC (COMPETICIO) 21 21 18      
131 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23      
132 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 58 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12 19  
133 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 57 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 15 18 11 15   9
134 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 56 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12   14 14
135 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 55 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13   22
135 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12    
137 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 54 EL VALLES G. (COMPETICIO) 18 15 21      
138 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 53 SANT JOAN C (COMPETICIO) 16 18 15 19    
138 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 53 VENDRELL B (COMPETICIO) 12 16 25      
138 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 53 ROC 3 (COMPETICIO) 14 20 19      
141 ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 52 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 26 26        
142 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 51 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13 17  
142 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12    
142 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29      
142 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20        
146 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14      
147 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 49 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 8 10 11     20
148 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15    
149 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 47 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7 10 9
150 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12   13
150 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 46 ROC 3 (COMPETICIO) 9 10 14     13
150 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14     7
153 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 45 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12     19  
154 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4 17 16
154 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 43 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 1 9 8 7 8 11
154 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 43 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12 12  
157 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 42 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18   24      
158 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14    
159 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 40 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   20   20    
159 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 40 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 17 9 14      
161 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11      
162 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 37 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6     12  
163 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 36 SANT JOAN C (COMPETICIO) 7 14       15
163 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22      
163 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 36 MONTJUIC (COMPETICIO)   19 17      
163 ACPP014082 ALEGRE ORDUNA, ALEIX 36 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   36        
167 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 35 ROC 3 (COMPETICIO) 4 10 14     7
167 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12      
169 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18        
169 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 34 CAN RAFEL (COMPETICIO) 8 26        
171 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6   8 8
171 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 33 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6    
173 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 32 EL VALLES G. (COMPETICIO) 11 8 13      
174 ACPP023058 HERRERA REDONDO, GUILLEM 31 INDIVIDUAL           31
174 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 31 VENDRELL B (COMPETICIO) 5   13 13    
176 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 30 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9 8 4
176 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 30 SANT JOAN C (COMPETICIO) 9     21    
176 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13    
176 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)   10 10 10    
176 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15      
176 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 30 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   30        
176 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 30 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30          
183 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7    
183 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17        
185 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 28 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5 10 13
185 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18      
185 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16        
188 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27    
188 ACPP023011 NATES MATA, OSCAR 27 INDIVIDUAL     12 15    
188 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13      
188 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13        
188 ACPP022340 CHECA IBAÑEZ, MARIO 27 EL VALLES G. (COMPETICIO)   27        
193 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26        
193 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 26 VENDRELL B (COMPETICIO) 7 10 9      
193 ACPP020331 ORTEU IRURRE, ROGER 26 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26        
193 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 26 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26          
197 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14      
197 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 25 EL VALLES G. (COMPETICIO)   25        
199 ACPP021621 PARRA GONZALEZ, NADIA 24 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)       24    
199 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 24 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 6 10 8      
201 ACPP021174 PLANA ALDOMA, BRONTE 23 SANT JOAN C (COMPETICIO)       23    
201 ACPP020332 ORTEU IRURRE, ELISENDA 23 SANT JOAN B (COMPETICIO)   23        
203 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 22 VENDRELL B (COMPETICIO) 11   3 8    
203 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22      
203 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16      
203 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9        
203 ACPP022341 CHECA IBAÑEZ, AGUSTIN 22 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   22        
208 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15      
208 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 20 VENDRELL B (COMPETICIO) 11 7 2      
208 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 20 INDIVIDUAL   20        
211 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1 4 3
211 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5      
211 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 18 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18          
211 ACPP025381 JURRI *, ERIK 18 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)         18  
215 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 17 VENDRELL B (COMPETICIO) 3 7       7
215 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6      
217 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 16 INDIVIDUAL   16        
218 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8    
218 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3        
218 ACPP017257 GARRIDO VILCHES, MANUEL 15 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   15        
218 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 15 EL VALLES G. (COMPETICIO) 5 10        
218 ACPP016344 SALA COLLADO, GUILLEM 15 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 15          
223 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 14 INDIVIDUAL       14    
223 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 14 SANT JOAN C (COMPETICIO)       14    
223 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 14 EL VALLES G. (COMPETICIO)   14   0    
223 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14      
223 ACPP025102 PONSA ESPINET, MIREIA 14 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   14        
223 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 14 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)         14  
229 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13        
229 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 13 INDIVIDUAL   13        
231 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5      
231 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5      
233 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9      
233 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 9 EL VALLES G. (COMPETICIO)   9        
235 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7          
236 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3          
237 ACPP025062 GONZALEZ MARCHAL, LAURA 2 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 2          
238 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 0 ROC 3 (COMPETICIO) 0          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL 186 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 32 37 39 36 35 39
2 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 178 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 29 39 37 38 32 32
3 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS 177 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 33 39 34 35 38 31
4 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 173 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37 33 33 35 34 34
5 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 171 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34 35 36
6 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 161 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25 35 31
7 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 145 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42   31
8 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 139 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32     38
9 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 135 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27 25 29
10 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 133 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 32   30
11 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 126 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32   34
12 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 120 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 29 32 28     31
13 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 103 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37   29
14 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 96 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26   18
15 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29      
16 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29    
17 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 73 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 20 24 23 26    
18 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28      
19 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29      
19 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20        
21 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 49 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 8 10 11     20
22 ACPP020332 ORTEU IRURRE, ELISENDA 23 SANT JOAN B (COMPETICIO)   23        
23 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 176 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 36 37 35 31 37
1 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 176 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 29 34 33 39 34 36
3 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 170 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32 29 37
3 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 170 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33 38 36
3 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 170 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32 35 35
3 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 170 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 32 34 31 39 35 30
7 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 169 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27 36 35
8 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 168 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 25 33 36 32 30 37
9 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 167 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28 31 37
10 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 158 SENSE EQUIP 37 27 27 29 32 33
11 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 157 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26 32 29
12 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 148 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32 32 18
13 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 137 SENSE EQUIP 24 28 26 28 26 29
14 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29 27 25
15 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 134 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23 29 27
16 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 132 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 33 22 34   37
17 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 131 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 27 28 34 29   40
17 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 131 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 34 38 32   27
19 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 129 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33 31 38   27
20 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 127 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34 32  
21 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 123 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37 25  
22 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 117 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26 23 30 31   30
23 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 115 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18 24 19
23 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 115 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28   29  
25 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 107 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 25 30 31   21
26 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 103 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27 24 29
27 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 101 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17 23 25
28 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 100 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)     37 34   29
29 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 93 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 25 32 33    
30 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36      
31 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 88 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 31 25   32    
32 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26      
33 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 75 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19 17  
34 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 66 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18     25  
35 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 65 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO) 17 21       27
36 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18    
37 ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 52 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 26 26        
38 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 51 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13 17  
39 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 40 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   20   20    
40 ACPP014082 ALEGRE ORDUNA, ALEIX 36 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   36        
41 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18        
42 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR 30 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30          
43 ACPP020331 ORTEU IRURRE, ROGER 26 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26        
43 ACPP015552 RODRIGUEZ PEREZ, JUDIT 26 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO) 26          
45 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9        
45 ACPP022341 CHECA IBAÑEZ, AGUSTIN 22 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   22        
47 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6      
48 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 16 INDIVIDUAL   16        
49 ACPP017257 GARRIDO VILCHES, MANUEL 15 EL VALLES G. (SUPERCOMPETICIO)   15        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 178 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   31 34 37 34 42
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 178 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37 36 35
3 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 170 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   29 33 37 29 42
4 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 169 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34 32 32
5 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 162 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32 35 32
6 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 156 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28 31 31
7 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 152 SANT JOAN B (COMPETICIO) 21 30 29 33 34 26
8 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 151 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33 32 27
9 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 150 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26 26 27
10 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 149 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23 34 38
10 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 149 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 28 20 25 27 33 36
12 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 145 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25 30 30
13 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 141 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31 27 27
14 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 135 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25 30 25
15 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 127 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20 28 29
16 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 121 ROC 3 (COMPETICIO)   21 20 28 28 24
17 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 118 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 25 21 27 23 22
17 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 118 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31   26  
19 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 111 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20 27 22
20 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 107 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25 27 21
21 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL 100 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   33     32 35
22 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 97 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 14 14 14 24 23 22
22 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 97 SANT JOAN C (COMPETICIO) 15 19 9 23 20 20
24 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 93 SANT JOAN B (COMPETICIO)     23 34   36
25 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 81 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21 18 17
26 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 77 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16     30
27 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 69 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8       33 28
28 ACPP024069 GUERRA PEIRO, ADRIA 63 MONTJUIC (COMPETICIO) 7 17 19 27    
29 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 60 ROC 3 (COMPETICIO) 17 23 18 19    
29 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 60 MONTJUIC (COMPETICIO) 21 21 18      
31 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23      
32 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 58 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12 19  
33 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 55 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13   22
33 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12    
35 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 54 EL VALLES G. (COMPETICIO) 18 15 21      
36 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 53 SANT JOAN C (COMPETICIO) 16 18 15 19    
36 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 53 ROC 3 (COMPETICIO) 14 20 19      
38 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12    
39 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14      
40 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15    
41 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 46 ROC 3 (COMPETICIO) 9 10 14     13
42 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 43 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12 12  
43 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 42 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18   24      
44 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 40 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 17 9 14      
45 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11      
46 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 36 SANT JOAN C (COMPETICIO) 7 14       15
46 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 36 MONTJUIC (COMPETICIO)   19 17      
48 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 35 ROC 3 (COMPETICIO) 4 10 14     7
48 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12      
50 ACPP023058 HERRERA REDONDO, GUILLEM 31 INDIVIDUAL           31
51 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 30 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9 8 4
51 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13    
51 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 30 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)   30        
54 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7    
54 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17        
56 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16        
57 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27    
57 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13        
57 ACPP023011 NATES MATA, OSCAR 27 INDIVIDUAL     12 15    
60 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 24 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 6 10 8      
61 ACPP021174 PLANA ALDOMA, BRONTE 23 SANT JOAN C (COMPETICIO)       23    
62 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 20 INDIVIDUAL   20        
63 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5      
63 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 18 SANT JOAN B (COMPETICIO) 18          
65 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 14 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)         14  
66 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 13 INDIVIDUAL   13        
67 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 180 SANT JOAN B (COMPETICIO)   37 33 38 35 37
2 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 167 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)   33 30 31 37 36
3 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 155 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)   32 30 29 33 31
4 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 146 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ) 29 24 34 21 28 31
5 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 145 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34 21 26
6 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 137 SANT JOAN B (COMPETICIO) 26 25 21 29 27 30
7 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 128 SANT JOAN B (COMPETICIO) 16 21 25 29 32 21
8 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 121 SANT JOAN B (COMPETICIO)   22 26 25 26 22
9 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 117 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 15 19 26 27 20 25
10 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 113 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28     32
11 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13 25 26
11 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 112 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28 30  
13 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 100 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18 22 21
14 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 99 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17 20 22
15 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 87 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 9 9 22 20 27
15 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31    
17 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 85 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19 20 13
18 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 83 SANT JOAN B (COMPETICIO)   26 26   31  
18 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 83 MONTJUIC (COMPETICIO) 27 26 30 24    
20 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 82 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15 21 18
21 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 80 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22 18  
22 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 79 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 22 18 21   18
23 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 78 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14 19 13
24 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 77 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18 22  
25 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 76 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23   21
25 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 76 SANT JOAN C (COMPETICIO) 14 18 19 20   19
27 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 75 VENDRELL B (COMPETICIO) 8 15 10 18 13 19
27 ACPP024031 RIO *, MATHEO 75 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20 17  
29 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 73 SANT JOAN C (COMPETICIO)   21 19 20 13  
30 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 72 VENDRELL B (COMPETICIO)   10 12 24   26
31 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 69 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO) 12 15 8 21   21
32 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 67 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15   18
32 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18    
34 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 65 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18 21  
34 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 65 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO) 13 10 16 16 20  
36 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18    
37 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 60 SANT JOAN C (COMPETICIO) 10 18 11 15   16
38 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 57 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 15 18 11 15   9
39 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 56 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12   14 14
40 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 47 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7 10 9
41 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12   13
41 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14     7
43 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 45 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12     19  
44 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 43 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO) 1 9 8 7 8 11
45 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14    
46 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 37 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6     12  
47 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 34 CAN RAFEL (COMPETICIO) 8 26        
48 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6   8 8
48 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 33 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6    
50 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 32 EL VALLES G. (COMPETICIO) 11 8 13      
51 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 31 VENDRELL B (COMPETICIO) 5   13 13    
52 ACPP020277 CAMACHO RAMONET, EUDALD 30 SANT JOAN C (COMPETICIO) 9     21    
53 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13      
53 ACPP022340 CHECA IBAÑEZ, MARIO 27 EL VALLES G. (COMPETICIO)   27        
55 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26        
55 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 26 VENDRELL B (COMPETICIO) 7 10 9      
57 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14      
57 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 25 EL VALLES G. (COMPETICIO)   25        
59 ACPP021621 PARRA GONZALEZ, NADIA 24 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)       24    
60 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16      
60 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 22 VENDRELL B (COMPETICIO) 11   3 8    
62 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 20 VENDRELL B (COMPETICIO) 11 7 2      
63 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 17 VENDRELL B (COMPETICIO) 3 7       7
64 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8    
64 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3        
64 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 15 EL VALLES G. (COMPETICIO) 5 10        
64 ACPP016344 SALA COLLADO, GUILLEM 15 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO) 15          
68 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14      
68 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 14 INDIVIDUAL       14    
68 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 14 SANT JOAN C (COMPETICIO)       14    
71 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13        
72 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5      
73 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3          
74 ACPP025062 GONZALEZ MARCHAL, LAURA 2 P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO) 2          
75 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 0 ROC 3 (COMPETICIO) 0          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús Castelló Portal Roc
  Oller Mas Valles Bellpuig Can Cuyàs
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 147 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28 30 34
1 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 147 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35 34 29
3 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 142 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23 35 31
4 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 115 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25 23 23
5 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 92 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13 25 21
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20 12 19
7 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 73 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22 18 20
8 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26    
9 ACPP025155 FERRERO REY, POL 63 INDIVIDUAL     16 22   25
10 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 53 VENDRELL B (COMPETICIO) 12 16 25      
11 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 43 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4 17 16
12 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22      
13 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15      
14 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 28 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5 10 13
14 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18      
16 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15      
17 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1 4 3
17 ACPP025381 JURRI *, ERIK 18 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)         18  
19 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 14 EL VALLES G. (COMPETICIO)   14   0    
20 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5      
21 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9      
21 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 9 EL VALLES G. (COMPETICIO)   9        

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC